صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 226

موضوع: ارسال نمرات و مدارک بعد از ددلاین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات و برخی از مدارک بعد از سررسید (deadline)

بچه ها Plzzzzzz يکي کمک کنه, من همين امروز براي 12dec تافل ثبت نام کردم ولي دانشگاه مورد نظرم الان متوجه شدم 15dec deadlineshe حالا مي گين چي کار کنم برم يه جاي ديگه زودتر امتحان بدم؟؟؟ به خود دانشگاهم email زدم ولي نمي خواهم ريسک کنم! همه چيمم آمادست جز همين تافل لعنتي!!!
    چييييييي کار کنم؟

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_cx_70 نمایش پست ها
    بچه ها Plzzzzzz يکي کمک کنه, من همين امروز براي 12dec تافل ثبت نام کردم ولي دانشگاه مورد نظرم الان متوجه شدم 15dec deadlineshe حالا مي گين چي کار کنم برم يه جاي ديگه زودتر امتحان بدم؟؟؟ به خود دانشگاهم email زدم ولي نمي خواهم ريسک کنم! همه چيمم آمادست جز همين تافل لعنتي!!!
    چييييييي کار کنم؟
    سلام
    بنظر من اگه به دانشگاه میل زدید و توضیح دادید و قبول کردند که نمره اتان حدود یک ماه دیر بیاد دیگر ریسک نیست که نگران باشید (چنین موردهایی در دوستام سراغ دارم) در غیراینصورت زودتر امتحان بدید

بچه ها جون منم يه مشكل خفن دارم
    من امتحان IELTS رو دو ماه پيش دادم و نمره ام نيم نمره زير اون چيزي كه دانشگاه مي خواست شد حالا دوباره برا 30jan ثبت نام كردم اما deadline دانشگاه 1 Mar يعني حدود يك ماه بعد از امتحانم هستش به نظرتون نمره ام ميرسه؟
    تورو خدا يكي كمك كنه دارم از دلهره خفه مي شم چون من برا كانادا اقدام كردم اونا هم كه سخت گير...

Junior Member

آقا من Deadline دانشگاهها رو نگاه مي كنم براي ترم fall2010 اكثراْ آوريل، مارچ و يا جون و جولاي هست مثل ASU كه جولاي هست و FIU كه آوريل هست (لينكهاي زير)
    http://graduate.asu.edu/admissions/index.html

http://gradschool.fiu.edu/admissions_deadlines.htm

حالا من چون نمره تافلم 89 شده مي خوام يك بار ديگه تا قبل از عيد شركت كنم كه حتماْ نمره 100 بيارم. نمي دونم چرا دوستان اكثراْ از ددلاين ژانويه و فوريه صحبت مي كنند؟ مي خواستم بدونم آيا من فرصت دوباره شركت كردن در امتحان iBT وجود دارد يا نه ؟؟؟؟
    خواهشاْ راهنمايي فرماييد؟؟؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارسال نمرات زبان و GRE بعد از deadline!

سلام دوستان
    من می خوام واسه دانشگاهای سوئد اقدام کنم اما نمره IELTS ام بعد از deadline
    به دستم می رسه ایا واسه apply شانسی دارم؟
    (با بعضی از دانشگاه ها مکاتبه کردم گفتند در لیست رزرو قرارمیگیرم. )

Junior Member

اون دانشگاه رو نمیدونم" ولی در کل خیلی دانشگاهها هست که dealine تو march' یا دیرتر" هست فقط حواست باشه که داری international deadline چک میکنی.

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh12 نمایش پست ها
    اون دانشگاه رو نمیدونم" ولی در کل خیلی دانشگاهها هست که dealine تو march' یا دیرتر" هست فقط حواست باشه که داری international deadline چک میکنی.
    دوستان عزیز من در هر صورتی که خواستید از ددلاین دانشگاهتون مطمئن بشید و مثل من اگر 3-4 روزی از ددلاین دانشگاهتون گذشته بود فقط زنگ بزنید و بهشون بگید تا در جریان باشند و ترجیحا ایمیل نزنید.
    I am back to AA.

Member ashkan_mc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آلمان

درود ...

من 12 تا ددلاین 15 ژانویه دارم ... ولی مدارک رو 13 ام پست کردم ... میخوام روز 15 ژانویه هم ریپورت تافل و GRE رو بدم ... این وضعیت برای من مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan_mc نمایش پست ها
    درود ...

من 12 تا ددلاین 15 ژانویه دارم ... ولی مدارک رو 13 ام پست کردم ... میخوام روز 15 ژانویه هم ریپورت تافل و GRE رو بدم ... این وضعیت برای من مشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟؟
    درود، شرمنده دیر جواب میدم. ببینید اگر اپلای آنلاین دارند اشکالی نداره ولی این مطلب را در نظر داشته باشید که گاهی ریپورت نمرات زبان شما با تاخیر همراه میشه من نصف دانشگاه ها یی که تاالان اپلای کردم این طور شدند. بهترین کار اینه که هرچه سریعتر مدارک را بفرستید همین فردا ولی قبلش نمرات را براشون ریپورت کنید و پرینت رسید ریپورت را به همراه مدارک براشون بفرستید برای 3تا دانشگاه که نمره زبانم هنوز نرسیده ولی با این کار اونا وارد پروفایلم کردند و فقط به من ایمیل زدند که ما طبق رسیدی که شما برای ما فرستادید manual نمرتون را وارد کردیم تا مدارکتون برای بررسی کمیته فرستاده بشه ولی شما( من) نیاز دارید تا برای قبل از فلان تاریخ نمرتون به صورت official از طرف ETS به ما ارسال بشه.
    فقط به محض اینکه دیدید مدارکتون به دانشگاه رسیده به مسئولش خبر بدید تا رسیدگی کنند.
    I am back to AA.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض نمره زیان را تا کی بعد از dedline میشه به دانشگاه ارائه داد ؟؟؟

سلام دوستان
    نمره زیان را تا کی بعد از dedline میشه به دانشگاه ارائه داد ؟؟؟
    من نمره زبانم خوب نشد
    کسی که در این مورد تجربه دارند تا حداکثر چه مدت بعد dedline میشه نمره زبان و سایر کسری های مدارک را ارائه داد ؟؟؟

یعنی منو رد میکنند ؟؟؟
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)