صفحه 22 از 110 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

دوستان ممنون میشم بگین در فرودگاه امریکا چه چیزائی رو چک میکنن که 4 ساعت طول میکشه؟؟ آخه من خودم کلا 2 ساعت می ارزم که اینا 4 ساعت رو من وقت میذارن؟؟ لووووووول :P
    I love you USA

Senior Member

سلام
    من یک کارت اعتباری travel visa card دارم. می خوام با خودم ببرمش آمریکا. تو فرودگاه گیر نمی دن تو که تو کشورت تحریم بودی این کارت را از کجا اوردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nt نمایش پست ها
    سلام
    من یک کارت اعتباری travel visa card دارم. می خوام با خودم ببرمش آمریکا. تو فرودگاه گیر نمی دن تو که تو کشورت تحریم بودی این کارت را از کجا اوردی؟
    نه مگه کابله (:
    تازه من نداشتم و کلی پول نقد همرام بود اونها بیشتر تعجب میکردن

Junior Member

دوستان من باید برای بک کنفرانس از سوئد برم San Diego
    کنفرانس بین 28 آگوست تا 1 سپتامبر و من ویزا دریافت کردم
    اگر من بین 23 آگوست تا 10 سپتامبر بلیط بگیرم مشکلی پیش میاد؟( چند روز زودتر برای jet-lag که سر حال باشم موقعه کنفرانس )
    بعد من تو فرم Ds-160محل departure رو San Diego زدم ولی دوست دارم بعد از کنفرانس برم miami و از اونجا برگردم سوئد چون امسال تابستون سوئد خیلی سرده و دلم می خواد یکم تو فلوریدا آفتاب بگیرم فکر می کنید مشکل ایجاد کنه این مسئله؟
    ویرایش توسط reza1942 : June 23rd, 2012 در ساعت 08:14 PM دلیل: ناقص بودن

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1942 نمایش پست ها
    دوستان من باید برای بک کنفرانس از سوئد برم San Diego
    کنفرانس بین 28 آگوست تا 1 سپتامبر و من ویزا دریافت کردم
    اگر من بین 23 آگوست تا 10 سپتامبر بلیط بگیرم مشکلی پیش میاد؟( چند روز زودتر برای jet-lag که سر حال باشم موقعه کنفرانس )
    بعد من تو فرم Ds-160محل departure رو San Diego زدم ولی دوست دارم بعد از کنفرانس برم miami و از اونجا برگردم سوئد چون امسال تابستون سوئد خیلی سرده و دلم می خواد یکم تو فلوریدا آفتاب بگیرم فکر می کنید مشکل ایجاد کنه این مسئله؟
    اگه محدودیتی توی زمان ورود شما به آمریکا وجود نداره (مثلا محدودیتی توی دعوت نامه کنفرانس)، نباید مشکلی برای زمان ورود داشته باشید.
    حداکثر مدت زمان مجاز اقامت شما در آمریکا، در زمان ورود به آمریکا توسط آفیسر مشخص می شه. احتمالا بتونید تا 10 سپتامبر بمونید.

سن دیگو هم مثل میامی یه شهر توریستی و گرم هست (فقط خشک تر از میامی هست). در ضمن سن دیگو شهر خیلی قشنگی هست. با این حال، مشکلی برای خروج از مناطق دیگه آمریکا نباید باشه. یعنی من کسایی رو می شناسم که توریستی اومدن آمریکا و برای تفریح به جای دیگه ای رفتن و از همون جا از آمریکا خارج شدن.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

درود دوستان
    من TA دارم و قرارداد TAام از 16 آگوست شروع میشه. اما شروع کلاسهام 23 آگوست هست.
    به نظر شما اگر 13 آگوست از تهران پرواز کنم خوبه؟
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abraham66 نمایش پست ها
    درود دوستان
    من TA دارم و قرارداد TAام از 16 آگوست شروع میشه. اما شروع کلاسهام 23 آگوست هست.
    به نظر شما اگر 13 آگوست از تهران پرواز کنم خوبه؟
    با تشکر فراوان
    بله خوبه... بهتره در تاریخ قراردادتون آمریکا باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemistry, Ph.D. , Wayne State University

پیش فرض پاسخ : یه سوال خیلی فوری درباره ورود به امریکا

سلام من یه سوالی دارم اما نمیرونم کجا مطرحش کنم امیدوارم ایمجا جای مناسبی باشه...بردن طلا به آمریکا ایرادی داره؟ یعنی گیر میدن؟؟ یا پولی بابتش میگیرن...البته زیاد نیست ... چند تا تیکه است...

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

!One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member aida8404 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یه سوال خیلی فوری درباره ورود به امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط HaTv نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی دارم اما نمیرونم کجا مطرحش کنم امیدوارم ایمجا جای مناسبی باشه...بردن طلا به آمریکا ایرادی داره؟ یعنی گیر میدن؟؟ یا پولی بابتش میگیرن...البته زیاد نیست ... چند تا تیکه است...
    نه مشکلی نیست. هیچ پولی هم بابتش لازم نیست بدی. بلاخره هر کس یه مقدار طلا برای مصرف شخصی داره. خیلی از دوستان طلاهاشون را بردن. خیالتون راحت
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)