صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

دوستان من دانشگاه های مد نظرم قبلا اجازه دادن که نمره gre بعد ددلاین برسه، ولی الان واسه تافل هم همین درخواست رو دارم ولی دیگه روم نمیشه ازشون درخواست کنم. البته نمره مینیمم رو آوردم (105) ولی میدونم اصلا واسه اون دانشگاه ها رقابتی محسوب نمیشه وقتی مینیمم این نمره رو گذاشتن و در ضمن اسپیکینگم با اینکه خوب شده ولی مینیمم 2 تا دانشگاهو که بالا بود نیاوردم.
    حالا به نظر شما واسه تافل هم زمان درخواست کنم؟ خجالت میکشم بگن این دیگه چقد پرو ا
    من اصلا واسه این امتحانم تمرین نکردم، پایم قویه ولی تنها 2 نمونه تست زدم و هیچ کار دیگه نکردم، مطمئنم اگه حتی 1 هفته بخونم راحت نمره خیلی بالایی میگیرم. ولی مشکل اینجاس که تا آخر ژانویه همه ددلاین ها پر شده واسه تافل و حتی 1 جای خالی هم نیس مثلا واسه 1 هفته، 10 روز دیگه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    دوستان من دانشگاه های مد نظرم قبلا اجازه دادن که نمره gre بعد ددلاین برسه، ولی الان واسه تافل هم همین درخواست رو دارم ولی دیگه روم نمیشه ازشون درخواست کنم. البته نمره مینیمم رو آوردم (105) ولی میدونم اصلا واسه اون دانشگاه ها رقابتی محسوب نمیشه وقتی مینیمم این نمره رو گذاشتن و در ضمن اسپیکینگم با اینکه خوب شده ولی مینیمم 2 تا دانشگاهو که بالا بود نیاوردم.
    حالا به نظر شما واسه تافل هم زمان درخواست کنم؟ خجالت میکشم بگن این دیگه چقد پرو ا
    من اصلا واسه این امتحانم تمرین نکردم، پایم قویه ولی تنها 2 نمونه تست زدم و هیچ کار دیگه نکردم، مطمئنم اگه حتی 1 هفته بخونم راحت نمره خیلی بالایی میگیرم. ولی مشکل اینجاس که تا آخر ژانویه همه ددلاین ها پر شده واسه تافل و حتی 1 جای خالی هم نیس مثلا واسه 1 هفته، 10 روز دیگه!
    منم مثل شما تازه دارم اپلای میکنم ولی فکر نکنم اونا مثل ایرانیا لقمه رو دور دهنشون بپیچونن
    یا میگن اره یا نه. بنظرم خواستتون رو بگید
    من حتی گفتم گرونه هزینش بزارید تافل و جی ار ایی رو scanned بفرستم یا هزینه application رو کم کنید واسم یا ویو کنید
    اونا هم گفتن بیحود کردی باید بفرستی بیاد (البته محترمانه )
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

سلام.
    چند تا نکته رو بگم شاید به درد بقیه بخوره...
    1- من جواب تصحیح SOPام رو بعد اپلای گرفتم و چون دیدم اشکال داره (حتی گرامری!) ازشون خواستم که عوضش کنن (2 تا دانشگاه) و قبول کردند ولی گفتند که اون قبلی رو نمیتونیم حذف کنیم و میمونه که قبول کردم و براشون ایمیل کردم (برای دانشکده)
    2- استادی که قرار بود ریکام بنویسه بهم گفت که من باید چند روزی وقت داشته باشم! و از هر دو دانشکده وقت اضافی خواستم که هر دو قبول کردند.
    3- من قبل امتحان تافل داده بودم و چون خیلی خوب نبود، اپلای کردم (15 دسامبر با ددلاین 15 دسامبر) و یک بار دیگه هم امتحان دادم (البته 13 دسامبر امتحان دادم ولی چون به ددلاین نمیرسید همون قبلی رو توی فرم آنلاین آوردم).
    بعد مشخص شدن نتیجه بهشون ایمیل زدم و گفتم که می خوام نمره جدیدمو گزارش کنم و قبول کردند ولی گفت باید به صورت رسمی از ETS فرستاده بشه. (قبلا موافقت کرده بودند که برای مرحله بررسی اولیه غیر رسمی باشه؛ فکر کنم شک کرده بودند یا خسته شده بودند). البته یکی از دو تا دانشگاه گفت که نمره قبلی هم میمونه و نمیتونم حذفش کنم که بازم قبول کردم (چون اصلا رسمی بهشون نرسیده بود).

البته سیاست دانشگاه با دانشگاه و حتی دانشکده با دانشکده فرق داره و نمیشه عمومیت داد...
    موفق باشین
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

سلام بچه ها من یه سوال دارم در مورد ارسال مدارک به دانشگاههای امریکا. من واقعا نمیدونم ایا مدارک مثل ریز نمرات رسمی و مدارک نهایی رو باید بعد از پذیرش به دانشگاهها فرستاد یا قبل از ددلاین دانشگاهها ؟

Member alirezashark آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط alisabeti نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه سوال دارم در مورد ارسال مدارک به دانشگاههای امریکا. من واقعا نمیدونم ایا مدارک مثل ریز نمرات رسمی و مدارک نهایی رو باید بعد از پذیرش به دانشگاهها فرستاد یا قبل از ددلاین دانشگاهها ؟
    هر دانشگاهی شرایطش فرق میکنه. بهترین مرجع مراجعه به سایت دپارتمان مورد نظرتون و مطالعه اطلاعات مربوط به Future Students یا عنوانی شبیه این هستش. خیلی هاشون نیازی به ارسال نسخه کاغذی ندارند و خیلی ها هم خیلی سفت و سخت میگن که باید ارسال بشه. در این میون یک سری هم هستند که میگن باید ارسال کنید منتها اگه ایمیل بزنید بهشون میگن اوکی فعلا نیازی نیست به ارسال مدارک ولی اگه پذیرفته شدین باید بفرستین برامون. بهترین مرجع سایت خود دپارتمان هست.
    Dreams Don't Work Unless You Do

سلام،
    دوستان چقدر طول میکشه تا مدارک آیلتس و GRE (سابجکت و جنرال) به دانشگاههای آمریکا برسه؟ اگه بعد از ددلاین برسه ریجکتیم یا میشه یه کاری کرد؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان من مداركم به مشكل خورد براى ترجمه بعد به دد لاين نرسيدم . ميتونم ايميل بدم كه بيشتر بم وقت بدن؟ اگه ميشه يه مدل ايمل ميشه بزارين كه متوجه بشم چار چوبش چجورى بايد باشه ؟ پيشاپيش ممنونم از پاسخگوييتون 🙏🏻

سلام دوستان
    من تا ددلاینم وقت کمی دارم و کلی کار هم باید بکنم خواستم ببینم امکانش هست بعد از ددلاین دفاع کنم؟ یعنی ریز نمرات رو بدون نمره دفاع برای دانشگاه ارسال کنم؟

برای اینکار باید با استاد موردنظر و آموزش دانشگاه هماهنگ باشم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tarbiat Modares University-Chemical Engineering-Master

پیش فرض پاسخ : full fund

سلام دوستان- من یه سوال مهم داشتم -اگر ددلاین دانشگاه پانزدهم دسامبر باشه و من رزومه ام رو بفرستم اما نمرات زبانم بعد از پانزدهم به دست دانشگاه برسه اونا قبول میکنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : full fund

نقل قول نوشته اصلی توسط marylandd نمایش پست ها
    سلام دوستان- من یه سوال مهم داشتم -اگر ددلاین دانشگاه پانزدهم دسامبر باشه و من رزومه ام رو بفرستم اما نمرات زبانم بعد از پانزدهم به دست دانشگاه برسه اونا قبول میکنن؟
    معمولاً نه. تا جایی‌ که من اطلاع دارم اگر تا اون تاریخ application کامل نباشه بررسیش نمیکنن (البته خیلی‌ دانشگاه‌ها اجازه میدان مدارکِ تکمیلی بعد ازون تاریخ بفرستی‌، مثلا اگر دوباره امتحان بعدی و نمره بالاتری بگیری). با این حال حتما ازشون بپرس چون ضرری نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)