صفحه 108 از 110 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

با سلام
    فرودگاه لس آنجلس چه جوری آیا اونجا هم خیلی گیر میدن واسه وارد شدن .

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

منظور شما از "گیر" رو متوجه نمیشم، اگر مدارک مورد نیاز با توجه به ویزاتون (یا گرین کارتتون) رو همراه داشته باشید و در فرم آبی، وسایل و پولی رو که به همراه دارید، صادقانه ذکر کنید، با موردی برای ورود به امریکا، روبه رو نخواهید شد (صرف نظر از اینکه از کدوم POE وارد امریکا میشید).
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

با سلام
    ممنون از پاسختون
    منظورم از
    "گیر"
    این بود که غیر از موارد عرف هر فرودگاه به موارد دیگر از قبیل ایرانی بودن و ویزای لاتاری داشتن و اینکه در ا م ر ی ک ا هیچ آشنایی نداریم به این گونه مسایل توجه میشه یا نه فقط صحت اطلاعات و صادقانه ذکر کردن مواردی که شما فرمودید کافی باری آنها.
    سوال بعدی بنده اینه که اگه ویزای ما لاتاری باشه و تاریخ انقضای آن 4 ماه باقی مانده باشه با توجه به دستورات منع ورود 6 کشور برای ورود به ا م ر ی ک ا مشکلی نداریم و نیاز به گرفتن بلیط 2 طرفه هست یا خیر برای خروج از کشور برای کسایی که ویزای dv1 دارن مشکلی به وجود نمیاد.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdehghani11 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از پاسختون
    منظورم از
    "گیر"
    این بود که غیر از موارد عرف هر فرودگاه به موارد دیگر از قبیل ایرانی بودن و ویزای لاتاری داشتن و اینکه در ا م ر ی ک ا هیچ آشنایی نداریم به این گونه مسایل توجه میشه یا نه فقط صحت اطلاعات و صادقانه ذکر کردن مواردی که شما فرمودید کافی باری آنها.
    سوال بعدی بنده اینه که اگه ویزای ما لاتاری باشه و تاریخ انقضای آن 4 ماه باقی مانده باشه با توجه به دستورات منع ورود 6 کشور برای ورود به ا م ر ی ک ا مشکلی نداریم و نیاز به گرفتن بلیط 2 طرفه هست یا خیر برای خروج از کشور برای کسایی که ویزای dv1 دارن مشکلی به وجود نمیاد.
    گیر دادن کاملا سلیقه ای هست و به افسر مربوطه بستگی داره. سال ۲۰۱۴ که از فرودگاه تورونتو وارد آمریکا میشدم، به تور یک افسر خیلی نفهم و عقده ای خوردم و با اینکه هیچ مشکلی در مدارکم نبود خیلی اذیتم کرد. بدترین سفر کل عمرم بود. اون موقعی که ویزای دانشجویی داشتم موقع ورود به آمریکا اینقدر اذیت نمیشدم. اولین باری که سال ۲۰۰۶ با ویزای دانشجویی در فرودگاه شیکاگو وارد آمریکا شدم تجربه ام عالی بود. تازه اون موقع یک چیزی برای ایرانیها بود به اسم special registration که زمان اوباما بساطش جمع شد. ولی با این همه تجربه ورودم در سال ۲۰۰۶ خیلی راحت و خوب بود و ظرف کمتر از ۵ دقیقه کارم انجام شد. سفرهای بعدی مقداری سؤال و جواب می کردن ولی اذیت نمی کردن مثل اون تجربه تورونتو در سال ۲۰۱۴. چند ماه پیش هم از فورت لادردیل وارد آمریکا شدم خیلی خوب بود. تنها سؤالهایی که پرسید این بود که چه مدت خارج آمریکا بودم و خوراکی چی آوردم. بعدش بدون هیچ حرفی مهر زد توی پاسپورتم. این چیزا اصلا قابل پیش بینی نیست.

قانون منع ورود اتباع شش کشور بعد از اعمال اصلاحات دادگاهی و دیوان عالی شامل کسانی که گرین کارت یا هر نوع ویزای معتبر مهاجرتی یا غیرمهاجرتی دارن نمیشه. البته ویزای نامزدی یا fiance فعلا دچار مشکله و ظاهرا اتباع شش کشور که ویزای نامزدی دارن فعلا نمی تونن باهاش وارد آمریکا بشن تا تکلیف این قانون ظرف چند ماه آینده در دادگاه مشخص بشه.

منظورتون از خروج از کشور رو متوجه نشدم. اگه منظورتون این بود که با ویزای dv وارد آمریکا بشید و بعد برگردید ایران، مشکل پیدا می کنید. ویزای dv که برای ایرانیها صادر میکنن (و فکر کنم همه کشورهای دیگه) single entry هست و فقط برای یک بار ورود به آمریکا معتبره. باید در آمریکا بمونید تا گرین کارت رو بگیرید. برای ویزاهای مهاجرتی و ویزاهای غیرمهاجرتی طولانی مدت (مثل دانشجویی، فرصت مطالعاتی و کاری) نیاز به بلیت رفت و برگشت ندارن.
    ویرایش توسط Mehrad : July 22nd, 2017 در ساعت 02:29 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

ممنون از پاسخ شما آقای مهراد عزیز
    زمان خرید بلیط از اژانس ها از ما سوال میشه که نوع ویزاتون چیه و چه مدت از اعتبارش باقی مونده؟ و میگن اگر بلیط برگشت نگیرین پلیس اجازه خروج نمیده.
    سوال بنده اینجاست که آیا با داشتن ویزای لاتاری برای خروج از کشور و برای ورود به ا م ر ی ک ا فقط بلیط رفت باید گرفت یا رفت و برگشت؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirdehghani11 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما آقای مهراد عزیز
    زمان خرید بلیط از اژانس ها از ما سوال میشه که نوع ویزاتون چیه و چه مدت از اعتبارش باقی مونده؟ و میگن اگر بلیط برگشت نگیرین پلیس اجازه خروج نمیده.
    سوال بنده اینجاست که آیا با داشتن ویزای لاتاری برای خروج از کشور و برای ورود به ا م ر ی ک ا فقط بلیط رفت باید گرفت یا رفت و برگشت؟
    آژانسی که چنین حرفی بزنه اصلا به کارش وارد نیست. کار کنترل ویزا موقع خروج از ایران رو ایرلاین انجام میده نه پلیس فرودگاه. به آژانس دیگه ای مراجعه کنید. در پست قبلی گفتم که دارندگان ویزاهای مهاجرتی و ویزاهای غیرمهاجرتی طولانی مدت نیازی به بلیت دوطرفه ندارن. تاریخ اعتبار ویزای شما فقط برای «ورود» به آمریکا هست. مدت اقامت در آمریکا به شرایط ویزای شما بستگی داره نه تاریخ انقضای ویزا.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member mehrad0098 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک ت.مرکز

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    منظور شما از "گیر" رو متوجه نمیشم، اگر مدارک مورد نیاز با توجه به ویزاتون (یا گرین کارتتون) رو همراه داشته باشید و در فرم آبی، وسایل و پولی رو که به همراه دارید، صادقانه ذکر کنید، با موردی برای ورود به امریکا، روبه رو نخواهید شد (صرف نظر از اینکه از کدوم POE وارد امریکا میشید).
    سلام دوست عزیز
    من برای اواسط اگوست میخوام وارد امریکا بشم و میخوام حدود 25000 دلار با خودم نقد ببرم به نطرتون مشکل پیش میاد
    من اقامت دائم دارم
    کیس:3*****2017
    ds260: 5/5/2016
    نتیجه: ویزا یک ضرب
    اولین ورود:20/feb/2017

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrad0098 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من برای اواسط اگوست میخوام وارد امریکا بشم و میخوام حدود 25000 دلار با خودم نقد ببرم به نطرتون مشکل پیش میاد
    من اقامت دائم دارم
    از ایران ردش کنید بقیش حله
    قانون ایران 10 هزار دلاره.
    فقط در آمریکا باید اعلام کنید به خصوص که اقامت دایم دارید دستتان رو هم میبوسن پول آوردید اینجا

Junior Member

سلام بچه ها من جمعه صبح پرواز دارم. میشه راهنمایی کنین چه پروسه ای باید توی فرودگاه طی بشه؟ به غیر از پاس و I20 و late arrival letter چی باید دم دست باشه؟ چه فرم هایی باید پر بشه و چه اطلاعاتی ازمون میخوان؟ من 5 ساعت بعد از ورود دوباره به یک شهر دیگه پرواز دارم الان نگران شدم شاید به اون یکی پرواز نرسم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام بچه ها من جمعه صبح پرواز دارم. میشه راهنمایی کنین چه پروسه ای باید توی فرودگاه طی بشه؟ به غیر از پاس و I20 و late arrival letter چی باید دم دست باشه؟ چه فرم هایی باید پر بشه و چه اطلاعاتی ازمون میخوان؟ من 5 ساعت بعد از ورود دوباره به یک شهر دیگه پرواز دارم الان نگران شدم شاید به اون یکی پرواز نرسم.
    همین مدارکی که گفتید کافیه. توی هواپیما قبل از ورود به آمریکا یک فرم گمرک بهتون میدن. اگه مواد خوراکی دارید باید توی فرم گمرک اعلام کنید. همچنین اگه پول بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار دارید باید توی فرم گمرک بنویسید. بعدش هم توی فرودگاه یک فرم دیگه برای پول بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار بهتون میدن که همونجا پر می کنید. هیچ مشکلی نداره فقط باید با صداقت اعلام کنید. توضیح بیشتر در مورد این فرمها در پستهای قبلی هست.

بعد از پیاده شدن از هواپیما، تابلوهای توی راهرو رو دنبال کنید برای کنترل پاسپورت. بعد از کنترل پاسپورت چمدونتون رو تحویل میگیرید تا از بازرسی گمرکی رد بشید. بعد چمدون رو دوباره به ایرلاین تحویل میدید تا بذارن توی هواپیمای بعدی. بهتره توی ایران موقع گرفتن کارت پرواز مقصد نهاییتون رو بگید که تگ چمدون رو برای مقصد نهایی بزنن، با اینکه باید موقع ورود به آمریکا چمدون رو تحویل بگیرید و از بازرسی گمرک رد بشید. وقتی چمدون برای مقصد نهایی تگ خورده باشه، کارتون برای تحویل چمدون به هواپیمای بعدی راحت تره.

اگه پرواز ورودیتون به آمریکا تاخیر نداشته باشه، ۵ ساعت فاصله بین پروازها کاملا کافیه و جای نگرانی نیست. اگه پرواز ورودیتون به آمریکا تاخیر زیاد داشته باشه و به پرواز بعدی نرسید، ایرلاین شما رو با اولین پرواز موجود به مقصد نهاییتون میرسونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)