صفحه 10 از 110 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mar نمایش پست ها
    سلام
    من برای ویزا اقدام کردم و ویزام ok و منتظر clearance هستم. اگه بخوام defer کنم و یه ترم عقب بندازم باید دوباره برای ویزا اقدام کنم؟
    اگه آره، شانس گرفتن دوباره ویزام کمتر میشه؟
    your question is not related to this topic but as a short quick reply, you won't need to do visa interview again! your first one is valid until your visa and its clearance are valid!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool_fa2002 نمایش پست ها
    سلام
    آیا وقتی پاسپورتمون را پیک اپ میکنی از سفارت همراهه پاسپورت چیز دیگیه هم میداند که موقعی ورود به امریکا لازمه هستش ؟ چون من خوندم بچهها در مورده ی برگه سفید حرف میزدند که به پاسپورت چسپیده بود ؟
    لازم به ذکر هستش من وقتی پیک اپ کردم فقط پاسپورت بود چیزه دیگیه همراهش نبود
    این چیزی که امین عزیز گذشته نوشته "Immigration Documnets "تو پاکت هسته ،ولی ما همچین چیزی نداریم
    Please help us
    من همراه پاس فقط صفحه پرینت شده بود که در مورد 30 روز قبل از ریپورت دیت و مدارک لازم یاداوری شده بود. من فکر کنم این قسمت ها که در این فایل گفته قبلا بوده و یا الان دیگه شامل نمیشه. تا جایی که من میدونم فقط پاس از سفارت دریافت میشه. برای منم مثل شما بود.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    من همراه پاس فقط صفحه پرینت شده بود که در مورد 30 روز قبل از ریپورت دیت و مدارک لازم یاداوری شده بود. من فکر کنم این قسمت ها که در این فایل گفته قبلا بوده و یا الان دیگه شامل نمیشه. تا جایی که من میدونم فقط پاس از سفارت دریافت میشه. برای منم مثل شما بود.

موفق باشید.
    I've just asked the embassy the aforementioned issue,after then they said that just VISA is sticked to the passport.
    In conclusion, what the Jason_Mac said is completely correct and no doubt about that.!!.
    Thanks jason

Junior Member

سفارت موقع مصاحبه I-20 رو از من گرفت. آیا وقتی میرم ویزا رو بگیرم بهم بر میگردونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط davari60 نمایش پست ها
    سفارت موقع مصاحبه I-20 رو از من گرفت. آیا وقتی میرم ویزا رو بگیرم بهم بر میگردونن؟
    بهتون بر می گردونند، بدون I-20 نمی تونید وارد آمریکا بشید، مال ما رو هم گرفتند و موقع پیک آپ بهمون برگردوندند

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    برای ورود به آمریکا و گذشتن از port entry آیا به نسخه hard copy ای 20 احتیاج میباشد؟
    بله، من فکر می کنم نیاز دارید چون باید مهرش کنند. اگه به صفحه اول I-20 نگاه کنید می بینید که یه قسمت داره توش نوشته: For Immigration official user
    این قسمت رو توی port of entry مهر و امضا می کنند

من نشنیدم تا حالا کسی با کپی اون وارد شده باشه، ولی مطمئن هم نیستم

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

Red face پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    آیا F-2 اگه بخواد بعد از تاریخ I-20 بره واسه پیک آپ ویزا باید فرم جدیدی بگیره یا کار خاصی انجام بده؟ اگه ویزا رو گرفته باشه و بخواد بعد از تاریخ I-20 وارد آمریکا بشه (ویزا هنوز اعتبار داره) چطور؟
    من یه جا تو فروم خوندم که F-2 برای ورود بعد از تاریخ I20 مشکلی نداره. نمی دونم درسته یا نه.
    ممنون.
    سلام.
    من به سفارت میل زدم و این سوال رو پرسیدم. اینجا هم سوال و جواب رو می نویسم تا عبرتی باشه برای الباقی:
    Dear Sir/Madam,
    My wife wants to pick up her F2 visa and come to USA after the entry date in I20 form.

Does she require new I20 form with the new entry date? (for pick up her F2 visa or for coming to USA)

Thank you very much in advance
    اینم جواب سفارت:,

Dear Mr. ...:

Your wife can enter the U.S. after the admission date; it will not be a problem.

Regards,

Non-Immigrant Visa Unit

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    من به سفارت میل زدم و این سوال رو پرسیدم. اینجا هم سوال و جواب رو می نویسم تا عبرتی باشه برای الباقی:
    Dear Sir/Madam,
    My wife wants to pick up her F2 visa and come to USA after the entry date in I20 form.

Does she require new I20 form with the new entry date? (for pick up her F2 visa or for coming to USA)

Thank you very much in advance
    اینم جواب سفارت:,

Dear Mr. ...:

Your wife can enter the U.S. after the admission date; it will not be a problem.

Regards,

Non-Immigrant Visa Unit
    با تشکر از اینکه با ما هم شر کردید. به نظر میرسه که ریپورت دیت فقط برای F1 مهم میباشد. به هر حال شما نمیتونید از 90 روز بیشتر ورود خود رو به آمریکا کش بدید چون ویزای ورود به آمریکا 90 روزه هست. این رو هم در نظر داشته باشید.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

با سلام
    اگر تاریخ ورود به آمریکا دو سه روز دیرتر از تاریخ I20 باشد، مشکلی پیش میاید؟ آیا امکان ابطال ویزا وجود دارد؟
    من برای ویزای F1 اقدام کردم
    متشکرم

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad01 نمایش پست ها
    با سلام
    اگر تاریخ ورود به آمریکا دو سه روز دیرتر از تاریخ I20 باشد، مشکلی پیش میاید؟ آیا امکان ابطال ویزا وجود دارد؟
    من برای ویزای F1 اقدام کردم
    متشکرم
    درخواست نامه دیرکرد کنید از دانشگاه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)