صفحه 107 از 110 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

این مطلب رو در مورد قضایای اخیر دیدم و هر چی گشتم نتونستم لینک مستقیم پیدا کنم. توصیه هایی مفیدی داره که خوبه به اشتراک بذارم

What you need to know right now:

Generally, non-citizens, including green card holders (lawful permanent residents), from Iraq, Iran, Libya, Somalia, Sudan, Syria, and Yemen will be restricted from entering the U.S. for at least 90 days. Non-citizens from these countries who are presently in the U.S. should consult with an immigration attorney prior to any international travel.
    However, if you are a green card holder (lawful permanent resident) outside of the U.S. please reach out to an immigration attorney before you travel back to the U.S.
    If you do plan to travel back to the US, you should fill out a USCIS G-28 form first that officially appoints an attorney to represent you in immigration situations and have that completed form with you as you board your flight.
    The refugee program is being halted immediately, for at least 120 days. This will mean that anyone, anywhere in the process, will not move forward. The effort to resettle Syrian refugees in the U.S. is being halted indefinitely.
    What you should do to protect yourself:

If you are non-citizen, even green card holder (lawful permanent residents), from one of the seven countries named above, and you are ALREADY INSIDE the U.S., plan to DELAY all international travel for at least 90 days.
    IF YOU LEAVE YOU ARE LIKELY TO BE DENIED RE-ENTRY.
    If you are a non-citizen from one of the seven countries named above, and you are OUTSIDE of the U.S., you will face issues at the airport upon attempting to re-enter the US.
    IF YOU ARE ASKED TO SIGN AN I-407 AT THE AIRPORT OR BORDER DO NOT SIGN IT, ASK FOR THE SUPERVISOR WHO HANDLES LPR ADMISSIONS. If you sign it, you will be giving up your green card.
    Please keep looking for updates in the coming days to assess your travel options. If you are facing an emergency at the airport or are returning to the US in the coming days, please have our numbers on hand (Cleveland Office: 216.440.2247 or 216.830.2247; Columbus Office 614.451.3232 or CAIR National: 202.488.8787)
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

دوستان، با کپیDS-2019 میشه وارد آمریکا شد؟ یا اصل فرم لازم است؟

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من نتونستم جای دیگه ای پیدا کنم این سوالو بپرسم. لطفا عزیزان نظراتشونو لطف کنن. من و همسرم هر دو fall امسال با ویزای f1 مالتی اومدیم امریکا. تابستون می خوایم سفر کنیم ایران اما این اوضاع به هم ریخته ممنوعیت ها کمی نگرانمون کرده. با یک وکیل هم صحبت کردم گفت من به جای شما بودم نمیرفتم احتمال جنگ هم حتی هست چون تنش خیلی زیاد شده. دوستای ایرانیم اینجا میگن نرو ریسک نکن. خیلی نا امید و کلافه شدم. واقعا دوست داریم بریم. به نظر شما ریسک بالایی هست و بهتره نریم؟
    نظر من هم این هست که اصلا خاک رو ترک نکنید!!!
    هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست!!
    ویرایش توسط houtcivil : March 13th, 2017 در ساعت 09:21 PM

من در این پست تجربه اخیر دو تا دوست ایرانی که در سایتهای دیگه تجربه هاش رو خوندم براتون میذارم. امیدوارم مفید باشه:

فرد 1:
    "من گرين كارد دارم، ديشب از فرودگاه سن فرانسيسكو وارد آمريكا شدم، هيچ سوال اضافه اى هم ازم نپرسيدن. همه بهم ميگفتن نرو ايران، چرا ريسك ميكنى؟! آخه وقتى قانون معلومه چه ريسكى؟! گفتم تجربمو باهاتون درميون بزارم كه كسايى كه بى دليل ميترسن رفت و آمدشونو به ايران كنسل نكنن!"

فرد 2:
    " خيلى بگير نگير داره و تا حدى به شرايط و افسر CBP وابسته هست. من دو بار در يك ماه گذشته رفتم كانادا (ونكوور) و برگشتم (سياتل)، با پاسپورت كانادا و ويزاى TN، هر دو بار هم كارت Nexus داشتم. بار اول تجربه خيلى بدى بود و بعد از نزديك سه ساعت سؤال و جواب و با هزار مكافات از مرز رد شدم و اومدم سياتل. اون مرتبه افسر CBP خيلى اذيت كرد و مى گفت تو ايران به دنيا اومدى و اگر ١٠ تا پاسپورت غير ايرانى هم بيارى از نظر من فرقى نمى كنه و نمى تونى وارد بشى! بار دوم اما خيلى خوب و راحت بود و كل ماجرا يك دقيقه هم طول نكشيد. در كل نمى شه بطور كامل روش حساب كرد و خيلى به افسرى كه مداركتون رو بررسى مى كنه وابسته هست."

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

البته اینها شانسیه من لیمو عمانی هم داشتم. خیلی زیاد هم داشتم ولی کسی بهش کاری نداشت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdemehri نمایش پست ها
    "همه اون چیزهایی که قبلا همین جا پرسیده بودم و گفته بودن ممنوعه مثله پسته بادام هندی گز سوهان زعفران با خودم اورده بودم"
    هیچ کدوم از اینایی که نوشتید ممنوع نیست آوردنشون.
    فقط تخمه و لیموعمانی(درسته و هسته دار) ممنوع هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    عجب. کلی ذوق داشتم گفتم تا مالتی دارم برم و برگردم. تو قانون جدید کسایی هم که مالت دارن نمی تونن برگردن؟
    تا جایی که من میدونم برای دارندگان ویزا مشکلی نیست. شما ویزاتون مالتی هست و میتونید ازش استفاده کنید.

سلام دوستان

پدر و مادر من پارسال گرین کارت گرفتن و پاس سفیدشون تا اسفند ۹۶ اعتبار داره. ولی بعد از قانون ت ر ام پ بعضی ایرلانها افرادی که پاس سفید دارند را قبول نمیکنند. میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟ یا کسی بوده که بعد از این قانون با پاس سفید برگشته باشه امریکا؟

من خیلی نگرانم. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

ممنون از توجهتون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer

بچه ها
    فرودگاه سیاتل برای ورود اول مناسب هست؟ از جهت اینکه میگن بعضی از فرودگاه ها خیلی اذیت میکنن این رو پرسیدم
    ورود با ویزای F2
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط PARISA_980 نمایش پست ها
    سلام دوستان

پدر و مادر من پارسال گرین کارت گرفتن و پاس سفیدشون تا اسفند ۹۶ اعتبار داره. ولی بعد از قانون ت ر ام پ بعضی ایرلانها افرادی که پاس سفید دارند را قبول نمیکنند. میخواستم ببینم کسی تجربه مشابه داشته؟ یا کسی بوده که بعد از این قانون با پاس سفید برگشته باشه امریکا؟

من خیلی نگرانم. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

ممنون از توجهتون.
    پدر و مادر یکی از دوستان من که پاس سفید داشتن بدون مشکل وارد شدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط xamir نمایش پست ها
    بچه ها
    فرودگاه سیاتل برای ورود اول مناسب هست؟ از جهت اینکه میگن بعضی از فرودگاه ها خیلی اذیت میکنن این رو پرسیدم
    ورود با ویزای F2
    ممنونم
    موردی نداره.
    حالا شاید یکی دوتا سوال اضافه تر بپرسند.
    ثانیا اینکه شما F2 هستید و خوب نباید هیچ موردی باشه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)