صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

من نمره تافلم اماده نبود بهشون ایمیل زدم انها هم گفتن میتونی تافل رو بعد از ددلاین هم بفرستی.اما این نکته رو در اپلیکیشن فرم قید کن تا ما بدونیم تافلت کی میرسه.حالا اپلیکیشن فرمشون جا نداره برای نوشتن این مطلب.یعنی برای توضیحات و غیره هیچ جایی نیست.
    چطوربنویسم براشون؟ توی برگه جدا بنویسم بفرستم با مدارک؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    سلام ببخشید یه سوال من از کار این امریکایی ها سر در نمیارم. من ۶ تا دانشگاه اپلای کردم و ۶ تا تافل جی ار ای رو دو ماه پیش و یه ماه قبل ددلاین فرستادم گفتن بهم دو سه هفته صبر کن تا برسه. صبرکردم و ۳ تا تافل و ۳ تا جی ار ای رسید و بقیه نرسید! حالا زکگ میزنم دانشگاه میگم فرستادم میگه نرسیده .!زنگ زدم ای تی اس میگه فرستادم رسیده! زنگ میزنم دوباره دانشگاه میگم دوباره بفرستم دیر نمیشه ددلاین تموم شده میگه به ما ربطی نداره ددلانی رد شه احتمال اینکه نخونیم اپلایت رو زیاده! من چه کار اشتباهی کردم که این جوری شده! الان هنوز به خاطر مسخره بازی ای تس اس من ۴ تا از ۶ تا دانشگاهم ناقصه!چه غلطی بکنم به نظرتون؟!
    احتمالا از جاي اشتباه داري سوال ميپرسي
    اگه تو پروفايل اي تي اس زده كه فرستاده پس حتما فرستاده و اشتباهي نيست
    به دپارتمانت ايميل كن و بخواه كه چك كنن
    من همين مشكلو داشتم
    بعضي وقتا كه كد دپارتمانو تو اي تي اس وارد نميكني و نمره ميره بخش ادميشن يكم اين پروسه ريپورت طول داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من نمره تافلم اماده نبود بهشون ایمیل زدم انها هم گفتن میتونی تافل رو بعد از ددلاین هم بفرستی.اما این نکته رو در اپلیکیشن فرم قید کن تا ما بدونیم تافلت کی میرسه.حالا اپلیکیشن فرمشون جا نداره برای نوشتن این مطلب.یعنی برای توضیحات و غیره هیچ جایی نیست.
    چطوربنویسم براشون؟ توی برگه جدا بنویسم بفرستم با مدارک؟!
    اگه مدارکتونو با پست میفرستین، بنویسین. ایمیل ادمیشن Graduate office رو هم پیدا کنید و به اونجا هم ایمیل کنید و با ذکر شماره دانشجویی (اگه بهتون دادند) و اگه ندارید با ذکر نام و تاریخ تولد، موضوع رو بهشون توضیح بدین

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

آقا يه سوال، ملاك اعتبار نمرات آيلتس و تافل تا كي هست؟‌ مثلا توي اپلاي مد نظره يا زمان شروع كلاسها؟ تا كي بايد اعتبار داشته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM Malaysia, Computer Engineering

سلام من از دانشگاه Offenburg آلمان تو مرحله اول پذیرش اینترنتی گرفتم و گفتند که مدارک خودتون را تا 15 آپریل بفرستید (ددلاینش بود) ولی من چون گیر تاییدیه مدارک وزارت علوم و سفارت و ... بودم 26 آپریل فرستادم براشون و 5 می هم دستشون رسیده بود و الان ایمیل زدند که مدارکتون رسیده و پروسه بررسی و اعلام قبول شده گان تا 31 می اعلام میشود

سلام ممننون میشم سوالمو جواب بدید.من دانشجو ارشد مهندسی صنایع گرایش صنایع هستم.از اول تیر یعنی بعد از اینکه این ترموببندم، می خوام رو پایان نامم(که البته موضوعش مشخصه)و همزمان2،3تا مقاله ای که ربطی به پایان نامم نداره و میشه تو ژورنال معتبر خارجی چاپ بشه،کارکنم.با این اوصاف هرچی برنامه میریزم به greمهر ابان وهمچنین امادگی برای تافلibtودر نتیجه ددلاینای fall2014امریکا نمی رسم. دیروز شخصی که خودش چند سال پیش از کانادا دکتری گرفته، بهم گفت که میتونم تا ددلاینا(اواخردی واوایل بهمن)ثبت نام کنم ویکسری مدارکو بفرستم وتا2-3ماهه بعد نمره زبان و پایان نامه و..را بفرستم.خواستم ببینم این موضوع چقدر صحت داره؟کسی توصیه ای برام نداره؟(معدل لیسانس:15.5(3.2از4و دوسال آخر3.4)و فوق:3.88)البته باتبدیل نمرات برای لیسانس و فوق به اینصورت که:16-20=4و14-16=3 و12-14=2 و10-12=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. - K.N.Toosi Univ of Tech

من این 15 16 صفحه بجث رو نگاه کردم و سوال مشابهی با سوالی که دارم پیدا کردم اما نتونستم جواب مطمئن بگیرم ...
    میخواستم بدونم که امکان فرستادن ریز نمرات بعد از ددلاین وجود داره ؟! و کسی تاحالا این کار رو کرده ؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط teymur_saif نمایش پست ها
    من این 15 16 صفحه بجث رو نگاه کردم و سوال مشابهی با سوالی که دارم پیدا کردم اما نتونستم جواب مطمئن بگیرم ...
    میخواستم بدونم که امکان فرستادن ریز نمرات بعد از ددلاین وجود داره ؟! و کسی تاحالا این کار رو کرده ؟
    باید به دانشگاه مقصد ایمیل بزنید و ازشون وقت بخرید
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام. خسته نباشید. یه سوال ابتدایی داشتم. فرض کنیم قبل ددلاین دانشگاه (مثلا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴) تمام مدارک فرستاده شه . شروع کلاسها در صورت پذیرش کی می شه؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    معمولا ددلاین های دسامبر/ژانویه به شروع کلاس های ترم پاییزه (سپتامبر) مربوط میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط alitahmasebi نمایش پست ها
    سلام. خسته نباشید. یه سوال ابتدایی داشتم. فرض کنیم قبل ددلاین دانشگاه (مثلا ۱۵ دسامبر ۲۰۱۴) تمام مدارک فرستاده شه . شروع کلاسها در صورت پذیرش کی می شه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)