صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : deadline و مشکلات مربوطه

سلام دوستان

منم کاملا و راسخا و قویا و از روی اعتماد و تجربه میگم اصلا قاعده کلی نیست هر دانشگاه با دانشگاه دیگر تفاوت دارند لذا objective نیست بلکه subjective

Junior Member

سلام به همگی
    من یه سوالی برام مطرح شده که مستقیما به برنامه ریزی برای اپلای مربوطه و اونم اینه که اگه بخوام برای 2010 از امریکا یا اروپا پذیرش بگیرم باید حداکثر تا چه تاریخی امتحانات تافل و gre را داده باشم؟البته فکر می کنم که به deadline دانشگاه ها هم مربوطه ولی مسلما اکثر اونها تاریخ های نزدیک بهم داشته باشند

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا
    سلام به همگی
    من یه سوالی برام مطرح شده که مستقیما به برنامه ریزی برای اپلای مربوطه و اونم اینه که اگه بخوام برای 2010 از امریکا یا اروپا پذیرش بگیرم باید حداکثر تا چه تاریخی امتحانات تافل و gre را داده باشم؟البته فکر می کنم که به deadline دانشگاه ها هم مربوطه ولی مسلما اکثر اونها تاریخ های نزدیک بهم داشته باشند
    سلام
    شما اگر برای Fall 2010 اپلی میکنید تا دسامبر سال 2009 باید مدارکتون آماده باشه. البته deadline بعضی دانشگاهها ژانویه و حتی گاهی دیرتر هم هست.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

سلام

deadline یکی از دانشگاهای مورد نظر من 15 Jan است و من قراره 21Feb امتحان GRE بدم و Admission Committee بهم گفته چون متقاضی زیاد داریم اگه مدارکتون ناقص باشه برسه نمی شه و بهتره برای 2010 اقدام کنی از طرفی من با یکی از استادهای این دانشگاه در تماس هستم حالا به نظر دوستان من این مشکلم رو با این استاد در میان بذارم تا بلکه یه کمکی کنه ویا نه اصلا در حیطه کار او نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014
    سلام

deadline یکی از دانشگاهای مورد نظر من 15 Jan است و من قراره 21Feb امتحان GRE بدم و Admission Committee بهم گفته چون متقاضی زیاد داریم اگه مدارکتون ناقص باشه برسه نمی شه و بهتره برای 2010 اقدام کنی از طرفی من با یکی از استادهای این دانشگاه در تماس هستم حالا به نظر دوستان من این مشکلم رو با این استاد در میان بذارم تا بلکه یه کمکی کنه ویا نه اصلا در حیطه کار او نیست؟
    سلام
    فکر میکنم بهتره که با استادتون صحبت کنید چون در غیر این صورت باید برای 2010 اپلی کنید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

سلام ، من ددلاینم 15 ژانویس، آنلاینشو الان پر می کنم ولی مدارکو شنبه به دانشگاه می فرستم، به نظرتون مشکل می خورم؟؟؟

من مدارکم رو واسه سوئد فرستادم ولی تافلم آماده نیست.به نظر تون اگه بعد از deadline بفرستم قبول میکنند؟با استاد مکاتبه کنم چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    من مدارکم رو واسه سوئد فرستادم ولی تافلم آماده نیست.به نظر تون اگه بعد از deadline بفرستم قبول میکنند؟با استاد مکاتبه کنم چی؟
    سوئد را نمیدانم اما آمریکا خیلی با آدم راه میاند معمولا تاخیر تا حتی 1 ماه را در ارسال مدارک حتی تافل به شرطی که به موقع به صورت آنلاین اپلای کرده باشی میپذیرند. البته بستگی به دانشگاه هم داره. بهترین راه تماس با ادمیشن آفیس اوناست یا استادتون ببینی سختند یا از جوابشون بر میاد زیاد سخت نمیگیرند .

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم. ولی با این تفاوت که من امتحان تافلم رو دادم و حتی کارنامش هم دم خونمون رسیده. ولی ریپورت نمرم حدود 5 روز بعد از ددلاین میرسه... . آیا late applicant میشم؟ به نظرتون کپی تافلم رو بفرستم؟ و بشون بگم ریپورت هم تو راهه؟ (اگه کپی شود تا پس فردا با TNT معمولی بفرستم، مطمئنا قبل از ددلاین میرسه)

ممنون
    If you fail to plan,you plan to fail

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم. ولی با این تفاوت که من امتحان تافلم رو دادم و حتی کارنامش هم دم خونمون رسیده. ولی ریپورت نمرم حدود 5 روز بعد از ددلاین میرسه... . آیا late applicant میشم؟ به نظرتون کپی تافلم رو بفرستم؟ و بشون بگم ریپورت هم تو راهه؟ (اگه کپی شود تا پس فردا با TNT معمولی بفرستم، مطمئنا قبل از ددلاین میرسه)

ممنون
    این کاملا بستگی به دانشگاه داره. یا قبول نمیکنن ولی‌ اگه قبول کنن اسکنش هم کافیه لزومی نداره با پست بفرستی‌.
    به مسول پذیرش دانشگاه یا دانشکده ایمیل بزن و بپرس.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)