صفحه 103 از 110 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    به هیچ وجه نباید با آفیسرها تند و عصبانی برخورد کرد. کاملا حق دارن هر کاری دوست دارن البته قانونی، انجام بدن. متاسفانه من ایرانی هم دیدم که این کار رو کردن. خیلی عذر میخوام لات بازی اینجا مساوی است با دیپورت.
    دقيقا همين طوره .. اونها وظيفه اشون رو انجام ميدن .. اين خانم هم من دقيق متوجه نشدم اصلا ويزا گرفت يا ديبورت شد ، فقط ديدم لبخند ميزنه شايد هم خواسته نشون بده واسم مهم نيست كه ديپورت شدم .به هر حال زمان ورود باييد رو ٤-٥ ساعت معطلي و اين سوال و جواب ها رو انتظارش رو داشت.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط donya2014 نمایش پست ها
    دقيقا همين طوره .. اونها وظيفه اشون رو انجام ميدن .. اين خانم هم من دقيق متوجه نشدم اصلا ويزا گرفت يا ديبورت شد ، فقط ديدم لبخند ميزنه شايد هم خواسته نشون بده واسم مهم نيست كه ديپورت شدم .به هر حال زمان ورود باييد رو ٤-٥ ساعت معطلي و اين سوال و جواب ها رو انتظارش رو داشت.
    حرفتون درسته منتهی من که چند بار به عنوان دانشجویی ورود داشتم راستش نگهم نداشتن. فقط یه بار که میخواسم وارد بشم فقط افسر اولی که مهر میزد و عکس میگرفت گفت چقدر پول داری بعد رفتم داخل چمدون ها رو تحویل گرفتم گفتن چی هست خوردنی توش گفتم همونایی که تو فرم نوشتم و شامل فلان و بهمان میشه. در نهایت خیلی عجیب بود وقتی میخواستم از اون پورت خارج بشم و برم یه پلیس گفت تو چمدونت رو
    نشون دادی گفتم بله. گفت پاس پاس دستشم هی تکون میداد یعنی بده. منم پاس رو دادم بهش بعد یه جوری نگاه میکرد بعدش پرسید کدوم یکی از پلیسا دید وسایلتو در حالی که ندیده بود هیچ کس فقط پلیسی که سیاه پوست بود ازم پرسیده بود چی داری. در نهایت 15 دقیقه طول کشیدتا قایم موشک بازی تموم بشه و اون افسر سیاه پوست پیدا شد و گفت بله من ایشون رو دیده بودم!
    بعد همه
    ی تموم شد میخواستم برم به سرم زد شوخی بکنم برگشتم گفتم مطمینین تموم شد؟ یارو یه چیزی گفت نفهمیدم چی بود چیزی در مایه های برو بابا

سلام دوستان
    براى ورود با ويزاى توريستى براى كنفرانس معتبر، همسرم هم هستند و هر دو دعوتنامه داريم و از فرودگاه لس آنجلس هم وارد ميشيم براى مدت ١١ روز و بليط برگشت هم داريم. سوالاتى كه از خدمتتون دارم و ممنون مى شم اگه پاسخ بديد:

١- در ورود غذاى آماده و مواد غذايى بسته بندى شده محدوديتى وجود داره؟ آيا نكته خاصى در اين زمينه هست؟
    ٢- ارائه دعوتنامه كنفرانس و رزرو هتلها و بليط برگشت باعث يك ورود كم دردسر ميشه يا نه؟
    سپاس

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yahamidi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    براى ورود با ويزاى توريستى براى كنفرانس معتبر، همسرم هم هستند و هر دو دعوتنامه داريم و از فرودگاه لس آنجلس هم وارد ميشيم براى مدت ١١ روز و بليط برگشت هم داريم. سوالاتى كه از خدمتتون دارم و ممنون مى شم اگه پاسخ بديد:

١- در ورود غذاى آماده و مواد غذايى بسته بندى شده محدوديتى وجود داره؟ آيا نكته خاصى در اين زمينه هست؟
    ٢- ارائه دعوتنامه كنفرانس و رزرو هتلها و بليط برگشت باعث يك ورود كم دردسر ميشه يا نه؟
    سپاس
    در مورد غذا؛

https://help.cbp.gov/app/answers/det...--general-food
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

کسی رو که بخوان دیپورت کنن، پاسپورتش رو نمیدن دستش که خودش برگرده خونه. بازداشتش می کنن و بعد تحت الحفظ میبرنش پای هواپیما. حالا اینها نخواستن اذیتش کنن و اجازه ورود بهش دادن ولی پرخاشگری به افسرهای فرودگاه اصلا نتیجه خوبی نداره.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام. امیدورام سوالم رو در تایپیک مرتبطی پرسیده باشم:
    تاریخ بلیط رفت (و برگشت) نسبته به تاریخ شروع (و پایان دوره) در DS-2019 (ویزای J فرصت مطالعاتی) چند روز می تونه اختلاف داشته باشه؟ بهتره بلیط ها چند روز قبل تاریخ DS باشه؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام. امیدورام سوالم رو در تایپیک مرتبطی پرسیده باشم:
    تاریخ بلیط رفت (و برگشت) نسبته به تاریخ شروع (و پایان دوره) در DS-2019 (ویزای J فرصت مطالعاتی) چند روز می تونه اختلاف داشته باشه؟ بهتره بلیط ها چند روز قبل تاریخ DS باشه؟
    برای ویزای F و J بلیت دوطرفه نمیخوان.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    برای ویزای F و J بلیت دوطرفه نمیخوان.
    منظورم این بود که اگه تاریخ شروع دوره در ds ، مثلا اول نوامبره، بلیط رفت من در چه بازه ای می تونه باشه؟ مثلا میشه از دو هفته قبل تا دو هفته بعدش باشه؟
    و اگر تاریخ اتمام دوره اول سپتامبر سال بعد باشه، تاریخ بلیط برگشت من می تونه چند روز دیرتر از اون باشه( با فرض اینکه بخوام بلیط رفت و برگشت بخرم)
    و یه سوال دیگه : تاریخی که جلوی کیس نامبرمون در سایت ارمنستان(برای اتمام کلیرنس) نوشته شده، یعنی تا قبل از اون تاریخ باید وارد امریکا شده باشیم؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    منظورم این بود که اگه تاریخ شروع دوره در ds ، مثلا اول نوامبره، بلیط رفت من در چه بازه ای می تونه باشه؟ مثلا میشه از دو هفته قبل تا دو هفته بعدش باشه؟
    و اگر تاریخ اتمام دوره اول سپتامبر سال بعد باشه، تاریخ بلیط برگشت من می تونه چند روز دیرتر از اون باشه( با فرض اینکه بخوام بلیط رفت و برگشت بخرم)
    و یه سوال دیگه : تاریخی که جلوی کیس نامبرمون در سایت ارمنستان(برای اتمام کلیرنس) نوشته شده، یعنی تا قبل از اون تاریخ باید وارد امریکا شده باشیم؟
    سلام
    رفت، از 30 روز قبل تا 30 روز بعد از تاریخ ورود

برگشت، تا 30 رو بعد از پایان دوره که می شه grace period.

شما رفتتون رو نذارید دقیقاً 29 یا 30 روز بعد از شروع دوره و اگه بیشتر از 20 روز بعد از شروع می شه با آفیس اینترنشنال دانشگاه هماهنگ کنید. همچنین دقیقاً 30 روز قبل از شروع دوره هم نرید و با هماهنگی آفیس اینترنشنال یه مقدار هواخور بدید.

تاریخی که تو سایت ارمنستان نوشته یعنی تا اون تاریخ باید ویزاتونو پیکاپ کنید وگرنه دوباره کلیرنس می خورید
    موفق باشید.
    Never Say Never

من دو روز پيش وارد لوس
    چرا تنها اومدي ،و ايا كسي رو اينجا ملاقات خواهي كرد ، دوست و يا فاميلي داري ( بعدش گفت حالا چرا تنهايي پاشودي اومدي مسافرت ) ، چه مدت ميموني و كجاها ميري ، چقدر پول داري و از كجا اوردي , كارت چيه ، چند تا چمدون داري نمي خواد ..... به يك خانوم ديگه كه كنار من بود و مصاحبه مي شد و نمي دونم مال كجا بود گير داد چرا اومدي ٤ ماه اينجا دوست پسرت رو ببيني چرا اون نمي ياد كشورت تورو ببينه بهت ويزاي سه هفته بدم كافي باشه براي ديدن كه اون ميگفت من ٤ ماه ميخوام ... اخر كيفش رو رفت كه چك كنه كه من نفهميدم ديگه چي شد ..... ولي ساك من رو چك نكردن ( دو تا ساك كوچيك داشتم ). يك دانشجوي هندي بود كه گفت من هر دفعه وارد ميشم ( دفعه سومش بود )ميام همين جا و هر دفعه هم از پرس و جو ميشه .
    . راستي زير عكس ويزام دوتا ستاره كوچيك بود . كه نمي دونم كه ايا چك بيشتر ربطي به اين ستاره ها داره يانه . از بعضي افراد گوشي موبايلشون و لب تاپشون رو ميگرفتن و ميبردن توي يك اتاق ديگه .ولي به نظرم اومد بيشتر افرادي كه اونجا ازشون پرس و جو شد بهشون ويزاشون دادن .
    والله ادم اینارو میخونه یکم میترسه
    حدودا ۱ ماه دیگه میرم لس انجلس با ویزای بی وان
    بلیط برگشت هم نمیگرم چون ویزا عوض میشه
    ولی با خوندن این مطالب حتما از اژانسی میخوام یه بلیط برگشت برام درست کنه ولی ادم بازم میترسه مبادا مشکلی پیش بیاد
    مبادا به ترجمه های مدارک تو چمدون گیر بدن
    بگن تو که توریسیتی اومدی اینا چیا اوردی؟
    چرا اینقدر لباس و وسایل اوردی با خودت؟
    من تا به الان فکر میکردم حداقل۶ماه ویزا داریم و کسی نمیتونه
    مدتشو کمتر بکنه ولی اینجوری که اینجا خوندم افیسر تصمیم میگیره چقدر ویزا بزنه!!
    تو گوشی و لپ تاپ دنبال چی میگردن؟ممکنه بشینن تمام هیستوری چک کنن مثلا قبلا سرچ کردیم درمورد تبدیل ویزا و موندن در اونجا و...؟
    راستی برای پر کردن فرم گمرکی مقدار پولی که تو ویزاکارتمون هست هم باید ذکر کنیم؟؟
    و ایا شما دیدی کسایی که خانوادگی اومده بودن رو باز ببرن برای بازجویی؟
    ویرایش توسط shahram15013 : August 29th, 2016 در ساعت 09:08 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)