صفحه 7 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

من مدارکم رو واسه سوئد فرستادم ولی تافلم آماده نیست.به نظر تون اگه بعد از deadline بفرستم قبول میکنند؟با استاد مکاتبه کنم چی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    من مدارکم رو واسه سوئد فرستادم ولی تافلم آماده نیست.به نظر تون اگه بعد از deadline بفرستم قبول میکنند؟با استاد مکاتبه کنم چی؟
    سوئد را نمیدانم اما آمریکا خیلی با آدم راه میاند معمولا تاخیر تا حتی 1 ماه را در ارسال مدارک حتی تافل به شرطی که به موقع به صورت آنلاین اپلای کرده باشی میپذیرند. البته بستگی به دانشگاه هم داره. بهترین راه تماس با ادمیشن آفیس اوناست یا استادتون ببینی سختند یا از جوابشون بر میاد زیاد سخت نمیگیرند .

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم. ولی با این تفاوت که من امتحان تافلم رو دادم و حتی کارنامش هم دم خونمون رسیده. ولی ریپورت نمرم حدود 5 روز بعد از ددلاین میرسه... . آیا late applicant میشم؟ به نظرتون کپی تافلم رو بفرستم؟ و بشون بگم ریپورت هم تو راهه؟ (اگه کپی شود تا پس فردا با TNT معمولی بفرستم، مطمئنا قبل از ددلاین میرسه)

ممنون
    If you fail to plan,you plan to fail

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    من هم تقریبا همین مشکل رو دارم. ولی با این تفاوت که من امتحان تافلم رو دادم و حتی کارنامش هم دم خونمون رسیده. ولی ریپورت نمرم حدود 5 روز بعد از ددلاین میرسه... . آیا late applicant میشم؟ به نظرتون کپی تافلم رو بفرستم؟ و بشون بگم ریپورت هم تو راهه؟ (اگه کپی شود تا پس فردا با TNT معمولی بفرستم، مطمئنا قبل از ددلاین میرسه)

ممنون
    این کاملا بستگی به دانشگاه داره. یا قبول نمیکنن ولی‌ اگه قبول کنن اسکنش هم کافیه لزومی نداره با پست بفرستی‌.
    به مسول پذیرش دانشگاه یا دانشکده ایمیل بزن و بپرس.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh

ممنون
    شما بهتره بیای تو سوئد! بچه ها اینجا در مورد سوئد گویا اطلاعات ندارن. شما اگه copy مدرک زبان نفرستادی بهتره بفرستی. چون معمولا همه می فرستن بعد اصلش می فرستن. اما در مورد این سوئدیا سخته بگی چیکار می کنن. ولی بهتره با خود studera تماس بگیری و بگی که مدرک زبان داری و تا برسه چند روز دیر میشه. احتمالا قبول می کنن.
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

سلام دوستان
    آیا برای دانشگاههای کانادا اگه مدارک ناقص باشه Reject میکنند؟ یا تماس میگیرند که مدارکی که ناقصه را بفرستیم؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط A07
    سلام دوستان
    آیا برای دانشگاههای کانادا اگه مدارک ناقص باشه Reject میکنند؟ یا تماس میگیرند که مدارکی که ناقصه را بفرستیم؟
    ممنون
    از McMaster به من میل زدن گفتن ریکامت فرم های مربوطه رو نداره سریع بفرست.منم دادم استادام آنلاین پر کردن فرستان.فکر نمی کنم مشکلی باشه ولی بازم با دپارتمان مربوطه تماس بگیرید.
    Before the Dawn

Junior Member

سلام
    من فردا میخوام واسه یکی از دانشگاههای کانادا با TNT ویژه پست کنم.یعنی 29 JAN حالا با این حساب فکر میکنم 2 روز حداقل بعد از ددلاین برسه.بنظر شما این که 2 روز بعد از ددلاین میرسه ریجکت میکنند یا امهم نیست و 2 روز اصلا براشون مهم نیست؟؟

سلام دوستان
    من یک سئوال داشتم: من همه مدارکم آمادس منهای نمره GRE حالا می تونم پذیرش موقت بگیرم تا امتحان GRE رو بدم ، یعنی بعد از اتمام deadline نمره GRE رو براشون بفرستم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2010
    سلام دوستان
    من یک سئوال داشتم: من همه مدارکم آمادس منهای نمره GRE حالا می تونم پذیرش موقت بگیرم تا امتحان GRE رو بدم ، یعنی بعد از اتمام deadline نمره GRE رو براشون بفرستم؟
    بهترین و مطمئنترین کار اینه که به Graduate Coordinator یا منشی گروهتون ایمیل بزنید و بگید که GRE حدودا کی آماده میشه و اینکه آیا اجازه همچین کاری میدن یا نه. حتما باهاشون هماهنگ کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)