صفحه 3 از 110 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

سلام

با توجه به اینکه کدام شهر می ری باید یلیط رزرو کنی و از آنجا میفهمی محل ورود کجاست. معمولا آنها (خطوط هواپیمایی)خودشان میدانند از کجا ها میشه وارد شد
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

من بالاخره هنوز مطمئن نشدم که مشکلی نیست اگه یه جای دیگه غیر از محل دانشگاهتون وارد شید یا نه. آیا وب سایتی جایی هست بشه خوند مطمئن شد؟

Junior Member

سلام femiranعزیز

با جمع بندی صحبت دوستان در فروم، و صحبت با یکی از آشنایان که اونور درس می خونه به این نتیجه رسیدم. لطفاً اگر اشتباه دوستان تصحیح کنن.

برای ورود به آمریکا باید از یکی از فرودگاه ها وارد بشید که بتونن Point of Entry برای ویزای دانشجویی باشن و معمولاً فرودگاه هایی که خطوط هوایی رایج ما به اونها سفر می کنن مشکلی ندارند.

بنا بر این مثلاً من که دانشگاهم تو ایالت Oregon هستش، میخوام اول برم LA که چند تا از اقوام رو ببنیم و گویا مشکلی نداره این کار.

در مورد مالیات هم گویا اگر جمع مبالغ نوشته شده تو اون لیست خود اظهاری مالیاتی که تو فرودگاه میدن کمتر از 10000 دلار باشد، مالیات نداره!

Member
    رشته و دانشگاه
    مطالعات خاورمیانه- دانشگاه کلمبیا- نیویورک

مرسی از جوابتون.
    من این لینک رو پیدا کردم http://www.ice.gov/sevis/factsheet/1...t_stdnt_fs.htm شاید به درد بخوره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : یه سوال خیلی فوری درباره ورود به امریکا

I new a couple...the husband got his visa and left and the newly wed wife never got her visa...sometimes on the other hand the wife's visa is ready sooner!

it is a really weird issue

ApplyAbroad Champion

پیش فرض permitted & prohibited items -arriving to US

سايت زير اطلاعات كاملي داره براي اينكه چه چيزهايي رو كلا نمي شه برد و چه چيزهايي رو با carry on نمي شه برد.

http://www.tsa.gov/travelers/airtrav...ted-items.shtm

?in the form that you talk about , we should state all the stuffs that we take with ourselves
    it can be come several papers!!!.....a

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophy - University of Toronto

پیش فرض ورود به آمريكا يك روز ديرتر از تاريخ I20

سلام. من مي خوام يك روز ديرتر از تاريخ I20 وارد آمريكا بشم. دانشگاهمون كلاً late arrival نمي ده، اما بهم گفتن كه وارد شدن يكي دو روز بعد از تاريخ I20 مشكلي ايجاد نمي كنه و نامه نمي خواد. از طرفي از يكي ديگه از بچه ها هم شنيدم كه يكي از دوستاش پارسال نامه ي late arrival داشته و توي فرودگاه اصلاً اين نامه رو چك هم نكردن. مي خواستم ببينم اين تاريخ ورود روي I20 چقدر اهميت داره؟ كسي بوده كه بدون نامه يكي دو روز ديرتر از تاريخ I20 وارد آمريكا بشه و مشكلي براش پيش بياد؟ در كل نظرتون چيه؟

خيلي ممنون.

پیش فرض پاسخ : ورود به آمريكا يك روز ديرتر از تاريخ I20

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa
    سلام. من مي خوام يك روز ديرتر از تاريخ I20 وارد آمريكا بشم. دانشگاهمون كلاً late arrival نمي ده، اما بهم گفتن كه وارد شدن يكي دو روز بعد از تاريخ I20 مشكلي ايجاد نمي كنه و نامه نمي خواد. از طرفي از يكي ديگه از بچه ها هم شنيدم كه يكي از دوستاش پارسال نامه ي late arrival داشته و توي فرودگاه اصلاً اين نامه رو چك هم نكردن. مي خواستم ببينم اين تاريخ ورود روي I20 چقدر اهميت داره؟ كسي بوده كه بدون نامه يكي دو روز ديرتر از تاريخ I20 وارد آمريكا بشه و مشكلي براش پيش بياد؟ در كل نظرتون چيه؟

خيلي ممنون.
    من قبلا" هم گفتم فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد. اما جهت اطمینان بهتره که ریسک نکنین و از دانشگاه بخواین که براتون نامه صادر کنه.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

پیش فرض پاسخ : یه سوال خیلی فوری درباره ورود به امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط melodyssa

خيلي ممنون.
    من شنیدم اینجا هم مثل ویزا به افسری که مدارکو میبینه بستگی داره. دوستم پارسال 13 روز بعد از تاریخ I-20 وارد شده بدون نامه late arrival و مشکلی نداشته. تو همین فروم هم خواندم که ظاهرا حتی 1 روز هم مشکل بوده. در هر حال برای اطمینان نامه را داشته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)