صفحه 100 از 110 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

سلام

ببخشید یک سوال داشتم من اول سپتامبر شروع کارم هست. دوستانی که تجربه دارن به نظرتون بهتره چند روز زودتر وارد آمریکا بشیم تا یک سری کارهای اولیه رو انجام بدیم ؟! ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید یک سوال داشتم من اول سپتامبر شروع کارم هست. دوستانی که تجربه دارن به نظرتون بهتره چند روز زودتر وارد آمریکا بشیم تا یک سری کارهای اولیه رو انجام بدیم ؟! ممنون
    به نظرم حداقل دو هفته زودتر برید. دلیلش هم اینکه باید خانه مناسب پیدا کنید. در حال حاضر زمان برگشت بسیاری از دانشجوها با دانشگاه هست و همه دنبال خانه میگردن و بسیاری از جاها پر شده. برای همین احتمالا باید زیاد بگردید. و یک سری وسائل منزل هم احتیاج دارید و بازکردن حساب و ...
    فکر کنم دو هفته کافی باشه هر چند تا کامل آشنا بشید یکی دو ماهی وقت میبره.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

سلام

بستگی به ادمش داره دوست من یه روز قبل اومد همه کارارم کرد ولی به نظر من به خصوص اگه هزینه مشکلی نیس یا جای خالی دارن دوستتون واسه موندن 1 هفته زود بیایین.
    فقط اینو بگم فک نکنید امریکا چیز زیادی واسه کشف داره!!

به شهری که می خواین وارد شین هم بستگی داره خونه پیدا کردن در بعضی شهر ها زمان می بره و در جایی مثل los angeles نیاز به ماشین دارین . 3-2 هفته باید کافی باشه و روز های اول هم اگز مجبور باشید از کار زود تر بیاین بیرون یا کمی دیر برین تا کار ها رو مرتب کنید
    می فهمند . هر چی وقت بیشتر باشه احتمالا بهتره چون استرس سر کار کمتر خواهید داشت (به نظر من )

سلام

Junior Member

سلام دوستان،
    ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی بنظرم هنوزم مفیده. من تا چند روز دیگه دارم میرم آمریکا و اونجا هم دانشجوی فول فاندم. ولی چون نگران مسائل مالی هستم میخوام 30 هزار تا ببرم میخوام ببینم اونجا تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد تگه اعلام کنم؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak83 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی بنظرم هنوزم مفیده. من تا چند روز دیگه دارم میرم آمریکا و اونجا هم دانشجوی فول فاندم. ولی چون نگران مسائل مالی هستم میخوام 30 هزار تا ببرم میخوام ببینم اونجا تو فرودگاه مشکلی پیش نمیاد تگه اعلام کنم؟
    ممنون
    کاش همه مثل شما بودن!! فول فاند و 30 هزار دلار هم میبرین!!؟ خیلی نگران مسایل مالی نباشین!
    حالا امریکا هیچ خود ایران اون پول رو پیدا کنن اذیت میشین. من جای شما باشم 10 هزار تا میبرم بقیش رو از طریق صدافی میفرستم امریکا بعد رفتن میدین یکی بفرسته. نهایت هزینه میشه 70 یا 80 دلار چه 1000تا بفرستین چه 10000تا!
    30 هزار تا به خصوص کمی زیاده و به خصوص که فول فاندین ممکنه باعث شک و شبهه بشه هرچند احتمال داره اعلام کنین مشکل انچنانی پیش بیاد.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechtasch نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه سوال دارم راهنماییم کنیند ممنون میشم

میخواستم بپرسم میشه بسته ی نرم افزاری مثه کینگ رو برد آمریکا؟ مشکلی توی فرودگاه اینا که پیش نمیاد؟

مرسی
    میتونید با خودتون بیارید. مشکلی پیش نمیاد.

ApplyAbroad Veteran
    Alan_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Washington university in St. Louis/Biomedical Engineering

کسی از دوستان هست که سویس فیش قبل از ورود به امریکا اکسپایر شده باشه؟ هنگام ورود به امریکا براش مشکلی پیش نیومده؟
    من 1 سال و 2 ماه از پرداخت سویسم می گذره و 3 روز دیگه وارد امریکا می شم. نگرانم سر این مسئله دیپورت بشم
    پیشاپیش عذر می خوام که نمی تونم در پیغام خصوصی، به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم رو دارند، پاسخ دهم.

سلام دوستان
    من پروازم به JFK هست و قصد دارم یه شب رو NYC بمونم در صورتی که مقصد نهایی نیویورک نیست. هتل گرفتم و برای فردا صبح هم بلیط دارم برای مقصد نهایی. ممکنه افسر CBP ایراد بگیره که چرا مستقیم به شهر دانشگاه نرفتم؟

ممنون
    ویرایش توسط Amin16 : August 5th, 2016 در ساعت 01:21 PM

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin16 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پروازم به JFK هست و قصد دارم یه شب رو NYC بمونم در صورتی که مقصد نهایی نیویورک نیست. هتل گرفتم و برای فردا صبح هم بلیط دارم برای مقصد نهایی. ممکنه افسر CBP ایراد بگیره که چرا مستقیم به شهر دانشگاه نرفتم؟

ممنون
    خیر دوست گرامی
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)