صفحه 12 از 110 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط samir61 نمایش پست ها
    ...

اونجا I20 میشه مدرک اقامت قانونی ما؟
    فرم I-94 مدرک اقامت قانونی‌ ماست.. پست #۸۵ رو بخونید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    فرم I-94 مدرک اقامت قانونی‌ ماست.. پست #۸۵ رو بخونید.
    I94, I20 and Passport with visa are legal documents for our staying in US until we change our status to H1, J1, green card, etc.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

سلام.من یک سوال فوری دارم. آیا با کپی I20 هم میشه وارد آمریکا شد. چون I20 اولیه را اصلش را داریم ولی I20 تمدید شده را اصلش را نداریم! و موقع پیک آپ هم کپی اش کفایت میکرد! آیا اصل I20 جدید لازمه؟چون با قوانین جدید دی-اچ-ال به ایران معمولا به این راحتی نامه نمیرسه و برای ارسال به کشور دیگه هم تقریبا دیر شده! لطفا راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_iran نمایش پست ها
    سلام.من یک سوال فوری دارم. آیا با کپی I20 هم میشه وارد آمریکا شد. چون I20 اولیه را اصلش را داریم ولی I20 تمدید شده را اصلش را نداریم! و موقع پیک آپ هم کپی اش کفایت میکرد! آیا اصل I20 جدید لازمه؟چون با قوانین جدید دی-اچ-ال به ایران معمولا به این راحتی نامه نمیرسه و برای ارسال به کشور دیگه هم تقریبا دیر شده! لطفا راهنمایی کنید.
    As far as I remember, after 2008, I20 is not signed with any officials, including embassy and US customer officer, and you just need to sign and give it to international student office of your university for doing your SEVIS affairs while registering for first semester. It means, for me, that original document of I20 is not needed for getting visa and entering to USA but you need it for your school paperwork. On the other hand, I20 is a document of Department of State and maybe only its original copy is valid for legal purposes and you cannot use its copies for them. So, based on the above facts, the best solution is contacting Department of State and US customs and borders to clearly ask them this question. They will answer you in detail and it's nice of you if you share their responses with us here!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Junior Member

از دوستان عزیز کسی هست که خودش یا آشناهاشون بعد از گرفتن پاسپورت و ویزای آمریکا، عمل بینی انجام داده باشن؟
    به نظرتون موقع خروج از کشور و ورود به آمریکا ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟ ممکنه دیپورت کنن به خاطر همچین چیزی؟ مثلا اگه بینی چسب داشته باشه خودشون بقیه اجزاء صورت رو با عکس پاسپورت و ویزا چک می کنند؟ البته خوب وقتی تو سفارت اثر انگشت گرفتن و تو فرودگاه هم دوباره میگیرن می تونن تشخیص بدن دیگه

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط moon نمایش پست ها
    از دوستان عزیز کسی هست که خودش یا آشناهاشون بعد از گرفتن پاسپورت و ویزای آمریکا، عمل بینی انجام داده باشن؟
    به نظرتون موقع خروج از کشور و ورود به آمریکا ممکنه مشکلی به وجود بیاد؟ ممکنه دیپورت کنن به خاطر همچین چیزی؟ مثلا اگه بینی چسب داشته باشه خودشون بقیه اجزاء صورت رو با عکس پاسپورت و ویزا چک می کنند؟ البته خوب وقتی تو سفارت اثر انگشت گرفتن و تو فرودگاه هم دوباره میگیرن می تونن تشخیص بدن دیگه
    سلام

یکی‌ از دوستانه ما که تازه هم آمدن اینجا شرایط شما را داشتند. ولی‌ چسبو دیگه به بینی‌ نداشتند. یعنی‌ یک ماه پیش از پرواز به آمریکا‌ عمل کرده بودند. نگران نباشید مشکلی‌ نیست.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

یکی‌ از دوستانه ما که تازه هم آمدن اینجا شرایط شما را داشتند. ولی‌ چسبو دیگه به بینی‌ نداشتند. یعنی‌ یک ماه پیش از پرواز به آمریکا‌ عمل کرده بودند. نگران نباشید مشکلی‌ نیست.
    ممنون از جوابتون!

یعنی عکس ویزاشون برای قبل از عمل بود دیگه؟
    به تغییرات صورتشون هیچ گیری نداده بودن؟ تغییرات بینی شون در چه حدی بود؟ اصلا فهمیده بودن که عمل کرده؟
    چون من خیلی نگران این موضوع هستم

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moon نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون!

یعنی عکس ویزاشون برای قبل از عمل بود دیگه؟
    به تغییرات صورتشون هیچ گیری نداده بودن؟ تغییرات بینی شون در چه حدی بود؟ اصلا فهمیده بودن که عمل کرده؟
    چون من خیلی نگران این موضوع هستم
    والا من بیشتر ازش می‌پرسم و جواب را اینجا میزارم. فکر کنم عکسش‌ برای قبل عمل باشه. و خودتون میدونید عمل بینی‌ از جمع عمل‌هایی‌ است که در چهره شخص خیلی‌ تاثیر میذاره. اگه از شما جایی‌ پرسیدند میتونید بگید که rhinoplasty or nose job داشتید. نگران نباشید در کلّ مشکلی‌ نیست.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    والا من بیشتر ازش می‌پرسم و جواب را اینجا میزارم. فکر کنم عکسش‌ برای قبل عمل باشه. و خودتون میدونید عمل بینی‌ از جمع عمل‌هایی‌ است که در چهره شخص خیلی‌ تاثیر میذاره. اگه از شما جایی‌ پرسیدند میتونید بگید که rhinoplasty or nose job داشتید. نگران نباشید در کلّ مشکلی‌ نیست.
    سلام
    من ازشان پرسیدم و ایشان هیچ مشکلی نداشتند و تمام عکسها (پاس و ویزا) همگی با عکس های قبل از عمل زیبایی بینی بوده است. حتی در داخل آمریکا چندین پرواز داشتند ولی هیچ مشکلی نداشتند و سئوالی هم ازشان نشده است.

موفق باشید!

Junior Member

سلام بچه ها
    من یه سوال داشتم در مورد بردن پول داخل آمریکا
    میخواستم بدونم اعلام اینکه بیشتر از 10 هزار دالار داریم صرفا جهت اطلاع اونهاست یا اینکه بهش مالیات میخوره ؟
    تمام عبادات ما عادت است
    به بی عادتی کاش عادت کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)