صفحه 110 از 110 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,093 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Pargoliiii نمایش پست ها
    خيلي ممنون واقعا
    بعد يه سوال ديگه
    ابليط برگشت من رو تو پورت اون افيسر كه ميخواد سوال بپرسه ميبينه ؟ يعني اگه از من سوال شد كي برميگردي و يا برنامه ا چيه ميتونم بهش بگم سه ماه ميمونم ؟ ولي بليط دو ماهه س؟ بعد پرواز من إماراته . دوبي ميشه پورت ورودي ؟ اينكه از دالاس وارد ميشم ايراد نداره؟
    اگر برنامه سفر تون دقیقا مشخص نیست باید واقعیت رو بگید و اینکه مثلا به هر دلیلی ممکنه بیشتر یا کمتر بمونید، آفیسر به تمام اطلاعات شما دسترسی کامل داره و اگر به هر دلیلی احساس کنه حرفاتون متناقض هست ممکنه ازتون توضیح بیشتر بخواد،اگر ازفرودگاه ابوظبی پرواز میکنید این سوالات رو باید اونجا جواب بدید.وقتی ویزای معتبر دارید میتونید از هر نقطه ای وارد خاک امریکا بشید.

Junior Member Nobile آواتار ها

دوستان، توی فرم گمرک هرنوع خوراکی رو باید اعلام کرد؟ حتی اگه دانه دار و سبزیجات و گوشت و غذا اینا نباشه؟
    مثلاً هل، نبات، یا مربا رو باید اعلام کرد؟ کسی هست که یکی از اینا رو آورده باشه و دچار مشکل شده باشه؟
    راستی هل جزء دانه دار حساب میاد؟
    اصلا هل و نبات توی آمریکا پیدا میشه که دیگه نیاریم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science M-Tech JNTU Hyderabad India

نقل قول نوشته اصلی توسط Nobile نمایش پست ها
    دوستان، توی فرم گمرک هرنوع خوراکی رو باید اعلام کرد؟ حتی اگه دانه دار و سبزیجات و گوشت و غذا اینا نباشه؟
    مثلاً هل، نبات، یا مربا رو باید اعلام کرد؟ کسی هست که یکی از اینا رو آورده باشه و دچار مشکل شده باشه؟
    راستی هل جزء دانه دار حساب میاد؟
    اصلا هل و نبات توی آمریکا پیدا میشه که دیگه نیاریم؟
    سوال سختیه، پیدا کردن این چیزها خیلی بستگی داره به اینکه کجای آمریکا می خواهید اقامت کنید، فکر کنم تو لس آنجلس یا جاهایی که تعداد زیادی ایرانی می کنند این چیزها پیدا بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)