صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

نقل قول نوشته اصلی توسط aa6864 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نمی دونم سوالمو جای درستی دارم می پرسم یا نه! به هر حال من امروز فهمیدم که مقالم در یه کنفرانس قبول شده. حالا من تو دانشگا ه هایی که فرستادم همه رو زدم که مقالمو سابمیت کردم. حالا می خوام بدونم راهی داره که بشون خبر داد؟یه راهش میل زدن به دانشگاس اما فک کنم خیلیاشون بگن که application رو سابمیت کردیو کاری نمیشه کرد. نظرتون چیه؟راهی؟
    نخیر دوست خوبم . هیچ دانشگاهی همچین حرفی نمیزنه مگر اینکه پرونده ی شما توی اطاق کمیته بررسی باشه .

همه ی دانشگاه ها با یک ایمیل کار شما رو را میندازن . نهایتا باید باهاشون تماس تلفنی بگیرین .

پ.ن : من جای شما بودم بجای ارسال این پست ، ایمیل میزدم ! در هر حال چیزی رو از دست نمیدید جز زمان !
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

سلام دوستان
    من یک سوال اساسی در مورد ددلاین دارم
    الان ترم 5 هستم.من چون ورودی ترم زمستان یعنی بهمن ماه هستم و با تو جه به شرایطم یا 8 ترمه تموم میکنم(ترم پاییز یعنی بهمن ماه که اونطورکه بهم گفتن مدارکم رو دانشگاه تا آخرای بهمن یا اوایل اسفند آماده میکنه تا من بتونم تازه پست کنم) یا 9 ترمه(ترم بهار).ددلاین برای خیلی از دانشگاههای مد نظرم بین 1 ژانویه تا 15 یا 30 فوریه هستش(برای فاند).یه مشکلی که من دارم سربازی هستش که باید بعد 6 ماه فارغ التحصیلی اعلام کنم.(15 فبریه هم همون 26 بهمن)
    سوال1:بنظرتون من 9 ترمه تموم کنم و برای پاییز سال بعدش اقدام کنم
    یا 8 ترمه تموم کنم که در این صورت خیلی از ددلاین ها رو از دست میدم(البته اگه دانشگاه ها قبول کنن تا مدرک غیر رسمی ریزنمرات تا ترم 7 رو براشون بفرستم و بعدا بهشون اصل مدارک رو بفرستم(قبول میکنن؟))
    سوال2:آیا دانشگاهها قبل ددلاین(2 یا 3 ماه قبل ددلاین) پذیرش و فاند میدن یا باید تا اون موقع صبر کنیم تا نتایج رو تو مارچ یا آوریل اعلام کنن؟
    سوال 3:دوستایی که ورودی پاییز هستن و هشت ترمه تموم میکنن چطور برای ترم پاییز بعد فارغ التحصیلی ادامه تحصیل میدن؟(دانشگاههای اونور گیر نمیدن بگن این نمرات مال 7 ترم هستش و آفیشال نیست؟)
    مساله تافل و جی ار ای حله فقط گیر همینه کارم.
    ممنون میشم دوستان جواب بدن.

Is there anybody out there to answer me
    ?!!!
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا پاسخ بده-یکم گیجم کرده این موضوع!

مثل اینکه جواب این سولای ما رو هیچکس نمیدونه!!!
    حداقل اون سوال شماره 3 بالا رو که میتونین جواب بدین.

Junior Member h_saeidi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahosseinpour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوال اساسی در مورد ددلاین دارم
    الان ترم 5 هستم.من چون ورودی ترم زمستان یعنی بهمن ماه هستم و با تو جه به شرایطم یا 8 ترمه تموم میکنم(ترم پاییز یعنی بهمن ماه که اونطورکه بهم گفتن مدارکم رو دانشگاه تا آخرای بهمن یا اوایل اسفند آماده میکنه تا من بتونم تازه پست کنم) یا 9 ترمه(ترم بهار).ددلاین برای خیلی از دانشگاههای مد نظرم بین 1 ژانویه تا 15 یا 30 فوریه هستش(برای فاند).یه مشکلی که من دارم سربازی هستش که باید بعد 6 ماه فارغ التحصیلی اعلام کنم.(15 فبریه هم همون 26 بهمن)
    سوال1:بنظرتون من 9 ترمه تموم کنم و برای پاییز سال بعدش اقدام کنم
    یا 8 ترمه تموم کنم که در این صورت خیلی از ددلاین ها رو از دست میدم(البته اگه دانشگاه ها قبول کنن تا مدرک غیر رسمی ریزنمرات تا ترم 7 رو براشون بفرستم و بعدا بهشون اصل مدارک رو بفرستم(قبول میکنن؟))
    .
    سلام
    در مورد سوال 1 تا اونجا که من می دونم و تجربه کردم واسه پذیرش، بعد از فارغ التحصیلی دانشگاه بهت مدرک اصل لیسانس رو به 3 شرط میده: 1- مثل من دو سال از مدرک لیسانست گذشته باشه و در حال تحصیل توی مقطع بالاتر توی ایران باشی. 2- پذیرش از جایی خارج از کشور داشته باشی 3- سربازی رو تموم کرده باشی. در همه این سه حالت هم باید لغو تعهد کرده باشی یعنی اگه روزانه دولتی هستی باید مدرک رو بخری. اگه شبانه ای که پولش رو قبلا دادی اگه هم دانشگاه آزاد هستی اونو دقیق نمی دونم. پس چون سربازی داری و می خوای پذیرش بگیری بعد فارغ التحصیلی بهت دانشنامه رو نمیدن ( مثل من که بعد از فارغ التحصیلی ارشد اقدام کردم) و فقط ریز نمره میدن البته باید تسویه حساب کنی کامل و پول مدرک رو بدی. ولی طبق تجربه من کسایی که حین تحصیل بودن راحت تر ریز نمره می گرفتن. البته بسته به دانشگاهی که میخوای پذیرش بگیری اهمیت داشتن رمدرک لیسانس براشون فرق می کنه ولی تا اونجایی که من دیدم دانشگاه مقصد بهت پذیرش میده به شرطی که تا پایان ترم اول بهشون مدرک مقطع قبل روبدی. با این تفاسیر و اگه شرایط عوض نشده باشه بهتره حین تحصیل اقدام کنی. در کل حواست به تغییر قوانین باشه که یه وقت بلا ملا سرت نیاد. توصیه من اینه که حتما از دانشگاهت در مورد سیاستشون تو دادن ریز نمره رسم بپرسی که بتونی روی 8-9 ترمه فارغ التحصیل شدنت برنامه بریزی. اینو میگم چون مثلا دانشگاه خودم توی یه سال 2-3 بار نحوه دادن ریز نمره رو به دانشجوها عوض کرد. و هر دفعه یه سازی می زد. اکثر بچه هایی که بعد از ترم 8 می خوان برن واسه فوق فک نمی کنم کارنامه ای که دارن نمراتی بیش از ترم 6 رو نشون بده. ولی این حدس منه چون اکثر دوستاو از فوق واسه دکترا پذیرش گرفتن.
    اگه یه وقت کارت به پذیرش بعد از فارغ التحصیلی هم کشید نگران نباش. من آخر تیر پارسال دفاع کردم و تا آخر دی وقت داشتم واسه معرفی کردن خودم. اون موقع واسه 1 اردیبهشت نوبت اعزامم شد که می تونی حد اکثر یه دوره 2 ماه عقب یا جلوش بندازی و تا اون موقع نتایج پذیرشت اومده. ولی این قوانین چون مال نظام وظیفست احتمال عوض شدنش از سیاست های ریز نمره دانشگاه هم بیشتره.

سوال2:آیا دانشگاهها قبل ددلاین(2 یا 3 ماه قبل ددلاین) پذیرش و فاند میدن یا باید تا اون موقع صبر کنیم تا نتایج رو تو مارچ یا آوریل اعلام کنن؟
    این مورد دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه و بستگی به شرایط اساتید اونجا و دانشجو های اقدام کننده داره. مثلا توی امریکا بعضی از دانشگاهها دو تا ددلاین دارن. یکی که یکم زودتره و واسه تخصیص فاند و یکی دیرتر که فقط پذیرش میدن بهت. مواردی که من دیدم ( بین دوستام) اونایی که وضعشون خوبه و فاند میگیرن زودتر از بقیه نتایجشون میاد تا اگه مدرک اضافی لازم باشه سریع جمع و جور کنن. واسه امریکا نتایج اینجوری واسه ترم fall ( که تو سپتامبره) قبل عید میاد در حالیکه نتایج پذیرش بدون فاند دیرتر میاد یکم. ولی بعضی دانشگاه ها هم هستن که فقط 1 ددلاین دارن. ولی بازم بگم که هیچ قانون کلی نداره و باید مقع پذیرش توی سایت دانشگاه رو بدقت بخونی.

سوال 3:دوستایی که ورودی پاییز هستن و هشت ترمه تموم میکنن چطور برای ترم پاییز بعد فارغ التحصیلی ادامه تحصیل میدن؟(دانشگاههای اونور گیر نمیدن بگن این نمرات مال 7 ترم هستش و آفیشال نیست؟)
    مساله تافل و جی ار ای حله فقط گیر همینه کارم.
    ممنون میشم دوستان جواب بدن.
    در مورد این سوال هم یه جورایی توی جواب سوال 1 تا اونجا که می دونستم گفتم ولی تجربه شخصی یا مربوط به دوستا سراغ ندارم که بخوام مطئمن جواب بدم. در کل به نظر من اینه که تا می تونی واحداتو ببر جلو که ترم 8و 9 سبک بشه و فقط واسه اینکه بتونی کشش بدی برای سربازی ازش استفاده کنی. اینجوری هم نمره هات کامل تره هم وقت وتمرکزت واسه پذیرش گرفتن بیشتره

Junior Member

با سلام
    با توج به اینکه آزمون gre 22 اکتبر در ایران برگزار میشه و ددلاین یکسری از دانشگا ها 1 دسامبر هستش، به نظر میرسه در سریع ترین حالت هم حداقل یک هفته بعد از تاریخ ددلاین نمره به دست دانشگاه میرسه، میخواستم دوستانی که تجربه دارن در این مورد توضیح بدن
    من چند تا از دانشگاه های آمریکا رو مدنظر دارم با این شرایط
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوستان
    من اگر بخوام برای پاییز آینده اقدام کنم فکر میکنم که میتونم فقط نمرات 6 ترممو براشون بفرستم. با توجه به این که نمره های 100 واحدم بیشتر نست چه کار میتونم بکنم؟

سلام
    کسی می دونه دانشگاه های آمریکا در مورد ددلاین سخت گیر ترند یا دانشگاه های آمریکا؟
    راستش من 19 نوامبر جی آر ای شرکت می کنم این طوری که توی سایتشون نوشته جوابش حدودا 30 دسامبر آماده می شه اما خیلی از دانشگاه های کانادا و آمریکا که من می خوام اپلای کنم 8 دسامبر یا 15 دسامبر ددلاینشون هست به نظر شما برای این دانشگاه ها اپلای کنم یا نه ؟ کسی تجربه ای در این مورد داشته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)