صفحه 48 از 110 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    پیرو صحبت های مهرداد باید بگم که همه فرودگاهها شرایط یکسان دارن ولی شخصا ورود سختی به فرودگاه واشنگتن دی سی داشتم دلیل اونم فکر کنم بخاطر موقیت سیاسی این شهر بود .
    بله فرودگاه Dulles واشنگتن يكي از فرودگاههايي هست كه معروفه به سختگيري افسرهاش. اين هم صرفا شنيده هاي بچه هاي ايراني نيست. خود من كه داشتم از فرودگاه ديترويت و از مسير واشنگتن بر مي گشتم ايران، يكي از افسرها در فرودگاه ديترويت بهم گفت توي فرودگاه Dulles مداركت دم دست باشه، چون اونجا خيلي گيربازاره و ممكنه همين جوري كه داري توي سالن فرودگاه مي چرخي يكي از افسرهاي CBP بياد و بخواد مداركت رو چك كنه. ولي همونطور كه گفتم وقتي آدم مقررات رو دقيق بدونه و مشكلي توي كارش نباشه، دليلي نداره كه بخواد به سختگيري يا آسانگيري اين فرودگاه يا اون فرودگاه فكر كنه.

در ضمن اسم من مهراد هست.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من یه سوال دارم. تو گمرک آمریکا چه چیزهایی رو کنترل میکنن؟

من از اینجا 2 تا هارد پاسپورتی میخوام ببرم که پر از فیلم و برنامه و کتاب و ..... هستن. یعنی جای دیسک و سی دی و .... اینها رو میبرم. این مشکلی نداره؟ (میدونم هر افسری ممکنه یه جوری برخورد کنه ولی) آیا اینها رو چک میکنن؟ به طور معمول ایرادی نمیگیرن؟
    برای بقیه چیزها تا حدودی اطلاعاتش رو دارم و دارم میخونم ولی این هارد رو نمیدونم چطوریه و برامم خیلی مهمه. (مثلا لپ تاپ رو میدونم ایرادی نمیگیرن ولی یه چیزهایی تو همون cbp نوشته که مثلا اجازه باز کردن و گشتنش رو دارن و ....)
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    شما نه نیازی به اظهار وسایل کامپیوتری دارین و نه کسی از شما سوال می کنه. در لیستی هم که در هواپیما به شما داده میشه برای اظهار اقلام ضروری و حیاتی مورد نظر فرودگاه، جایی برای قید کردن وسایل و ابزار کامپیوتری تعبیه نشده.
    من خودم یک هارد یک ترابایت و کلی سی دی و دی وی دی همراه داشتم، اما کسی سوالی نکرد. تنها چیزی که آفیسر مایل بود جزییات کامل رو بدونه مواد غذایی و خوراکی و همینطور میزان نفدینگی همراه (به جهت زیر ده هزار دلار بودن) بود.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    من یه سوال دارم. تو گمرک آمریکا چه چیزهایی رو کنترل میکنن؟

من از اینجا 2 تا هارد پاسپورتی میخوام ببرم که پر از فیلم و برنامه و کتاب و ..... هستن. یعنی جای دیسک و سی دی و .... اینها رو میبرم. این مشکلی نداره؟ (میدونم هر افسری ممکنه یه جوری برخورد کنه ولی) آیا اینها رو چک میکنن؟ به طور معمول ایرادی نمیگیرن؟
    برای بقیه چیزها تا حدودی اطلاعاتش رو دارم و دارم میخونم ولی این هارد رو نمیدونم چطوریه و برامم خیلی مهمه. (مثلا لپ تاپ رو میدونم ایرادی نمیگیرن ولی یه چیزهایی تو همون cbp نوشته که مثلا اجازه باز کردن و گشتنش رو دارن و ....)

سلام دوستان،

1- موقع ورود به آمریکا چقدر می تونیم پول نقد داشته باشیم حداکثر؟
    2- قرص و دارو، حتی به میزان خیلی کم، باید حتما با نسخه ی پزشک باشه؟ باید از چه پزشکی این نسخه را بگیریم؟ مثلا نمی شه 2-1 بسته قرص سرماخوردگی و 4-3 بسته از قرص های دیگه (رو هم رفته 6-5 بسته) با خودمون ببریم؟

ممنون

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    1- ده هزار دلار
    2- قرص های عمومی نیازی به نسخه پزشک نداره.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    سلام دوستان،

1- موقع ورود به آمریکا چقدر می تونیم پول نقد داشته باشیم حداکثر؟
    2- قرص و دارو، حتی به میزان خیلی کم، باید حتما با نسخه ی پزشک باشه؟ باید از چه پزشکی این نسخه را بگیریم؟ مثلا نمی شه 2-1 بسته قرص سرماخوردگی و 4-3 بسته از قرص های دیگه (رو هم رفته 6-5 بسته) با خودمون ببریم؟

ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    1- ده هزار دلار
    2- قرص های عمومی نیازی به نسخه پزشک نداره.
    موفق باشید
    ١. شما بيش از ١٠٠٠٠ دلار هم ميتونيد همراه داشته باشيد، ولي در صورتي كه موجودي بيش از ١٠٠٠٠ دلار باشه، بايد اظهارنامه گمركي پر كنيد. هم مقررات رو در اين مورد توضيح دادم با ذكر لينك و هم دوستان تجربه خودشون رو در بردن بيش از ١٠٠٠٠ دلار نوشتن.

٢. تعريف قرصهاي عمومي در بعضي موارد ممكنه بين آمريكا و ايران متفاوت باشه. چيزهايي مثل سرماخوردگي و اينها در حد مصرف شخصي نياز به نسخه نداره ولي برخي داروها نياز به نسخه دارن. جزييات اين رو ميشه از وبسايت گمرك در آورد.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

سلام دوستان. با توجه به اینکه دیگه داره دیر می شه و باید به فکر Late Arrival باشم می خواستم یه پرواز جدید بگیرم. من توی DS-160 نقطه ی ورودیم را فرودگاه JFK نوشتم ولی تو تاریخ و زمان مد نظرم بهترین پرواز ها برام نقطه ی ورودیشون JFK نیست. آیا این قضیه می تونه مشکل ساز بشه؟

ممنونم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ProspectiveStu نمایش پست ها
    سلام دوستان. با توجه به اینکه دیگه داره دیر می شه و باید به فکر Late Arrival باشم می خواستم یه پرواز جدید بگیرم. من توی DS-160 نقطه ی ورودیم را فرودگاه JFK نوشتم ولی تو تاریخ و زمان مد نظرم بهترین پرواز ها برام نقطه ی ورودیشون JFK نیست. آیا این قضیه می تونه مشکل ساز بشه؟

ممنونم
    من هيچ جايي در آيين نامه ها و مقررات نديدم كه نوشته باشه شما بايد حتما از همون فرودگاهي كه در فرم تقاضاي ويزا نوشتيد، وارد آمريكا بشيد. علاوه بر اين تغيير بليت به دليل پيدا كردن مسير ارزونتر يك امر كاملا شناخته شده هست. به فرض (از نظر من محال) كه افسر در فرودگاه بپرسه چرا از اين فرودگاه وارد آمريكا شديد، مي تونيد توضيح بديد و اين توضيح كاملا قانع كننده هست.

Junior Member

سلام
    من میرم پورت شیکاگو O'Hare Airport. بازرسی و امور گمرک چه قدر حدودا ً طول می کشه؟ مرسی

رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    از اونجایی که فرودگاه O'Hare شیکاگو، یکی از فرودگاه های اصلی و پر تردد در آمریکاست، شما به عنوان پیش فرض باید سه ساعت رو برای زمان انتظار در گیت ورودی و بازرسی در نظر بگیرین
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط clemency نمایش پست ها
    سلام
    من میرم پورت شیکاگو O'Hare Airport. بازرسی و امور گمرک چه قدر حدودا ً طول می کشه؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)