صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

نقل قول نوشته اصلی توسط sefa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکل خیلی بزرگتری دارم
    امتحان IELTS که ایران ایلتس بودم که عقب افتاد ، این هیچ
    امروز که رفتم دانشنامم رو ار دانشگاه شیراز بگیرم و ببرم واسه کارای تاییدیه و ترجمه طرف گفت رییس رفته خارج از کشور و قرار بود که معاونش امضا کنه که اونم نامه اومده که نمی شه خود طرف باشد بیاد یعنی دانشگاهی حاضر می شه من مدرک تحصیلیم رو هم دیر بفرستم براشون؟گیره عجیبی تو کارام افتاده
    شما در اینجور موارد مستقیما با مسئول ادمیشن یا همون منشی دپارتمان مذاکره کنین. اگه تخفیفی هم بخوان بدن (که من زیاد دیدم راه میان) از اونجا مشخص میشه
    دوستان عزیز از پاسخ دادن به سوالهای عمومی در قالب پیام خصوصی معذورم

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

دوستان معموئلا چند روز قبل از ددلاین باید مدارک رو ارسال کرد ؟ 1 ماه قبل 2 ماه قبل 3 ماه قبل ؟؟
    مثلا یه دانشگاه ددلاینش ماه مارچ ، ما میتونیم ژانویه مدارک رو با پست ارسال کنیم که دیگه خیالمون راحت باشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    دوستان معموئلا چند روز قبل از ددلاین باید مدارک رو ارسال کرد ؟ 1 ماه قبل 2 ماه قبل 3 ماه قبل ؟؟
    مثلا یه دانشگاه ددلاینش ماه مارچ ، ما میتونیم ژانویه مدارک رو با پست ارسال کنیم که دیگه خیالمون راحت باشه؟
    درود
    دوست من هیچ مشکلی پیش نمیاد، من خودم ژانویه فرستادم
    ددلاین از اسمش مشخصه دیگه ینی تا اون وقت ولی از کی محدودیت نداره منتها دیگه مثلا کسی نمیاد برای ترم سال آینده مدارک بفرسته ، چون معمولا بررسی دانشگاهها از تاریخ معینی شروع میشه و تا قبل از اون تاریخ فقط در همین حد لطف داره گه بدونید رسیده دستشون مدارکتون
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member hossein68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ulm University

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    دوست من هیچ مشکلی پیش نمیاد، من خودم ژانویه فرستادم
    ددلاین از اسمش مشخصه دیگه ینی تا اون وقت ولی از کی محدودیت نداره منتها دیگه مثلا کسی نمیاد برای ترم سال آینده مدارک بفرسته ، چون معمولا بررسی دانشگاهها از تاریخ معینی شروع میشه و تا قبل از اون تاریخ فقط در همین حد لطف داره گه بدونید رسیده دستشون مدارکتون
    نهایتا چند ماه قبل از ددلاین با در نظر گرفتن اتفاقات پیشنهاد میکنید ؟ عدد بگین
    سئوال دوم اینکه جواب پذیرش چند ماه بعد میاد ؟ ایا پست میشه یا فقط ای میل میشه و با همون میشه ویزا گرفت !
    سئوال سوم : کی باید وقت سفارت گرفت مثلا همون مارچ واسه اگوست وقت بگیریم بدون اینکه بدونیم پذیرشمون اکسپت شده یا خیر؟ اگه کسی وقت نداشته باشه و بعد از پذیرش بخواد وقت بگیره ایا سفارت های اروپایی وقت اظطراری میدن ؟
    من میاخوام برنامه ریزی زمانی بکنم جور در نمیاد !!!!

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein68 نمایش پست ها
    نهایتا چند ماه قبل از ددلاین با در نظر گرفتن اتفاقات پیشنهاد میکنید ؟ عدد بگین
    سئوال دوم اینکه جواب پذیرش چند ماه بعد میاد ؟ ایا پست میشه یا فقط ای میل میشه و با همون میشه ویزا گرفت !
    سئوال سوم : کی باید وقت سفارت گرفت مثلا همون مارچ واسه اگوست وقت بگیریم بدون اینکه بدونیم پذیرشمون اکسپت شده یا خیر؟ اگه کسی وقت نداشته باشه و بعد از پذیرش بخواد وقت بگیره ایا سفارت های اروپایی وقت اظطراری میدن ؟
    من میاخوام برنامه ریزی زمانی بکنم جور در نمیاد !!!!
    بیشتر از 3 ماه قبل از ددلاین نفرستید. جواب معمولا بعد از تمام شدن ددلاین و یه مدت بعدش (فرض کنید 1 ماه) که بررسی میشن میاد، البته دانشگاه تا دانشکاه متفاوت هست بعضی هم ممکنه زودتر جوابتون رو بدن. عموم دانشگاه ها نامه پذیرش براتون میفرستن با پست و اگر عجله دارید در صورت امکان آدرسی رو در همون کشور بدید و یه نفر اونجا تحویل بگیره با DHL, TNTی چیزی براتون بفرسته.با پست های عادی خیلی طول میکشه (گاها بیش از 1 ماه!) درمورد وقت گرفتن از سفارت ها متاسفانه فقط من سفارت کانادا رو اطلاع دارم که اونم وقتی نیست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام

دوستان لطف کنند به من بگن چه تاریخی امتحان بدم.

من در پاییز سال2013 می خوام مدارکم رو بفرستم برای پذیرش برای سال بعد

چه تاریخی امتحان gre و IELTS رو شرکت کنم تصمیم دارم در مهر gre و در ابان IELTS شرکت کنم به نظرتون با توجه به اینکه تا اواسط دی باید مدارک رسیده باشه مشکلی پیش نمیاد و در اذر ماه هر دو موسسه نمرات رو بهم تحویل میدند یا اینکه مجبورم زودتر امتحان بدم؟

Junior Member applykar آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeenzo نمایش پست ها
    سلام

چه تاریخی امتحان gre و IELTS رو شرکت کنم تصمیم دارم در مهر gre و در ابان IELTS شرکت کنم به نظرتون با توجه به اینکه تا اواسط دی باید مدارک رسیده باشه مشکلی پیش نمیاد و در اذر ماه هر دو موسسه نمرات رو بهم تحویل میدند یا اینکه مجبورم زودتر امتحان بدم؟
    دوست من
    تا اونجایی که من میدونم آیلتس در ایران تعطیل شده برای gre هم بجنب تا جا گیرت بیاد. داره دیر میشه یه کم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Power Engineering - Ph.D student

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeenzo نمایش پست ها
    کارنامه نتایج iBT، GRE و Toefl بترتیب حداکثر تا 45، 25 و 13 روز بدست شما میرسه. با توجه به اینکه deadline دانشگاه ها اوایل دسامبر و حتی نوامبر و بعضا اکتبر هست، با فرصتت خوبی که داری جوری ثبت نام کن که تا اوایل آذر کارنامه ها بدستت رسیده باشه تا با 6-7 روز حاشیه محموله پستیت قبل از deadline بدستشون برسه و مثل من حیرون نشی که ای کاش زودتر برای فلان امتحان ثبت نام کرده بودم و فلان...

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

بچه ها اگه فرصت ارسال مدارک برای یه دانشگاه مثلا یه بازه ی دوماهه باشه، آیا واقعا فرق داره اول این بازه مدارکت دستشون برسه یا آخر بازه؟ یعنی اگه مثلا 10 تا دانشجو بخوان بگیرن، امکان داره که قبل از سررسید ددلاینشون این کارو کرده باشن و بقیه رو علیرغم رزومه و مدارک خوب رد کنن؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

سلام من هم همین مشکل رو دارم ielts ندارم برای نروژ میخوام اقدام کنم به نظر شما چی کار کنم ؟
    یعنی اگر همین شکلی یه نمره ای بزنم از من id یا مشخصاتی از کارنامه ielts نمی خوان ؟
    تو چه مرحله ای باید براشون کارنامه ielts رو بفرستی؟
    ترو خدا کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)