صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodfallah68 نمایش پست ها
    سلام دوستان دانشنامه من ممکنه چند روزی بعد ددلاین برسه دستم ایا می تونم وقتی رسید اونا رو هم براشون بفرستم؟؟؟
    سلام

با منشی دپارتمان یا تحصیلات تکمیلی دانشکدۀ مورد نظرتون چک کنید. معمولاً قبول می کنند اما چک کردن با مسئول مطلع، بهترین تصمیمه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

دوستان سلام
    یه سوالی برام پیش اومده اونم اینکه من الام دانشجوی ترم 6 ام کارشناسی واسه اپلای باید توی dead lineاین سال دانشگاهم اقدام کنم یا وایستم ترم 8 تموم شه بعد در خواست بدم ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط danial0salam نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوالی برام پیش اومده اونم اینکه من الام دانشجوی ترم 6 ام کارشناسی واسه اپلای باید توی dead lineاین سال دانشگاهم اقدام کنم یا وایستم ترم 8 تموم شه بعد در خواست بدم ؟
    پذیرش مشروط با رزومه خوب هم ممکن است بگیرید و بعد در زمان پذیرش قطعی مدارک فارغ التحصیلی و ریزنمرات نهایی Official را ارائه بدید ولی به لحاظ تاریخ فارغ التحصیلی، دریافت مدارک و اقدام برای ویزا باید شرایط را به دقت ببینید و برای ورودی ترمی اقدام کنید که شرایط شما تکمیل می شود. ضمنا اگر رزومه شما خیلی خوب نیست بهتر است در این مدت رزومه خود را تقویت و سپس اقدام تا نتیجه بهتری حاصل شود. فرآیند اپلای به شدت وقت گیر و برای تکمیل مناسب دروس و بهبود رزومه شما در این شرایط چندان توصیه نمی شود. عموما مکاتبه بااستاد و شروع فرآیند را می توانید حدود یک ترم قبل فارغ التحصیلی یا همزمان با ترم آخرتان شروع نمایید و در این فاصله آزمونهای زبان و GRE و رزومه را تقویت کنید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام ببخشید من خوندم اکثر پستهارو ولی کاملا گیج شدم من اگر تافل و آبان امتحان بدم و gre رو بهمن مشکل پیش میاد بنظرتون برای اپلای؟ رشته مدیریت برای PHD

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT - Computer Networks

سلام
    من بدلیل اینکه خیلی از نمره زبانم مطمئن نبودم تا الان قصد اپلای کردن واسه آمریکا رو نداشتم و در نتیجه به فکر GRE نبودم. ولی هفته پیش که نمره آیلتسم اومد و نتیجه خوبی داشت به فکر افتادم که واسه آمریکا هم اقدام کنم.
    نمره آیلتسم L:8, R:8, S:6.5, W:7, Overall:7.5 شده و فکر میکنم لاقل نمره بدی نباشه و تو پذیرش گرفتن واسه دکترا تاثیر داشته باشه. متاسفانه وقتی اومدم چک کنم واسه GRE دیدم نزدیکترین امتحان 21 ژانویه هستش. حالا می خواستم بدونم اگه فعلا فقط با همین مدرک آیلتسم اپلای کنم برای داشنگاه های آمریکا و بگم مدرک GRE رو چند ماه بعد وقتی جوابش اومد ارائه میکنم ایرادی داره؟ میشه همچین کاری انجام داد و روی شانست واسه گرفتن پذیرش و فاند تاثیر منفی نداره؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mohafazel نمایش پست ها
    سلام
    من بدلیل اینکه خیلی از نمره زبانم مطمئن نبودم تا الان قصد اپلای کردن واسه آمریکا رو نداشتم و در نتیجه به فکر GRE نبودم. ولی هفته پیش که نمره آیلتسم اومد و نتیجه خوبی داشت به فکر افتادم که واسه آمریکا هم اقدام کنم.
    نمره آیلتسم L:8, R:8, S:6.5, W:7, Overall:7.5 شده و فکر میکنم لاقل نمره بدی نباشه و تو پذیرش گرفتن واسه دکترا تاثیر داشته باشه. متاسفانه وقتی اومدم چک کنم واسه GRE دیدم نزدیکترین امتحان 21 ژانویه هستش. حالا می خواستم بدونم اگه فعلا فقط با همین مدرک آیلتسم اپلای کنم برای داشنگاه های آمریکا و بگم مدرک GRE رو چند ماه بعد وقتی جوابش اومد ارائه میکنم ایرادی داره؟ میشه همچین کاری انجام داد و روی شانست واسه گرفتن پذیرش و فاند تاثیر منفی نداره؟
    سلام

چند ماه بعد معمولاً مورد پذیرش نیست و عمدتاً انعطافی که نشان میدند برای مدت زمان زیر یک ماه هست. اگر تأخیر شما بیشتر بخواد باشه، یا باید برای دانشگاه هایی اقدام کنید که پذیرش مشروط دارند، یا موردهایی که rolling based هستند، یا گزینه هایی که هنوز ددلاینشون نرسیده، و یا این که برای ترم بعدی اقدام کنید.

در مورد هر کدام از این مواردی که ذکر کردم، میتونید در تاپیک های اختصاصی اونها در همین انجمن پذیرش، اطلاعات بدست بیارید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    اگه ریکام استاد بعد ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟
    البته اگه بقیه مدارک کامل و قبل ددلاین بهشون رسیده باشه...
    ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    اگه ریکام استاد بعد ددلاین برسه مشکلی پیش میاد؟
    البته اگه بقیه مدارک کامل و قبل ددلاین بهشون رسیده باشه...
    ممنون
    سلام

فقط دانشکدۀ هدف شما میتونه دقیقاً بگه مشکلی پیش میاد یا نه. یک سری با تأخیر اندک کنار میاند و یک سری نه. مکاتبه کنید و بپرسید.

سلام دوستان،
    اگه ما به طور مثال امروز نمره GRE رو از طریق ETS به یک دانشگاه report کنیم، فوری به دانشگاه میرسه یا زمان بره؟ اگه فوری نیست چقد طول میکشه؟ مچکرم.

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

دوستان كسي ميدونه معمولا چقدر بعد ددلاين شروع به ارزيابي ميكنن؟ آيا بلافاصله هست يا بطور مثال دو هفته پاياني سال رو گذاشتن براي رسيدن مدارك و ارزيابي براي سال جديد؟ آيا شنيديد كسي تو دسامبر پذيرش بگيره بلافاصله؟
    Dreams Don't Work Unless You Do

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)