صفحه 18 از 23 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

درود به کسی که این پست رو میخونه و احتمال داره از آشفتگی ذهنیه یه بنده خدا کم کنه!
    دور از جون من انقدر داغونم که این دفعه نتونستم جوابای همه بچه هارو بخونم.
    من واسه دانشگاه های کانادا ریپورت سفارش دادم. دندم نرم نمیدونستم 4-5 ماه طول میکشه؟!
    حالا من اینجا ریپورت کاغذیمم بهم نرسیده که بخوام کپیه اونو بفرستم.
    حالا ایمیل زدم درخواست کاندیشنال کردم ولی از حضار کسی میدونه بررسی اپلیکیشن من شدنیه یا نه!

سلام. من ورودی ترم دوم کارشناسی ارشد سال 92 هستم (یعنی تازه ارشد رو شروع کردم). معدل لیسانسم 14 از دانشگاه صنعتی اصفهان است. الانم دانشجوی ارشد دانشگاه تهرانم.
    من میخوام برای fall 2015 آمریکا اقدام کنم و برای همین فکر میکنم تا سال دیگه اواسط دی ماه باید اپلای کنم. نمره تافل 112 دارم و GRE هم میتونم تا 320-30 بیارم(حداقل فرض کنیم که میتونم). باتوجه به اینکه سال دیگه من تازه ترم دوم رو تموم کردم و احتمالا هنوز پروژه پایان نامه رو اخذ هم نکردم، و حتی شاید نمرات ترم دوم هم هنوز ندارم که ارسال کنم (یعنی از ارشد کلا نمره ی 10 واحد نظری ترم 1 رو داشته باشم)، اما در عوض 3 مقاله ISI معتبر دارم ، و دارم روی 2 تای دیگه کار میکنم که ایشالا تا اونموقع برسه ، به نظرتون با این شرایط میتونم به اپلای فکر کنم؟ شانسم توی چه رنکی هست؟

کلا برای اساتید دروس پاس شده و نمره اونها در ارشد چقدر مهمه؟ من برای fall 2015 شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    سلام. من ورودی ترم دوم کارشناسی ارشد سال 92 هستم (یعنی تازه ارشد رو شروع کردم). معدل لیسانسم 14 از دانشگاه صنعتی اصفهان است. الانم دانشجوی ارشد دانشگاه تهرانم.
    من میخوام برای fall 2015 آمریکا اقدام کنم و برای همین فکر میکنم تا سال دیگه اواسط دی ماه باید اپلای کنم. نمره تافل 112 دارم و GRE هم میتونم تا 320-30 بیارم(حداقل فرض کنیم که میتونم). باتوجه به اینکه سال دیگه من تازه ترم دوم رو تموم کردم و احتمالا هنوز پروژه پایان نامه رو اخذ هم نکردم، و حتی شاید نمرات ترم دوم هم هنوز ندارم که ارسال کنم (یعنی از ارشد کلا نمره ی 10 واحد نظری ترم 1 رو داشته باشم)، اما در عوض 3 مقاله ISI معتبر دارم ، و دارم روی 2 تای دیگه کار میکنم که ایشالا تا اونموقع برسه ، به نظرتون با این شرایط میتونم به اپلای فکر کنم؟ شانسم توی چه رنکی هست؟

کلا برای اساتید دروس پاس شده و نمره اونها در ارشد چقدر مهمه؟ من برای fall 2015 شانسی دارم؟
    دوست عزیز شما کی درستون تموم میشه؟ اگه به فرض با همین مدارک نصفه و نیمه هم قادر به اپلای باشید و پذیرش هم بگیرید، تابستون باید تشریف ببرید دانشگاه مقصد و اونموقع اصل مدارکو لازم دارید. شما تازه سال آینده تا خرداد ترم 3 رو تموم میکنید و هنوز پایان نامه مونده. علاوه بر این کارشناسی ارشد 32 واحده و فکر نمیکنم تنها با پاس کردن 10 واحد بشه روی اون حساب کرد. در مورد شانس پذیرش باید در تاپیک مربوط سوالتونو بپرسید.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman

نقل قول نوشته اصلی توسط starry eyed نمایش پست ها
    دوست عزیز شما کی درستون تموم میشه؟ اگه به فرض با همین مدارک نصفه و نیمه هم قادر به اپلای باشید و پذیرش هم بگیرید، تابستون باید تشریف ببرید دانشگاه مقصد و اونموقع اصل مدارکو لازم دارید. شما تازه سال آینده تا خرداد ترم 3 رو تموم میکنید و هنوز پایان نامه مونده. علاوه بر این کارشناسی ارشد 32 واحده و فکر نمیکنم تنها با پاس کردن 10 واحد بشه روی اون حساب کرد. در مورد شانس پذیرش باید در تاپیک مربوط سوالتونو بپرسید.
    ممنون که جواب دادید
    من از لحاظ دادن پایان نامه مشکلی ندارم چون میخوام موضوعی در ادامه ی مقالات قبلیم (و همچنین این 2 تا که دارم روش کار میکنم) باشه و تقریبا خیلی کارهاشم انجام دادم(ولی طبق قوانین دانشگاه چون 12 واحد نگذروندم نمیتونم ترم بعد بر دارم و مجبورم بذارم واسه ترم آخر) . درس هارم اگر 2 ترم آینده رو هم مثل این ترم 2تا 10 واحدی(حالا یکیش 12 تایی) بردارم تا تابستون 94 درسم تمومه.

فقط تنها نگرانی من اینه موقع اپلای من فقط 10 تا درس دارم که نمره اش مشخصه، و احتمالا 12 تا واحد دارم که هنوز نمره نهاییش مشخص نیست (چون ددلاین ها متاسفانه مصادف با امتحانات پایان ترمه)، و همچنین موضوع پروژه ام رو هم تا اون موقع انتخاب کردم اما اخذ پروژه میفته برای ترم آخر درسم(یعنی بعد از اتمام موعد اپلای کردن).

یعنی شرایط من موقع ددلاین اینه:

نیمسال دوم 92(الان) : 10 واحد نظری(همراه نمره)
    نیمسال اول 93 : 12 واحد نظری(احتمالا هنوز نمره ها نیامده، یا حتی موقع امتحاناته)
    نیمسال دوم 93 : پایان نامه(که فقط موضوعش تصویب شده و هنوز نمره نداره) + 10 واحد نظری(چون 4 واحد ترم اولم به دلیل کم بودن نمره لیسانس جبرانی خورده!!)
    نمره torfl , gre , و احتمالا gre subject هم میدم
    5 مفاله ISI

همچین رزومه ای در رنک خوب جایگاهی داره؟ (مخصوصا اگر بتونم 2-3 هفته ای بعد از ددلاین فرجه بگیرم که نمره 12 واحد ترم 2 هم بیاد و کلا بشه 22 واحد نظری)

اصلا یک سوال " آیا دانشگاه ها موقع پلای برای مقطع دکترا، شرایطی برای حداقل واحد های گذرانده شده توسط اپلیکنت ها دارند؟"

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    NC State University

سلام دوستان. من یه سوالی داشتم ک جای مناسبتری واسه طرحش پیدا نکردم. اگه خیلی به عنوان تاپیک مربوط نیست ببخشید.
    من اخیرا یکی از مقالاتم ک isi هست و جزو مجلات معتب هست پذیرفته شده و میخواستم بپرسم آیا ممکنه در شناس پذیرشم تاثیر بذاره؟ و اگر مهمه الان چطوری ب دانشماه هایی ک اپلای کردم خبر بدم؟ ایمیل کافیه؟
    این توضیحم ضروریه ک مقاله هرچند خیلی معتبره اما من اسم چهارمم و خیلی ب پایان نامه ام مربوط نیست. بخش کوچکس اش زمینه کاری مشترک هست.
    ممنون میشم از راهنمایی دوستان.
    اول کنم اندیشه تا برگزینم پیشه ای
    آنگه به یک پیمانه می، اندیشه را باطل کنم
    در روزگار تفاوت ها، همه شبیه هم اند!

نقل قول نوشته اصلی توسط rezarezaee نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید
    من از لحاظ دادن پایان نامه مشکلی ندارم چون میخوام موضوعی در ادامه ی مقالات قبلیم (و همچنین این 2 تا که دارم روش کار میکنم) باشه و تقریبا خیلی کارهاشم انجام دادم(ولی طبق قوانین دانشگاه چون 12 واحد نگذروندم نمیتونم ترم بعد بر دارم و مجبورم بذارم واسه ترم آخر) . درس هارم اگر 2 ترم آینده رو هم مثل این ترم 2تا 10 واحدی(حالا یکیش 12 تایی) بردارم تا تابستون 94 درسم تمومه.

فقط تنها نگرانی من اینه موقع اپلای من فقط 10 تا درس دارم که نمره اش مشخصه، و احتمالا 12 تا واحد دارم که هنوز نمره نهاییش مشخص نیست (چون ددلاین ها متاسفانه مصادف با امتحانات پایان ترمه)، و همچنین موضوع پروژه ام رو هم تا اون موقع انتخاب کردم اما اخذ پروژه میفته برای ترم آخر درسم(یعنی بعد از اتمام موعد اپلای کردن).

یعنی شرایط من موقع ددلاین اینه:

نیمسال دوم 92(الان) : 10 واحد نظری(همراه نمره)
    نیمسال اول 93 : 12 واحد نظری(احتمالا هنوز نمره ها نیامده، یا حتی موقع امتحاناته)
    نیمسال دوم 93 : پایان نامه(که فقط موضوعش تصویب شده و هنوز نمره نداره) + 10 واحد نظری(چون 4 واحد ترم اولم به دلیل کم بودن نمره لیسانس جبرانی خورده!!)
    نمره torfl , gre , و احتمالا gre subject هم میدم
    5 مفاله ISI

همچین رزومه ای در رنک خوب جایگاهی داره؟ (مخصوصا اگر بتونم 2-3 هفته ای بعد از ددلاین فرجه بگیرم که نمره 12 واحد ترم 2 هم بیاد و کلا بشه 22 واحد نظری)
    اگه در مورد پایان درستون مشکلی ندارید و تا تابستان 94 میتونید فارغ التحصیل بشید و مدارکت اصلیتونو بگیرید که هیچ فقط بازم دقت کنید که برای گرفتن مدارکتون رسمیتون چه مراحلی لازمه و چقدر زمان میبره.
    ددلاین اکثر دانشگاهها اگه خیلی دیر باشه دیگه 15 ژانویه هست البته دیرتر هم ممکنه باشه ولی خوب تعدادشون کمه. باید ببینید تا اون موقع نمراتتون حاضر شده یا نه. در ضمن فرجه گرفتن گرچه در بعضی موارد ممکنه ولی خوب شانستونو کم میکنه چون مدارک افرادی که قبل ازددلاین آماده شده بررسی میشه و تا زمانی که پرونده شما آماده بشه ممکنه انتخابها صورت گرفته باشه مگر اینکه با استادی صحبت کرده باشید. در مورد تعداد واحد هم من تا حالا دقت نکردم بهتره توی همون تاپیک شانس پذیرش بپرسید ولی مسلما کارنامه ای که فقط شامل 10 واحده که 4 واحد اون هم جبرانی هست نمیتونه به عنوان ریزنمرات کارشناسی ارشد ملاک قرار بگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط starry eyed نمایش پست ها
    اگه در مورد پایان درستون مشکلی ندارید و تا تابستان 94 میتونید فارغ التحصیل بشید و مدارکت اصلیتونو بگیرید که هیچ فقط بازم دقت کنید که برای گرفتن مدارکتون رسمیتون چه مراحلی لازمه و چقدر زمان میبره.
    ددلاین اکثر دانشگاهها اگه خیلی دیر باشه دیگه 15 ژانویه هست البته دیرتر هم ممکنه باشه ولی خوب تعدادشون کمه. باید ببینید تا اون موقع نمراتتون حاضر شده یا نه. در ضمن فرجه گرفتن گرچه در بعضی موارد ممکنه ولی خوب شانستونو کم میکنه چون مدارک افرادی که قبل ازددلاین آماده شده بررسی میشه و تا زمانی که پرونده شما آماده بشه ممکنه انتخابها صورت گرفته باشه مگر اینکه با استادی صحبت کرده باشید. در مورد تعداد واحد هم من تا حالا دقت نکردم بهتره توی همون تاپیک شانس پذیرش بپرسید ولی مسلما کارنامه ای که فقط شامل 10 واحده که 4 واحد اون هم جبرانی هست نمیتونه به عنوان ریزنمرات کارشناسی ارشد ملاک قرار بگیره.
    ممنون دوست عزیز!
    راستی به نکته ای اساسی اشاره کردین. یادمه موقعی که گواهی موقت لیسانس رو گرفتم طرف گفت برو 2-3 ماه دیگه بیا برای اصلش!(که البته هنوز نرفتم بگیرم). مال ارشد هم یعنی اینقدر طول میکشه!!!

پس بچه هایی که اپلای میکنن یعنی همه یکسال بعد فارق التحصیلی اقدام میکنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS. Mechanical eng

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

سلام دوستان

من مدارک دیر آماده شد , الان مثل این که تمام ددلاین های آلمان تمام شده

یعنی باید تا یک سال دیگه صبر کنم ؟!!!!!

کار دیگه ای نمتونم انجام بدم ؟!؟!

اگه چیزی میدونید کمک کمید اوضام خیلی بیریخته
    ممنون

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد محتوای ایمیل ارسالی به اساتید

سلام دوستان
    یه راهنمایی می‌خواستم. من از اون رشته هایی می‌خونم که نمی‌تونم واسه آمریکا اپلای‌ کنم. می‌خواستم به یه استادی که خیلی‌ خوبه تو رشته خودم تو آمریکا ایمیل بزنم و بگم که: من نمی‌تونم واسه شما اقدام کنم، می‌شه چند تا دانشگاهی که می‌دونین کارشون خوب رو بهم معرفی‌ کنین.
    به نظرتون این کار اشتباست؟
    توی نوشتن متنش توی انجمن جایی هست بتونم کمک بگیرم؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)