صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

من برای ادمیشن دانشگاه این متن رو نوشتم

My scores of toefl and gre are 500 and 930 and i can get more scores than 600 and 1100 but i can't get these scores until deadline and i ask you that give me more time until i get scores 600 and 1100.
    و اونا این جوابو دادن
    You can self-report your GRE/TOEFL scores as part of the online application until we receive your official ones from ETS. Without the GRE/TOEFL scores your application will be incomplete and won't be considered.
    آیا من بصورت فرضی باید حداقل نمره تافل رو که خود دانشگاه تعیین کرده بنویسم و بعد از دادن امتحان تافل و گرفتن حداقل نمره براشون بفرستم

سلام دوستان من همین سوال و برای بخش اینترنشنال دانشگاهم میخوام بفرستم تو موضوع ایمیل چی بنویسم ؟

Exclamation پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

سلام
    بدون نمره تافل و جی ار ای میشه امید داشت که بگیم مثلا 11 feb جی ار ای میدیم؟

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط badbadak_abi نمایش پست ها
    سلام
    بدون نمره تافل و جی ار ای میشه امید داشت که بگیم مثلا 11 feb جی ار ای میدیم؟
    سلام
    دوستان دقت کنین متاسفانه روند سوال ها داره از موضوع خارج میشه و بنده هم قادر به پاسخگویی خارج از موضوع نیستم
    ولی
    اگه برای پاییز سال دیگه بخاین فک نکنم برسه . البته ددلاین دانشگاه هم مهمه.چک کنبن!
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

دوستاي عزيز يه نكته بگم براي امريكا پذيرش گرفتن يه داستان ولي سفارت ويزا گرفتن يه داستان ديگست . دوستاني كه مشكل ويزا ندارند هر جور كه پذيرش تحصيلي داشته باشند به مشكل نمي خورند بر فرض بدون toefl , gre به صورت conditional پذيرش ميگيرن يا college پذيرش ميگيرند چون ان دسته از دوستان از طريق visa F1 به امريكا نميروند كسي به admission اونا كاري نداره .
    ولي دوستاني كه از طريق admission ميخواهند تقاضاي ويزاي F1 بدهند قضيه كاملا عوض ميشه و officere سفارت هميشه روي Admission حساس ميشود . پس دوستاني كه ميگويند ما كساني رو ميشناختيم بدون toefl , , ielts يا gre , gmat . به صورت conditional پذيرش گرفته اند با توجه به تمام جهات اين مطالب رو عرض كنند. يه نكته هم در مورد پذيرش استاد در امريكا بعضي از دانشگاهها پذيرش دست officer است كه به صورت كلي شخص بايد تمام minimum ها را داشته و استاد مربوط مي تواند به شخص recommendation بدهد در جهت بهبود شرايط admission باز اصل admission با admission Officer هست و دانشگاههايي هم در امريكا هستند كه پروسه admission كاملا دست دانشكده رشته مربوط بوده كه شرايط رو كمي متفاوت و بعضا راحتتر ميكند ......

Junior Member

البته حرف شما منطقی هست ما هم که نگفتیم بی خیال تافل شیم اما شما این دو امیل آفیسر برای دانشگاه واشینگتن در خیابان لوئیس و a&m texas رو بخونید به نظر شما با این تفاصیر میشه امید به پذیرش داشت یعنی پولو بدیم
    من"
    Hello

My scores of TOEFL/GRE are 447/930 and i will take new exsam in near futher. I can get 600/1100. I have tow papers do i have a chance for admitted and funding?

Yousef Darabimoghadam,Sina Darabimoghadam” Simple method for producing a pacemaker with low cost that works in modes: VOO,AOO”, published in International Conference on Engineering and Industries IEEE 2011.Yousef Darabimoghadam,Sina Darabimoghadam"Designing and producing a Temporary Cardiac Pacemaker Device, Tested at Shahid Modares Hospital of Tehran", accepted in: 6th International Conference on Bioinformatics and Biomedical
    "Engineering IEEE and EMB 2012

ایشان"s long as we have the scores prior to the admissions committee meets that is acceptable."
    من "

Hello

Your mean is that i can apply with these scores and send my new scores after deadline?"
    ایشان yes
    این دانشگاه واشینگتن

Junior Member

دانشگاه a&m texas
    Hello

My scores of TOEFL/GRE are 447/930 and i will take new exsam in near futher. I can get 600/1100. I have tow papers do i have a chance for admitted and funding?....
    دانشگاه"
    Thank you for your interest in our program. The only way to officially review your credentials is for you to submit a complete application and to submit all required materials. More information on how to apply can be found on our website, here:
    We do not have minimum scores required for admissions, however, our recommended scores can be found here"

من"
    Can i apply for Msc at fall 2012 and after deadline send my new scores of TOEFL/GRE?

My old scores of TOEFL/GRE is 447/930"
    دانشگاه Yes, that is fine.

Junior Member mitra63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی جانوری. فردوسی مشهد

سلام دوستان
    این تاریخ مهلت ارسال مدارک برام سوال پیش اورده.
    من گرین کارت دارم و انشالله تابستون عازم هستم. میخوام توصیه نامه هام رو از الان از اساتیدم بگیرم و وقتی رفتم اونجا اقدام کنم
    1-اگه یه نفری مدارکش بعد از تاریخ ارسال بشه ، دانشگاه برای ترم اینده قبولش نمیکنه؟؟
    2- ایا توصیه نامه های ساتید تاریخ انقا داره؟
    مثلا میشه کسی برای دانشگاهی اقدام کنه و توصیه نامه هاش مثلا برای 2 سال پیشش باشه
    ممنون

Junior Member

ی مشکل نادر:
    من مدرک و ریز نمراتمو ترجمه کردم بامهر خارجه و دادگستری بردم دانشگاه ک با چنتا ریکام بزارن داخل پاکت و مهر کنن تا پست کنم اما وقتی اینو ازشون خاستم انگار چه مسئله مهمی پیش اومده همه شونه خالی میکردن و فرستادنم حراست و اونجا رئیسشون گفت همه مدارکتو بده خودمون پست کنیم اما چون من دانشگاهم ی شهر دیگه بوده(ازاد فسا= خراب بشه که هیچ کاریو انجام نمیدن) همه مدارک همرام نبود از طرفیم من عجله داشتم ک زود پست بشه اوناهم..... بعد زنگ زد به معاون اموزشی و .... خلاصه چند ساعت دوندگی کردم اخرم رفتم پیش رئیس اونم گفت در صورتی ک فقط مدارک فارسی باشه میتونن بزارن تو پاکت و مهر کنن و ترجمه شدها رو نمیتونن و هزارتا بهانه دیگه و از من اصرار و از اون انکار که این ی کار غیرقانونیه... خلاصه بگذریم کار من انجام نشد و ممکنه وقتی مدارکمو به این شکل پست کنم ایرارد بگیرن. دوستان چه پیشنهادی دارن ک قطعی باشه یا تجربه کردن؟ با توجه ک زیاد وقت ندارم که از شیراز تا تهران و سازمان مرکزی برم

Junior Member

سلام دوستان
    من یه مشکل خیلی بزرگتری دارم
    امتحان IELTS که ایران ایلتس بودم که عقب افتاد ، این هیچ
    امروز که رفتم دانشنامم رو ار دانشگاه شیراز بگیرم و ببرم واسه کارای تاییدیه و ترجمه طرف گفت رییس رفته خارج از کشور و قرار بود که معاونش امضا کنه که اونم نامه اومده که نمی شه خود طرف باشد بیاد یعنی دانشگاهی حاضر می شه من مدرک تحصیلیم رو هم دیر بفرستم براشون؟گیره عجیبی تو کارام افتاده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)