صفحه 18 از 110 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ARH نمایش پست ها
    من یک سوال در مورد ورود به آمریکا از فرودگاه شیکاگو داشتم. من از ترمینال 5 وارد میشم و باید برم ترمینال 1 تا سوار پرواز داخلی ام بشم. حدفاصل ترمینال 5 و 1 هم مترو داخل فرودگاه هست. با توجه به اینکه من بارهام رو در ترمینال 5 تحویل میگیرم تا ترمینال 1 چه طوری باید ببرمشون ؟ داخل مترو اجازه میدند چرخ دستی ببریم ؟
    اگر بعدش پرواز داخلی دارید که همونجا خودشون بار رو تحویل میگیرن و شما لازم نیست که با خودتون حمل کنید و فقط همون carry on رو دارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط L.E.S نمایش پست ها
    اگر بعدش پرواز داخلی دارید که همونجا خودشون بار رو تحویل میگیرن و شما لازم نیست که با خودتون حمل کنید و فقط همون carry on رو دارید.
    یعنی توی ترمینال 5 که اصلا یونایتد باجه checkin نداره ؟ به کی باید تحویل بدیم ؟

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

نقل قول نوشته اصلی توسط ARH نمایش پست ها
    یعنی توی ترمینال 5 که اصلا یونایتد باجه checkin نداره ؟ به کی باید تحویل بدیم ؟

نه شما باید بارتون رو با خودتون ببرید ترمینالی که پرواز داخلی تون هست. تو ترمینالی که پیاده می شید که ازتون بار رو تحویل نمی گیرن.
    نگران چرخ هم نباشید می تونید ببرید
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    نه شما باید بارتون رو با خودتون ببرید ترمینالی که پرواز داخلی تون هست. تو ترمینالی که پیاده می شید که ازتون بار رو تحویل نمی گیرن.
    نگران چرخ هم نباشید می تونید ببرید
    اگر چمدونمون یکی دو کیلو اضافه بار داشته باشه. یونایتد ایرلاین خیلی گیر میده به یکی دو کیلو ؟

دوستان من پریروز ویزامو پیک آپ کردم. دانشجویی مولتی 2 ساله هست نوشته از 18 آگوست 2011 تا 18 آگوست 2013 ویزا دارید. هیچ چیز دیگری هم راجع به زمان بیان نشده! آقا در این صورت هم زود تر از 1 ماه به شروع کلاسها نمیشه رفت آمریکا؟؟ مگه من از 18 آگوست تا دو سال ویزا ندارم؟ پس چرا باید حتما از یک ماه مونده برم؟ این قانون کجا اومده من فقط از بقیه شنیدم... ممنونم راجع بهش توضیح بده یکی

اول راجع به سوال قبلم بگم منظورم ویزای مولتیه تو فروم راجع به مولتیا که باید 1 ماه زودتر برن حرفی نبود. یه سوال دیگه هم داشتم.
    من دانشگاهم کالیفرنیاس اما می خوام بدو ورودم به US اول برم شیکاگو 1 هفته پیش دوستم باشم بعدش برم شهر دانشگاهم.... چه مشکلاتی به وجود میاد؟؟؟
    آیا I-20 رو تو همون شیکاگو می گیرن یا وقتی رفتم کالیفرنیا؟؟؟؟ کارای فرم و این بحثا هم در همون شیکاگو ازم خواسته میشه؟؟؟ آخه تو پاسپورت وقتی نوشته اسم دانشگاه و شهر رو ایراد نمی گیرن که اینجا چرا هستی و واسه چی اول میری شیکاگو؟ اگه میشه زود تر جواب بدین من می خوام فردا بلیط بگیرم اگه مشکل جئی پیش میاد نرم شیکاگو صاف برم شهر دانشگاه... مرسی

کسی اینجا نیست یعنی؟ من شدیدا عجله دارم...ممنون میشم کسی جواب بده

Member saharabbasi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Poly-Technique

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    اول راجع به سوال قبلم بگم منظورم ویزای مولتیه تو فروم راجع به مولتیا که باید 1 ماه زودتر برن حرفی نبود. یه سوال دیگه هم داشتم.
    من دانشگاهم کالیفرنیاس اما می خوام بدو ورودم به US اول برم شیکاگو 1 هفته پیش دوستم باشم بعدش برم شهر دانشگاهم.... چه مشکلاتی به وجود میاد؟؟؟
    آیا I-20 رو تو همون شیکاگو می گیرن یا وقتی رفتم کالیفرنیا؟؟؟؟ کارای فرم و این بحثا هم در همون شیکاگو ازم خواسته میشه؟؟؟ آخه تو پاسپورت وقتی نوشته اسم دانشگاه و شهر رو ایراد نمی گیرن که اینجا چرا هستی و واسه چی اول میری شیکاگو؟ اگه میشه زود تر جواب بدین من می خوام فردا بلیط بگیرم اگه مشکل جئی پیش میاد نرم شیکاگو صاف برم شهر دانشگاه... مرسی
    فکر نمی کنم ربطی داشته باشه و ایرادی بگیرن من خودم می خواستم برم میزوری ولی از نیویورک وارد شدم (معمولا همه از شیکاگو می رن چون نزدیک تره) ولی آفیسر اصلا چیزی در این مورد نگفت. و آی 20 رو تو همون شیکاگو می گیرن ازتون
    Believing everybody is dangerous, but believing nobody is more dangerous

نقل قول نوشته اصلی توسط saharabbasi نمایش پست ها
    فکر نمی کنم ربطی داشته باشه و ایرادی بگیرن من خودم می خواستم برم میزوری ولی از نیویورک وارد شدم (معمولا همه از شیکاگو می رن چون نزدیک تره) ولی آفیسر اصلا چیزی در این مورد نگفت. و آی 20 رو تو همون شیکاگو می گیرن ازتون
    ممنونم. اونایی که مولتی دو ساله دارن هم نمی تونن بیش از 1 ماه وارد بشن؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    مکانیک صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshibn86 نمایش پست ها
    ممنونم. اونایی که مولتی دو ساله دارن هم نمی تونن بیش از 1 ماه وارد بشن؟
    بله این موضوع برای همه ویزاهای دانشجویی صادقه.... به اضافه این که نوع F2 نمیتونه قبل F1 وارد بشه
    این مساله رو در خود سایت دانشگاه ها ممکنه پیدا کنید مثلا این چیزی هست که تو سایت دانشگاه ما نوشته:
    • Please remember that F-1 visa cannot be issued more than 120 days before the start date of the I-20
    • F-1 students can not enter the United States more than 30 days before the start date
    Upon issuance of your F-1 or J-1 visa, you may then make your travel plans to enter the U.S. F-1 and J-1 students are allowed to enter the U.S. no more than 30 days prior to the start date listed on your I-20 or DS-2019. Transfer students are exempt from this 30 day rule.
    اینم سایتش
    http://oisss.jhu.edu/newly-admitted-...sa Information
    ویرایش توسط moh1367 : August 25th, 2011 در ساعت 08:20 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)