صفحه 24 از 110 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط behnaz_usa نمایش پست ها
    با سلام به دوستان. اگر پسته و زعفران و سبزی خشک و وانیل داریم میبریم در فرم declaration form در قسمتی که میگه Are you bringing any fruits, vegtables, planta, seeds, food? با Noجواب بدهیم دیگه؟ اگه شامپو و عطر هم در حد مصرف شخصی میبریم گفتن liquid دارین بگیم اینا رو؟ ممنون از راهنمائی ها.
    من فکر می کنم که با yes باید جواب بدید!
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mmsh81 آواتار ها

با سلام به دوستان. اگر پسته و زعفران و سبزی خشک و وانیل داریم میبریم در فرم declaration form در قسمتی که میگه Are you bringing any fruits, vegtables, planta, seeds, food? با Noجواب بدهیم دیگه؟ اگه شامپو و عطر هم در حد مصرف شخصی میبریم گفتن liquid دارین بگیم اینا رو؟ ممنون از راهنمائی ها.
    نیازی نیست تو فرم اعلام کنید. ورود گیاه، میوه و سبزی تازه به دلیل مسایل آفت و بیماری ممنوع هستش. ورود خشکبار مانعی نداره.
    مایع هم داخل کابین مشکل داره (بیش از 100ml) وگرنه شامپو و عطر که همه دارن تو چمدون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    نیازی نیست تو فرم اعلام کنید. ورود گیاه، میوه و سبزی تازه به دلیل مسایل آفت و بیماری ممنوع هستش. ورود خشکبار مانعی نداره.
    مایع هم داخل کابین مشکل داره (بیش از 100ml) وگرنه شامپو و عطر که همه دارن تو چمدون
    من می خوام نان قندی و رشته آشی و کنسرو ماهی هم ببرم. اینا چی؟ باید yes بزنم یا no؟ آخه اینا جزو Food حساب نمی شن؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsh81 نمایش پست ها
    food به معنی مواد غذایی هست و یه کلمه عمومی بوده اعم از مواد غذایی فاسد شدنی یا تازه یا خشک هست. اگرچه حمل مواد غذایی فاسد شدنی ممنوع هست، اما لازمه مواد غذایی خشک مثل سبزی خشک یا خشکبار رو هم توی فرم گمرک نوشت. احتمالا بعد از بازرسی اجازه ورود این مواد غذایی خشک (بسته به نوع اونها) به شما داده بشه.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

سلام دوستان سوالی داشتم

من تاریخی که میخوام وارد آمریکا بشم یک هفته زودتر از تاریخیه که خودم تو فرم ds160 وارد کردم . آیا این مساله میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط lilis نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی داشتم

من تاریخی که میخوام وارد آمریکا بشم یک هفته زودتر از تاریخیه که خودم تو فرم ds160 وارد کردم . آیا این مساله میتونه مشکلی ایجاد کنه؟
    خیر،مشکلی نیست

Junior Member

سلام دوستان.... به نظر می رسه که نظر واحدی در مورد اون قسمت از فرم که در رابطه با سبزیجات می پرسه وجود نداره.... مثلا به عقیده بعضی از بچه ها چون سبزی خشک و زرشک و زعفران قابلیت کشت ندارن نباید نوشته بشند اما بعضی دیگه معتقدند که این مواد باید نوشته بشند چون سبزی اند و فرم در مورد خشک یا تازه بودن اونها چیزی نپرسیده.....حالا چه کار باید کرد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    فکر کنم که سوال اول مربوط به american citizens هست و مشمول ما دانشجوهای اینترنشنال نمی شه. بنابراین به نظرم شما چیزی توی این بخش ننویسید.
    ممنون... اما گمون نکنم اون قسمت فقط مربوط به سیتیزن ها باشه.. چون تو فرم ننوشته که مثلا سیتی زنها پر کنن و بقیه پر نکنن... اما خب باز هم این سوال باقیه که ما تو این قسمت فرم چی بنویسیم و اسم کشور میان راه رو وارد کنیم یا نه؟؟؟ یه سوال دیگه اینکه City where you boarded... رو تهران بزنیم یا مثلا اگه با ترکیشیم بزنیم استانبول؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khaf نمایش پست ها
    ممنون... اما گمون نکنم اون قسمت فقط مربوط به سیتیزن ها باشه.. چون تو فرم ننوشته که مثلا سیتی زنها پر کنن و بقیه پر نکنن... اما خب باز هم این سوال باقیه که ما تو این قسمت فرم چی بنویسیم و اسم کشور میان راه رو وارد کنیم یا نه؟؟؟ یه سوال دیگه اینکه City where you boarded... رو تهران بزنیم یا مثلا اگه با ترکیشیم بزنیم استانبول؟؟؟
    من خودم اینجوری می خوام پر کنم که City where you boarded را بزنم تهران. برای اینکه از روی بلیطم کاملا مشخصه که سفر من از اونجا آغاز شده ولی کشورهای میان را ترکیه می زنم و اگر پرسید می گم هواپیمام اونجا یک استاپ داشته.

city where you boarded رو باید مبدا آخرتون رو بزنید .من شنبه با امارات اومدم تو هواپیما اینو گفتن که دوبی بزنید.انقدر هم رو این چیزا حساس نباشید.من از لس آنجلس وارد شدم.حتی چمدونامم نگشتن.15000تا هم پول همرام بود که فقط یه فرم پر کردم.کلن اگه وایسادن تو صف رو در نظر نگیریم مجموعا 10 دقیقه بیشتر طول نمیکشه!!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)