صفحه 21 از 110 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    دوستان، من بلیطم رو One-way گرفتم ! بنظرتون مشکلی بوجود میاد؟!
    همه دانشجوها one-way میگیرند، چه مشکلی باید پیش بیاد؟!

میلاد جان پست 2966 این پیج رو ببین ! نمی دونم دلیلش چیه !

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    میلاد جان پست 2966 این پیج رو ببین ! نمی دونم دلیلش چیه !
    احمد جان اصلا معنی نداره دانشجویی که ویزای چند ساله داره و هنوز تاریخ برگشتش دقیق مشخص نیست بخواد بلیط دو طرفه بگیره! ضمن اینکه هر ساله تعداد زیادی دانشجو از طریق پورت های بزرگ آمریکا مثل DC، نیویورک و شیکاگو وارد آمریکا میشند، و دیگه کاملا با شرایط دانشجوها آشنا هستند. من الان بلیط خودم رو چک کردم، اگه میخواستم دو طرفه بگیرم چیزی حدود 500$ گرون تر در میومد، تازه با ارزون ترین ایرلاین، حالا من نمیدونم این بابا چطوری حساب کرده که 100-120 تومن میگه گرون تر میشه.!

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial ENG

با سلام به دوستان. اگر از ایران ویزا کارت بانک پارسیان همراهمان باشه که در واقع از کشور تاجیکستان صادر شده بایستی بیان کنیم که همچنین کارتی همراه خودمان داریم وارد امریکا میکنیم؟ یا اینکه فقط راجع به پول نقد سوال میشه. همچنین ناخن گیر و قیچی را می توانیم در چمدان بگذاریم یا نبریم بهتره؟ در مورد CD , Package های نرم افزاری که در چمدان باشه در فرم مخصوص بایستی declare کرد؟ در مورد طلا هم اگه در حد زنجیر اونم به گردن باشه نیازی به برآورد قیمتش و وارد کردن در فرم هست؟ ممنون میشم راهنمائی کنین. همچنین کارهای مربوط ورود به خاک امریکا در فرودگاهی مثل دترویت چقدر طول میکشه؟ ممنون از وقت و راهنمائی.

Junior Member

سلام به دوستان.. یه سوال ... من دانشگاهم بوستون هست.. اما میخوام برم نیو یورک و یکی دو روز بمونم پیش یکی از دوستام و بعد برم بوستون.... مشکلی ایجاد میشه به نظرتون؟ من فردا می خوام بلیط بگیرم...

نقل قول نوشته اصلی توسط khaf نمایش پست ها
    سلام به دوستان.. یه سوال ... من دانشگاهم بوستون هست.. اما میخوام برم نیو یورک و یکی دو روز بمونم پیش یکی از دوستام و بعد برم بوستون.... مشکلی ایجاد میشه به نظرتون؟ من فردا می خوام بلیط بگیرم...
    نه هیچ مشکلی ایجاد نمیشه

یه سوالی داشتم، تاریخ ورود باید با تاریخی که توی DS-160 پر کردیم حتمن یکی باشه؟!

سلام، من تاریخ ورودم به آمریکا در فرم DS2019، زده 1 جولای، اگر من 2، 3 روز دیرتر برم مشکلی ایجاد می شه؟
    دیگه اینکه فرم DS2019 من رو (معادل I20) سفارت ازم گرفت موقع مصاحبه، آیا در مرز آمریکا لازم می شه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط niloufar272 نمایش پست ها
    سلام، من تاریخ ورودم به آمریکا در فرم DS2019، زده 1 جولای، اگر من 2، 3 روز دیرتر برم مشکلی ایجاد می شه؟
    دیگه اینکه فرم DS2019 من رو (معادل I20) سفارت ازم گرفت موقع مصاحبه، آیا در مرز آمریکا لازم می شه؟

ممنون
    اون فرم حتمن لازمه، یا از سفارت بگیرید یا بگید یکی دیگه براتون صادر کنند !

Junior Member

دوستان عزیز سلام. من سوالی داشتم پدر و مادر من با ویزای توریستی میخواهند بیایند دیدن من .من در فرم 160 نوشته بودم مدت 40 روز انها در اینجا هستند ولی میخواهم که انها 3 ماه بمونند. ایا بلیط برگشت را 40 روزه بگیرند ؟ در فرودگاه بلیط را چک میکنند ؟ یا همان 3 ماهه بگیرند؟ ممنونم از همه شما دوستان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)