صفحه 2 از 23 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

من هم دقیقا همین مشکل رو دارم
    اگه بخوای می تونی!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خوب وقتی دانشگاه خودش اعلام کرده که باید تا deadline نمره unofficial حتما برسه کاریش نمیشه کرد چون این 2 تا نمره مهم هست واسشون و تا وقتی هم نرسه شما پروندتون تکمیل نمیشه مگر اینکه یه استاد واقعا شما رو بخواد و دانشگاه رو قانع کنه که کمی به شما وقت بده. من کمتر کسی رو میشناسم که official score مربوط به این 2 تا امتحانش قبل از deadline برسه ولی معمولا همه موقع فرستادن مدارک یه کپی (unofficial) از نمره هاشون رو با مدارک میفرستن تا پرونده کامل بشه و به پروندشون رسیدگی بشه. باید تو این موارد با دانشگاه مکاتبه کرد چون دانشگاهها با هم فرق دارن و ممکنه یه دانشگاه قبول نکنه ولی دانشگاه دیگه بگه مشکلی نیست. در کل اگر بتونی نمره غیر رسمی رو تا قبل از deadline برسونی به دستشون مطمن باش مشکلی پیش نمیاد چون هیچ کس نمره رسمیش معمولا به موقع نمیرسه.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

این نمره ی غیر رسمی برای TOEFL و GRE را چند روز بعدش میتونیم بگیریم؟
    راه، همان است که تو می‌روی.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

باید صبر کنید تا کارنامتون بیاد سنجش و کپی اون رو بفرستید.(حدودا 45 روز بعد از امتحان)
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

تو بولتن تافل اینترنتی نوشنه که نمره بعد از 15 روز کاری آماده می شه و تو پروفایل میاد.
    البته نوشته که نامه unofficial رو باید صبر کنید تا بعد از یک الی دو هفته به دستتون برسه.
    کسانی که قبلاً امتحان دادند چقدر طول کشیده؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

شما مطمئنی این موضوع مربوط به GRE PBT هست؟ اینجا صحبت مربوط به PBT هست و نه کامپیوتری. تو خود سایت ETS زده شما تازه بعد از 35 روز میتونی تلفنی نمرتو بپرسی. در ضمن GRE PBt پروفایل نداره که؟؟؟؟
    من الان سایت ETS رو دیدم اینی که شما میگی مربوط به کامپیوتری میشه

Computer-Based General Test

Score reports are mailed to you and up to four institutions approximately 10 to 15 days after you take the test. These institutions must be designated on the test day. If you do not select score recipients on the test day, you must pay $15 per recipient to have scores sent at a later date. Please allow sufficient time for mail delivery from Princeton, New Jersey, USA.

Paper-Based General Test

Score reports are mailed to you and up to four designated institutions approximately four to six weeks after your test date. These institutions must be designated when registering for the test. If you do not select score recipients during registration, or on your admission ticket correction stub, you must pay $15 per
    recipient to have scores sent at a later date.

لطفا تو جوابها یکم دقت کنید بقیه اشتباه نکنن. ضمنا اینجا درباره paper نوشته 6-4 هفته ولی عملا بچه هایی که پارسال فرستادن 3-2 ماه طول کشید. ضمنا ETS نمره unofficial نفرسته واسه کسی. اینم مرجع صحبتهام:

کد:
    http://www.ets.org/portal/site/ets/menuitem.1488512ecfd5b8849a77b13bc3921509/?vgnextoid=ed252d3631df4010VgnVCM10000022f95190RCRD&vgnextchannel=a4e846f1674f4010VgnVCM10000022f95190RCRD
    شوپنهاور

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

اگه این جواب من بود که به پست من دقت کنید، در مورد تافل اینترنتی گفتم، نه GRE.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

راست میگی دوست من شرمنده
    شوپنهاور

پیش فرض deadline و مشکلات مربوطه

با سلام
    1- می شه در ارسال مدارک به دانشگاه مورد نظر با توجه به deadline دانشگاه ،نمره تافل (به دلیل دیر اعلام شدن نمره از سوی ETS نسبت به deadline )بعدا ارسال شود ؟
    2- ما از کجا بدونیم که از کدام دانشگاه پذیرش می گیریم تا ETS اون رو برای دانشگاه مربوطه ارسال کنه ؟( با توجه به 4 ارسال مجانی ETS )

باتشکر

Senior Member

پیش فرض پاسخ : deadline و مشکلات مربوطه

1) بسته به قوانین دانشگاه داره، اما تا جایی که من دیدم اغلب اجازه نمی دن. اما مثلاً دوستی داشتم که برای پذیرش بعد از اینکه از استاد OK گرفت، با استاد صحبت کرد و قبول کردن که نمره تافل رو بعد از Deadline ارسال کنه.

2) شما دانشگاههایی که اقدام کردی و براشون Application Form پر کردی، نمره تافل رو هم براشون ارسال می کنی، حالا اگر بعداً معلوم شد که نمره تافل رو باید به دانشگاه دیگه ای هم ارسال کنی می تونی از ETS بخواهی این کار رو انجام بده (که خوب، پول هم میگیره)
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)