صفحه 1 از 110 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

فرناز
    Guest

پیش فرض ورود به آمریکا

من ویزای F2 گرفتم اگه دیرتر از تاریخ I20 وارد امریکا بشم برام مشکلی پیش نمی آد ؟
    یا باید I20 جدید یا نامه LATE ARRIVAL داشته باشم
    اگه از دوستان کسی مورد مشابه با من را دارد یا اطلاعی در این زمینه دارد لطفا به من پاسخ دهد
    با تشکر

xsaeed
    Guest

پیش فرض پاسخ : یه سوال خیلی فوری درباره ورود به امریکا

بله مشکل پیش می یاد. یکی از همون دو کار رو باید بکنی

Junior Member

با استاد راهنما یا تحصیلات تکمیلی قضیه رو مطرح کنید ببینید اونا چی میگند. من خودم دو روز بعد از تاریخ I20 اومدم نامه هم داشتم ولی اصلا بهم تو فرودگاه چیزی نگفتند و نامه هم ازم نخواستند

موفق باشید

حامد

Junior Member

I think F-2 visa Holder can inter United states after the I-20 date povided that his/her spouse has intered the US

Ahmad

javad_dad
    Guest

سلام من براي يك نفر كه 63 سالشه و هنرمند بازيگر خواننده نويسنده و ...... ميخواد براي 3ماهم كه شده بره امريكا تا در رابطه با كارهاي هنري خودشو نشون بده البته تو امريكا رفيق هم داره ايا از طريق ويزاي هنري ميتونه اقدام كنه كدام راه بهتره لطفا توضيح كاملي بدين ضروري با تشكر

Junior Member

پیش فرض ورود به آمریکا

سلام

برای سفر به آمریکا یک سوال دارم. من پذیرش خودم رو از دانشگاه Oregon State گرفتم که در شهر Corvallis قرار داره. ( از این دانشگاه I20 گرفتم و واسه ویزا اقدام کردم )
    سوال من اینه که من با ویزای دانشجویی می تونم مثلاً 20 روز زودتر برم اول کالیفرنیا، برای دیدن اقوام و بعد از 7و8 روز برم همون مقصد اصلی یعنی Oregon ؟ یا اول باید برم Oregon و از طریق اونجا وارد آمریکا بشم؟

یک سوال دیگه ام دارم. شنیدم اگر بخوام Laptop ام رو با خودم ببرم، واسه ورود باید یک مبلغ قابل توجهی براش مالیات بدم. آیا این درسته؟ کسی تجربه اش رو داره؟

مرسی

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

منم یه سوال مشابه داشتم. من دانشگاهم نیویورکه ولی میخواستم بدونم میتونم مستقیم نرم نیویورک؟برم یه شهر دیگه پیش دوستم و بعد نزدیک کلاسها که شد برم نیویورک؟

neda203
    Guest

I have an important question,how much money we can have in the airpot?If it is more than 7000 $,what wii happen?

you can have up to 10000$ on you
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام

من شخصی و میشناسم که دانشگاهش تو مرکز امریکا بود ولی به دلیل داشتن اقوام تو شیکاگو از اونجا وارد شد. مثل اینکه باید دقت کنید فرودگاهی رو که بهش وارد میشین باید اداره مهاجرت داشته باشه. و در باره بردن پول بیشتر از 10000تا مثل اینکه باید فرم مخصوص پرکنید و دلیلش رو توضیح بدین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)