صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

دوستان با تجربه یه سوال مهم:
    اگه یه نفر تمام مدارکش رو کامل بفرسته و چون به ددلاین هم مونده مثلا یه دو ماهی اینا بعد یه ماه یا چند هفته مقاله سابمیت بشه و یا اکسپت میتونه اونارم بفرسته؟؟
    درسته باید از خود دانشگاه پرسید ولی گفتم دوستان باتجربه یه نظری بدن؟
    بعدش دوستان میدونن چطوری این مقالات رسمی ای اس ای (نه داخلی و کنفرانس خارجی) رو میشه فرستاد؟
    اصولا باید اکسپت بشه دیگه درسته؟نحوه ارسالش به چه صورت هستش علاوه بر اوردن تو cv
    ممنون
    سربلند باشی

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام دوست من
    1) در مورد تغییرات دیرهنگام؛ من اینکا رو قبلا انجام دادم. یه ایمیل زدم به Admission Office دانشگاه و گفتم من رزومه ام رو به روز کردم و لطفا این رو بذارین تو پرونده. که البته این کار رو کردن و گفتن مشکلی نیست.
    2) میشه مقاله رو با قید عنوان و همینطور کد تخصیص یافته از طرف ژورنال یا سایت اظهار کنین. استاد در صورت تمایل می تونه پیگیری کنه.
    3) حتی اگه در مرحله پیش از اکسپت هست، میشه با عنوان Under Review تو رزومه آورد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوستان با تجربه یه سوال مهم:
    اگه یه نفر تمام مدارکش رو کامل بفرسته و چون به ددلاین هم مونده مثلا یه دو ماهی اینا بعد یه ماه یا چند هفته مقاله سابمیت بشه و یا اکسپت میتونه اونارم بفرسته؟؟
    درسته باید از خود دانشگاه پرسید ولی گفتم دوستان باتجربه یه نظری بدن؟
    بعدش دوستان میدونن چطوری این مقالات رسمی ای اس ای (نه داخلی و کنفرانس خارجی) رو میشه فرستاد؟
    اصولا باید اکسپت بشه دیگه درسته؟نحوه ارسالش به چه صورت هستش علاوه بر اوردن تو cv
    ممنون
    سربلند باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering,barajin

سلام دوستان، من برای دی ماه مدرکه ایلتس رو میگیرم و ددلاین دانشگاهایی مثل تورونتو و .. ۲۵ دی است، میخواستم ببینم اگه از چند ماه قبلش اقدام به مکاتبه نکنم و در واقع نزدیک به یک ماه قبله هر ددلاین مکاتبه کنم مشکلی پیش میاد یا نه ؟ با توجه به اینکه مسا له فاند رو قیدشو زدم و فاند رو نمیخوام (حداقل برای ۲ ترمه اول) ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    اداره پذیرش دانشگاه های مختلف معمولا اظهار می کنن که اپلای کردن در ماه های مختلف قبل از ددلاین تاثیری روی بررسی مدارک شما نداره و بین دو نفر که مثلا به ترتیب پنج ماه پیش از ددلاین و دو هفته پیش از ددلاین مدارکشون رو ارسال کردن تفاوتی وجود نداره.
    البته در مورد شما و با توجه به فراز و نشیب های پست کردن مدارک از ایران، من توصیه می کنم زودتر مدارک تون رو ارسال کنین و مدرک آیلتس رو هم می تونین در زمان ثبت نام برای آزمون، تعیین کنین که نتایج اون به دانشگاه مورد نظر (فکر می کنم تا سقف پنج دانشگاه / بدون هزینه) فرستاده بشه
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_hashemi_k نمایش پست ها
    سلام دوستان، من برای دی ماه مدرکه ایلتس رو میگیرم و ددلاین دانشگاهایی مثل تورونتو و .. ۲۵ دی است، میخواستم ببینم اگه از چند ماه قبلش اقدام به مکاتبه نکنم و در واقع نزدیک به یک ماه قبله هر ددلاین مکاتبه کنم مشکلی پیش میاد یا نه ؟ با توجه به اینکه مسا له فاند رو قیدشو زدم و فاند رو نمیخوام (حداقل برای ۲ ترمه اول) ممنون میشم اگه راهنماییم کنین...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    اداره پذیرش دانشگاه های مختلف معمولا اظهار می کنن که اپلای کردن در ماه های مختلف قبل از ددلاین تاثیری روی بررسی مدارک شما نداره و بین دو نفر که مثلا به ترتیب پنج ماه پیش از ددلاین و دو هفته پیش از ددلاین مدارکشون رو ارسال کردن تفاوتی وجود نداره.
    البته در مورد شما و با توجه به فراز و نشیب های پست کردن مدارک از ایران، من توصیه می کنم زودتر مدارک تون رو ارسال کنین و مدرک آیلتس رو هم می تونین در زمان ثبت نام برای آزمون، تعیین کنین که نتایج اون به دانشگاه مورد نظر (فکر می کنم تا سقف پنج دانشگاه / بدون هزینه) فرستاده بشه
    موفق باشید
    سلام دوست من
    اظهار میکنن ولی واقعیت رو نمیگن بعضا
    مثلا شما مدارک رو 60 روز قبل ددلاین میفرستی بررسی میکنن و نتیجه رو بهت میگن تا 40 روز قبل ددلاین...که شامل فاند هم میشه مثلا
    لااقل برا من این طور بوده...
    حالا هر چقدر لفت بدیم احتمال اینکه فرد دیگری بیاد جای شما رو بگیره خیلی زیاد هستش...بعضی از دانشگاهها به محض رسیدن مدارک شروع میکنن به بررسی و ددلاین به این دلیل هست که بچه ها یه تکونی بخورن!
    پس میتونیم بگیم هر چه زودتر بفرستیم بهتره
    در ضمن مساله ویزا هم فراموش نشه!

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

مساله ویزا که یه بحث جداست و من وارد نمیشم
    اما در مورد بررسی پیش از موعد، من می تونم اینطور تصور کنم که در یک چک لیست ارزیابی، متقاضی امتیازدهی میشه. اینکار برای این صورت می گیره که تا پایان ددلاین، حجم کار زیاد نشه. بعد از ددلاین، امتیازات بالای یک سطح مشخص، برای بررسی نهایی در کمیته مطرح میشن.
    صحبت شما می تونه در این حالت درست باشه که یه استاد، دانشجوی تاپ مورد نظر خودش رو پیدا کرده و بدون تردید بهش نیاز داره. اما با این فرض که یه دانشجوی با شرایط عالی تر در اواخر موعد مقرر اپلای کرد چی؟
    به هر حال قبول دارم بین دنیای آرمانی و چیزی که دانشگاه ادعا می کنه و دنیای واقعی و چیزی که در عمل رخ میده، فاصله زیادی وجود داره

نقل قول نوشته اصلی توسط barabari نمایش پست ها
    سلام دوست من
    اظهار میکنن ولی واقعیت رو نمیگن بعضا
    مثلا شما مدارک رو 60 روز قبل ددلاین میفرستی بررسی میکنن و نتیجه رو بهت میگن تا 40 روز قبل ددلاین...که شامل فاند هم میشه مثلا
    لااقل برا من این طور بوده...
    حالا هر چقدر لفت بدیم احتمال اینکه فرد دیگری بیاد جای شما رو بگیره خیلی زیاد هستش...بعضی از دانشگاهها به محض رسیدن مدارک شروع میکنن به بررسی و ددلاین به این دلیل هست که بچه ها یه تکونی بخورن!
    پس میتونیم بگیم هر چه زودتر بفرستیم بهتره
    در ضمن مساله ویزا هم فراموش نشه!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    مساله ویزا که یه بحث جداست و من وارد نمیشم
    اما در مورد بررسی پیش از موعد، من می تونم اینطور تصور کنم که در یک چک لیست ارزیابی، متقاضی امتیازدهی میشه. اینکار برای این صورت می گیره که تا پایان ددلاین، حجم کار زیاد نشه. بعد از ددلاین، امتیازات بالای یک سطح مشخص، برای بررسی نهایی در کمیته مطرح میشن.
    صحبت شما می تونه در این حالت درست باشه که یه استاد، دانشجوی تاپ مورد نظر خودش رو پیدا کرده و بدون تردید بهش نیاز داره. اما با این فرض که یه دانشجوی با شرایط عالی تر در اواخر موعد مقرر اپلای کرد چی؟
    به هر حال قبول دارم بین دنیای آرمانی و چیزی که دانشگاه ادعا می کنه و دنیای واقعی و چیزی که در عمل رخ میده، فاصله زیادی وجود داره
    دوست خوب من
    بنده هر چه را دیده ام میگویم نه حتی شنیده هام رو...
    اکثر دانشگاهها مدارک رو که رسید و کامل شد قبل ددلاین بررسی میکنن و اگه طرف خوب باشه حتما میگیرن چون میدونن مثلا با همون رزومه احتمالا به یه دانشگاه بهتر هم بره
    مثلا واسه دوست من اصلا قبل پرس و جو واسش ایمیل و .. و...درست کرده بودن که آقا پاشو بیا زود باش!!!!40 روز هم مونده بود به ددلان BANK STATEMET
    میخواستن
    در هر حال بهتره همیشه سعی بشه قبل ددلاین اقدام بشه

Junior Member Behzad آواتار ها

با سلام
    من واسه 14 دسامبر آزمون تافل دارم اما مدرک جی آر ئی ندارم و می خوام واسه آزمون 9 فوریه، شرکت کنم. با توجه به اینکه نمره ی جی آر ئی من به دد لاین دانشگاه های امریکا برای ترم پاییز سال آینده نمی رسه آیا به من پذیرش مشروط به اینکه همه ی مدارک رو کامل بفرستم و تا فلان تاریخ، مدرک جی آر ئی رو براشون بفرستم، می دن؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad نمایش پست ها
    با سلام
    من واسه 14 دسامبر آزمون تافل دارم اما مدرک جی آر ئی ندارم و می خوام واسه آزمون 9 فوریه، شرکت کنم. با توجه به اینکه نمره ی جی آر ئی من به دد لاین دانشگاه های امریکا برای ترم پاییز سال آینده نمی رسه آیا به من پذیرش مشروط به اینکه همه ی مدارک رو کامل بفرستم و تا فلان تاریخ، مدرک جی آر ئی رو براشون بفرستم، می دن؟

خير. اونها از روي مدرك GRE مي خوان تصمم بگيرن شما رو پذيرش كنند يا خير. لذا در صورت نبودش نقص مدرك خورده مدارك شما اصلا به دپارتمان مربوطه ارجاع نميشه.

شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad نمایش پست ها
    با سلام
    این مسئله مستقیما برمیگرده به دانشگاهی که میخوایین اپلای کنید، توجه داشته باشید که شرایط تمام دانشگاه ها مثل هم نیست و بهتره شما یا وبسایت دانشگاه مورد نظرتون رو چک کنید یا ایمیل بزنید ازشون بپرسید. بعنوان مثال دانشگاه های ایالتی کالیفرنیا( همشون رو به حتم نمیتونم بگم اما اون چندتایی رو که مد نظرم بود و چک کردم) داشتن نمره جی آر ای مهم نیست و در صورت داشتن معدل خوب و تافل بالا و مقاله و . . . پذیرش گرفتید میتونید در طول سال اول تحصیل امتحان جی ار ای رو پاس کنید .اما دانشگاه UCLA حتما جی ار ای رو قبل از پذیرش باید امتحان بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)