صفحه 109 از 110 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    همین مدارکی که گفتید کافیه. توی هواپیما قبل از ورود به آمریکا یک فرم گمرک بهتون میدن. اگه مواد خوراکی دارید باید توی فرم گمرک اعلام کنید. همچنین اگه پول بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار دارید باید توی فرم گمرک بنویسید. بعدش هم توی فرودگاه یک فرم دیگه برای پول بیشتر از ۱۰۰۰۰ دلار بهتون میدن که همونجا پر می کنید. هیچ مشکلی نداره فقط باید با صداقت اعلام کنید. توضیح بیشتر در مورد این فرمها در پستهای قبلی هست.

بعد از پیاده شدن از هواپیما، تابلوهای توی راهرو رو دنبال کنید برای کنترل پاسپورت. بعد از کنترل پاسپورت چمدونتون رو تحویل میگیرید تا از بازرسی گمرکی رد بشید. بعد چمدون رو دوباره به ایرلاین تحویل میدید تا بذارن توی هواپیمای بعدی. بهتره توی ایران موقع گرفتن کارت پرواز مقصد نهاییتون رو بگید که تگ چمدون رو برای مقصد نهایی بزنن، با اینکه باید موقع ورود به آمریکا چمدون رو تحویل بگیرید و از بازرسی گمرک رد بشید. وقتی چمدون برای مقصد نهایی تگ خورده باشه، کارتون برای تحویل چمدون به هواپیمای بعدی راحت تره.

اگه پرواز ورودیتون به آمریکا تاخیر نداشته باشه، ۵ ساعت فاصله بین پروازها کاملا کافیه و جای نگرانی نیست. اگه پرواز ورودیتون به آمریکا تاخیر زیاد داشته باشه و به پرواز بعدی نرسید، ایرلاین شما رو با اولین پرواز موجود به مقصد نهاییتون میرسونه.
    خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی تون. فقط یه سوال دیگه داشتم. مامان از نمک و فلفل و زردچوبه تا نعناع و چیزای دیگه رو همراهم کرده. کرمان هم یه سوغاتی داریم به اسم قوتو ) که فکر نمیکنم معادل انگلیسی داشته باشه (مخلوط پودر مانندی از چند تا مواد خوراکی هست). فکر میکنم لیست بلند بالایی بشه. لیست مواد خوراکی شامل ادویه جات هم میشه یا نه فقط منظور احیانا کنسرو و مغزهای خوراکی و این چیزا هست؟ من امروز رو فقط وقت دارم پس لیست انگلیسی شون رو پیدا کنم.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    خیلی خیلی ممنونم از راهنمایی تون. فقط یه سوال دیگه داشتم. مامان از نمک و فلفل و زردچوبه تا نعناع و چیزای دیگه رو همراهم کرده. کرمان هم یه سوغاتی داریم به اسم قوتو ) که فکر نمیکنم معادل انگلیسی داشته باشه (مخلوط پودر مانندی از چند تا مواد خوراکی هست). فکر میکنم لیست بلند بالایی بشه. لیست مواد خوراکی شامل ادویه جات هم میشه یا نه فقط منظور احیانا کنسرو و مغزهای خوراکی و این چیزا هست؟ من امروز رو فقط وقت دارم پس لیست انگلیسی شون رو پیدا کنم.
    همه این چیزایی که گفتید مواد خوراکی هست. نمک و فلفل و زردچوبه و اینجور چیزا رو احتیاجی نیست بیارید. همه اینها به راحتی اینجا پیدا میشه. قوتو رو فکر نکنم نیارید بهتره، چون ممکنه ازتون بگیرن. همون موادش رو اینجا بخرید و قاطی کنید. توضیح بیشتر درباره مواد خوراکی و لوازم مجاز رو در پستهای قبلی همینجا و همچنین تاپیک لوازم مورد نیاز برای سفر به آمریکا می تونید ببینید. دوستان معادل انگلیسی همه مواد خوراکی رو نوشتن.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

بعضی وقتا که بیکار میشم میشینم تاپیکارو میخونم (بعضی بار چندم...)
    یک سوال برام پیش اومده حالا شاید بگید قضیه رو چرا جنایی میکنی و... ولی خب، سواله دیگه یک در هزار ممکنه پیش بیاد منم میدونم کسی اینجا مامور نیست ولی کلا یک نظری بدید لطفا...

مثلا اگه کسی مواد مخدر یا کلا غیرمجاز حساسشو بندازه تو کیف یا جیب یا کوله شما، نتیجه ش چی میشه؟ چجوری میشه ثابت کرد مال شما نیست؟ دیپورت میکنن؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    بعضی وقتا که بیکار میشم میشینم تاپیکارو میخونم (بعضی بار چندم...)
    یک سوال برام پیش اومده حالا شاید بگید قضیه رو چرا جنایی میکنی و... ولی خب، سواله دیگه یک در هزار ممکنه پیش بیاد منم میدونم کسی اینجا مامور نیست ولی کلا یک نظری بدید لطفا...

مثلا اگه کسی مواد مخدر یا کلا غیرمجاز حساسشو بندازه تو کیف یا جیب یا کوله شما، نتیجه ش چی میشه؟ چجوری میشه ثابت کرد مال شما نیست؟ دیپورت میکنن؟
    هیچ جوری نمی تونید ثابت کنید مال شما نیست. این یکی از دلائلی هست که توی فرودگاهها از بلندگوی فرودگاه میگن کیفتون رو unattended نگذارید. چون ممکنه هر اتفاقی برای کیفتون بیفته. ممکنه ناپدید بشه یا چیزی ازش کم بشه یا بهش اضافه بشه. و به همین دلیل هم هست که همیشه توصیه میشه هیچ وقت بسته ای که محتویاتش رو نمی دونید چیه از کسی قبول نکنید که در مسافرت با خودتون ببرید و همیشه خودتون چمدونتون رو ببندید. موارد اینجوری برای هموطنان در کشورهای مختلف پیش اومده (حتی در مواردی با بسته امانتی از طریق فامیل و دوستان). اگه مواد ممنوعه توی چمدونتون پیدا کنن، اینکه بگید نمی دونستم این توی چمدونم بوده کمکی نمی کنه و نتیجه اش زندان و دیپورته.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering-Economics

سلام دوستان
    همسر من ویزای مالتیپل F2 داره و فوریه پیش بعد از تعلیق اول حکم ترامپ ویزا گرفت و وارد آمریکا شد. حالا داریم بررسی میکنیم که امنه برای کریسمس به ایران بره یا نه. آیا کسی رو میشناسید که در دو ماهه اخیر با ویزا وارد آمریکا شده باشه؟

سلام دوستان، حتما باید از ایالتی که دانشگاهمون هست وارد آمریکا شیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

نقل قول نوشته اصلی توسط amirali1690 نمایش پست ها
    سلام دوستان، حتما باید از ایالتی که دانشگاهمون هست وارد آمریکا شیم؟
    خیر ولی برای سوال آفیسر جواب داشته باشید و همچنین آدرس جایی که می خواهید برید رو هم داشته باشید. بلیت نهایی ب اون شهر دانشگاهتون هم داشته باشید

سلام
    ببخشيد من يك سوالي داشتم
    من ويزاي جي وان شيش ماهه دارم ولي فقط دو ماه ميتونم بمونم بليط رفت و برگشت گرفتم براي دو ماه أيا أين موضوع در فرودگاه زمان ورود به امريكا مشكلي إيجاد نميكنه؟يعني ازم نميپرسن توكه شيش ماهه ويزا داري چرا فقط دوماه؟
    دوم اينكه من به شهر أستيل واتر در اوكلاهما ميرم ولي از فرودگاه دالاس ميخوام وارد بشم و بعد اونحا دوستم مياد دنبالم اين مشكلي إيجاد نميكنه چون يه خوندم پورت اوكلاهما سيتي و تالسا ميتونه باشه اين تو فرودگاه مشكلي برام إيجاد نميكنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pargoliiii نمایش پست ها
    سلام
    ببخشيد من يك سوالي داشتم
    من ويزاي جي وان شيش ماهه دارم ولي فقط دو ماه ميتونم بمونم بليط رفت و برگشت گرفتم براي دو ماه أيا أين موضوع در فرودگاه زمان ورود به امريكا مشكلي إيجاد نميكنه؟يعني ازم نميپرسن توكه شيش ماهه ويزا داري چرا فقط دوماه؟
    دوم اينكه من به شهر أستيل واتر در اوكلاهما ميرم ولي از فرودگاه دالاس ميخوام وارد بشم و بعد اونحا دوستم مياد دنبالم اين مشكلي إيجاد نميكنه چون يه خوندم پورت اوكلاهما سيتي و تالسا ميتونه باشه اين تو فرودگاه مشكلي برام إيجاد نميكنه ؟
    شما یک روز هم بخوای بمونی مهم نیست ، موقع ورود آفیسر مربوطه از شما می‌پرسه برنامه سفرت چیه و شما توضیح میدی

خيلي ممنون واقعا
    بعد يه سوال ديگه
    ابليط برگشت من رو تو پورت اون افيسر كه ميخواد سوال بپرسه ميبينه ؟ يعني اگه از من سوال شد كي برميگردي و يا برنامه ا چيه ميتونم بهش بگم سه ماه ميمونم ؟ ولي بليط دو ماهه س؟ بعد پرواز من إماراته . دوبي ميشه پورت ورودي ؟ اينكه از دالاس وارد ميشم ايراد نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)