صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : deadline و مشکلات مربوطه

ًآیا توی سایت عبارت late application آورده میشه؟ از کجا باید بفهمیم که یه دانشگاهی اینو قبول میکنه یا نه؟ مثلاً deadline یه دانشگاه 15 jan بوده و الان چند روز ازش گذشته. من اول فکر کردم اول فوریه است. apply کنم؟

Junior Member

سلام

بعضی از دانشگاه‌ها بر روی deadline حساسیت زیادی دارند و یکی دو روز تأخیر رو هم نمی‌پذیرن، اما در صورت تمایل شما مدارکتون رو برای ترم دوم (Spring 2009) بررسی می‌کنن و اگه مخ استادی رو در اونجا خوب زده باشید مشکلی ایجاد نمیشه و استاده می‌تونه براتون Fund هم درنظر بگیره. البته بعضی از دانشگاه‌ها تا یکی دو هفته تأخیر رو هم قبول می‌کنن. به نظر من apply کنید.

موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    ببینید من از uci چندین بار با دقت این موضوع فرستادن مدارک بعد ددلاین رو ( برا fall 2008) پرسیدم اونجا هم 15 Jan بود. حتی گفتم نمره های زبانم April آماده میشن. برای فرستادن مدارک Ok داد ولی تاکید کرده بود که قبل از ددلاین، حتما آنلاین ثبت نام کنم. که در صحبت با بچه های اونجا به این نتیجه رسیدم که ممکن هست چون مدارکم ناقص هست بررسی نشن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

این مساله خیلی وابسته به خود دانشگاهه.

مثلاً تو Texas A&M رسماً تو صفحات FAQ اشاره شده بود که حالا اگه مدارک شما با پست چند روز هم دیر رسید اشکالی نداره و ما بررسی می کنیم. یا مثلاً در دانشگاه Victoria کانادا که اعلام شده بود deadline روز 15 دسامبر هست ولی من وقتی ژانویه تماس گرفتم به من گفتن که هنوز هم اگه مدارک بفرستم قبول می کنند.

نمی شه زیاد به webpage ها اتکا کرد. باید تماس گرفت و دید که چی می گن!
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

سلام
    من فارغ التحصیل فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف هستم. چندین مقاله و سابقه تدریس طولانی در دانشگاه و چند کتاب در دست چاپ دارم. زمینه کاریم هم شبکه های حسگر بی سیم هست. اما مسئله ای که هست من IELTS رو 30 آگوست امتحان دارم. می خواستم بدونم می شه برای ترم پاییز یا بهار از جایی apply بگیرم و بعد مدرک زبان رو بفرستم. یعنی استادای اون طرف قبول می کنند.مثلا از کانادا یا استرالیا ...؟ راستش برام خیلی حیاتیه امسال دکترا رو شروع کنم
    ممنون از راهنماییتون پیشاپیش

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

خیلی از دانشگاه ها قبول می کنند که پذیرش مشروط بهتون بدند و بعد مدرک زبان رو بدید. ولی در پذیرشتون مشروط قید میشه.

Junior Member

مرسی
    اما فکر می کنید نبودن نمره زبان توی CV در ندادن Apply یا TA ... تاثیر داره ؟
    چی بنویسم توی CV در این مورد؟ یعنی می خوام بدونم جمله خاصی هست باید نوشته بشه یا اینکه اصلا قسمت مدرک زبان رد کلا ننویسم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من خودم کلا زبان رو تو CV اصلا ننوشتم. ولی فکر میکنم در دادن کمک هزینه دانشجویی تاثیر میذاره.

من در مورد کانادا و استرالیا نمی دونم. اما امریکا در این مورد خیلی انعطاف پذیره. مثلا من امتحان GRE بعد از deadline بود و بیشتر از 2 ماه بعد از deadline بهشون رسید اما مشکلی نبود. البته در مورد این که نتیجه امتحان بعد از اعلام نتایج برسه تجربه ای ندارم. اما کسی رو می شناسم که خیلی مقاله و ... داشت و استادش در امریکا می خواستش. و بعد از اینکه پذیرش گرفته بود حتی تابستون قبل از رفتنش هم هی امتحان ibt می داد تا بفرسته نمره شو!
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda62
    من در مورد کانادا و استرالیا نمی دونم. اما امریکا در این مورد خیلی انعطاف پذیره. مثلا من امتحان GRE بعد از deadline بود و بیشتر از 2 ماه بعد از deadline بهشون رسید اما مشکلی نبود. البته در مورد این که نتیجه امتحان بعد از اعلام نتایج برسه تجربه ای ندارم. اما کسی رو می شناسم که خیلی مقاله و ... داشت و استادش در امریکا می خواستش. و بعد از اینکه پذیرش گرفته بود حتی تابستون قبل از رفتنش هم هی امتحان ibt می داد تا بفرسته نمره شو!
    یکی از دوستان من هم برای PHD کامپیوتر از آمریکا( Oregon State University ) بدون تافل و GRE پذیرش گرفت و یک ماه قبل از رفتنش تافل داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)