صفحه 50 از 110 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    البته باید عرض کنم I-94 به I-94A تغییر کرده و دیگه به صورت دستی پر نمیشه و نیازی به ارائه در گیت ورودی به آفیسر هم نیست.
    الان به این شکله که اطلاعات شما به صورت آنلاین در زمان ورود به خاک آمریکا در سیستم ثبت میشه. پس از ورود و زمانی که می خواین برای ثبت نام در دانشگاه (یا گواهینامه و ...) اقدام کنین، به این سایت میرین و با وارد کردن اطلاعات شخصی، می تونین نسخهء اینترنتی I-94Aتون رو پرینت بگیرین و همراه داشته باشید
    دوست عزیز یعنی دیگه تو هواپیما چیزی رو نباید پر کنیم؟ و فقط Declaration form باید پر بشه؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نه نیازی نیست
    الان مهماندارهای هواپیما فقط Declaration Form رو میدن که اون رو هم دوستان عزیز نمونش رو چند یادداشت پایین تر گذاشته بودن
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrgan نمایش پست ها
    دوست عزیز یعنی دیگه تو هواپیما چیزی رو نباید پر کنیم؟ و فقط Declaration form باید پر بشه؟
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

سلام
    یکم خلاصه فعلا میگم تا اونایی که می خوان زود بیان حواسشون باشه.

من از پورت واشنگتن اومدم.چک کردن پاس با چند سوال کدوم دانشگاه کدوم رشته و نشون دادن ای 20 و برگه سویس تموم شد.چک چمدون هم با این سوال بود که منظورتو از فود چی بوده که تیک زدی؟
    منم گفتم پسته /نات/گیاهان خشک شده( اگه انگلیسی چند تاشو حفظ باشید خوبه)

من فکر کردم چمدونم رو هم نگشتن.
    اما اومدم خونه دیدم گشته بودن قفلم رو هم برداشته بودن!! و یه برگه TSA check تو چمدون بود

هرچی خوششون نیامده بودو انداخته بودن بیرون مثل خرما/ زرشک( حالا باقیشم می فهمم میگم)

اما یه کیسه قرص هم داشتم که تو 3 ورق کدئین استامینوفون بود/دیفنوکسیلات/ آمپرازول / و باقیش قرص های روتین (یه 70 تومنی قرص خریده بودم)
    هنوز نفهمیدم انداخته بودن بیرون یا نه. اما بهم گیر ندادن.

خاک شیر و ادویه داشتم حتی تخم گشنیز /اسفند داشتم/هل داشتم که نداخته بودن دور/ برنج آسیاب شده واسه شله زرد که چیزی نگفته بودن. میگم هرچی رو حال نکرده بودن مثل آدم انداخته بودن دور.

البته پورت با پورت فرق داره( نه اینکه بگم بیارید گفتم بدونید)
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

بالاخره متوجه شديد انداختن دور يا نه؟ قرص هاتون نسخه داشت؟ نسخه فارسي يا از اينا كه بچه ها مي گن ترجمه 13 آبانه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    سلام
    یکم خلاصه فعلا میگم تا اونایی که می خوان زود بیان حواسشون باشه.

من از پورت واشنگتن اومدم.چک کردن پاس با چند سوال کدوم دانشگاه کدوم رشته و نشون دادن ای 20 و برگه سویس تموم شد.چک چمدون هم با این سوال بود که منظورتو از فود چی بوده که تیک زدی؟
    منم گفتم پسته /نات/گیاهان خشک شده( اگه انگلیسی چند تاشو حفظ باشید خوبه)

من فکر کردم چمدونم رو هم نگشتن.
    اما اومدم خونه دیدم گشته بودن قفلم رو هم برداشته بودن!! و یه برگه TSA check تو چمدون بود

هرچی خوششون نیامده بودو انداخته بودن بیرون مثل خرما/ زرشک( حالا باقیشم می فهمم میگم)

اما یه کیسه قرص هم داشتم که تو 3 ورق کدئین استامینوفون بود/دیفنوکسیلات/ آمپرازول / و باقیش قرص های روتین (یه 70 تومنی قرص خریده بودم)
    هنوز نفهمیدم انداخته بودن بیرون یا نه. اما بهم گیر ندادن.

خاک شیر و ادویه داشتم حتی تخم گشنیز /اسفند داشتم/هل داشتم که نداخته بودن دور/ برنج آسیاب شده واسه شله زرد که چیزی نگفته بودن. میگم هرچی رو حال نکرده بودن مثل آدم انداخته بودن دور.

البته پورت با پورت فرق داره( نه اینکه بگم بیارید گفتم بدونید)

می گردم می گم.هنوز چک نکردم.
    اما نسخه نداشتم.چون دفترچه بیمم کلا روزهای آخر گم شده بود.

اما دوستان اینجا گفتن قرص آوردن زیره به کرمان بردنه!

راستی 1 کیلو عسل با موم هم داشتم که ننداخته بودن دور. دهان شویه هم داشتم ننداخته بودن دور.
    وافوض امری الی الله، انّ الله بصیرٌبالعباد

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

دوست عزیز ما هنوز منتظریم ببینیم بلایی سر قرص ها اومده یا نه!!! بی زحمت یه خبری به ما بده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara59 نمایش پست ها
    می گردم می گم.هنوز چک نکردم.
    اما نسخه نداشتم.چون دفترچه بیمم کلا روزهای آخر گم شده بود.

اما دوستان اینجا گفتن قرص آوردن زیره به کرمان بردنه!

راستی 1 کیلو عسل با موم هم داشتم که ننداخته بودن دور. دهان شویه هم داشتم ننداخته بودن دور.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

همینطور یه لیست کامل از چیزایی که خوششون نیومده!)))

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    دوست عزیز ما هنوز منتظریم ببینیم بلایی سر قرص ها اومده یا نه!!! بی زحمت یه خبری به ما بده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    همینطور یه لیست کامل از چیزایی که خوششون نیومده!)))
    ليست اين چيزا رو در پستهاي قبليم گذاشته بودم و تفسير موضوعي هم نوشته بودم. مشكل اينه كه اينجا تعداد زيادي از دوستان نگاهشون اينه كه توي فلان فرودگاه چمدون ما رو نگشتن پس كلا بيخيال قوانين. بقيه دوستان هم به جاي اينكه قوانين رو دقيق بخونن، منتظر تجربيات بقيه مي مونن يا به اميد اينكه اونها هم شانس بيارن و كسي چمدونشون رو نگرده يا اگه گشت بهشون گير نده. به جاي اين كارها مقداري وقت صرف كنيد و قوانين رو از وبسايت گمرك آمريكا بخونيد. لينكهاش رو هم در پستهاي قبلي گذاشتم. هر چي هم كه توي توضيحات قبلي من يا توي اون لينكها نديديد، توي همون وبسايت گمرك آمريكا گزينه جستجو داره. نوشته ask a question و كلمه مورد نظر رو جستجو مي كنيد و آيين نامه هاي مربوطه رو مياره.

من اين رو چند بار در پستهاي قبليم نوشتم كه دفعه دوم كه داشتم بر مي گشتم آمريكا عين دفعه اول از فرودگاه شيكاگو بود (كه يكي از بهترين فرودگاههاي آمريكا هست). با اين وجود كساني رو ديدم كه خودشون و چمدونشون توي دفتر CBP علاف بودن به خاطر تخلف از مقررات. بعد افسره بهشون مي گفت مهم نيست توي كشورتون چي بهتون گفتن، مقررات ما مشخصه و بايد توي وبسايت ما مي خونديد.

بيشتر چيزهايي كه از اين دوستمون توقيف شده مواردي بوده كه يا من مشخصا در پستهام نوشته بودم نميشه برد يا اينكه در لينكهايي كه گذاشته بودم نوشته.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

حرف شما صحیحه ولی به هر حال شنیدن تجربیات دیگران ضرری نداره. درسته که خرما و زرشک تابلو هست که دور می اندازن ولی من شخصا هنوز در مورد دارو اونم بدون نسخه به نتیجه کاملی نرسیدم. چون از قرار معلوم قضاوت مامور در این زمینه مهمه که فکر کنه طرف داره منطقی دارو می بره یا نه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    ليست اين چيزا رو در پستهاي قبليم گذاشته بودم و تفسير موضوعي هم نوشته بودم. مشكل اينه كه اينجا تعداد زيادي از دوستان نگاهشون اينه كه توي فلان فرودگاه چمدون ما رو نگشتن پس كلا بيخيال قوانين. بقيه دوستان هم به جاي اينكه قوانين رو دقيق بخونن، منتظر تجربيات بقيه مي مونن يا به اميد اينكه اونها هم شانس بيارن و كسي چمدونشون رو نگرده يا اگه گشت بهشون گير نده. به جاي اين كارها مقداري وقت صرف كنيد و قوانين رو از وبسايت گمرك آمريكا بخونيد. لينكهاش رو هم در پستهاي قبلي گذاشتم. هر چي هم كه توي توضيحات قبلي من يا توي اون لينكها نديديد، توي همون وبسايت گمرك آمريكا گزينه جستجو داره. نوشته ask a question و كلمه مورد نظر رو جستجو مي كنيد و آيين نامه هاي مربوطه رو مياره.

من اين رو چند بار در پستهاي قبليم نوشتم كه دفعه دوم كه داشتم بر مي گشتم آمريكا عين دفعه اول از فرودگاه شيكاگو بود (كه يكي از بهترين فرودگاههاي آمريكا هست). با اين وجود كساني رو ديدم كه خودشون و چمدونشون توي دفتر CBP علاف بودن به خاطر تخلف از مقررات. بعد افسره بهشون مي گفت مهم نيست توي كشورتون چي بهتون گفتن، مقررات ما مشخصه و بايد توي وبسايت ما مي خونديد.

بيشتر چيزهايي كه از اين دوستمون توقيف شده مواردي بوده كه يا من مشخصا در پستهام نوشته بودم نميشه برد يا اينكه در لينكهايي كه گذاشته بودم نوشته.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    حرف شما صحیحه ولی به هر حال شنیدن تجربیات دیگران ضرری نداره. درسته که خرما و زرشک تابلو هست که دور می اندازن ولی من شخصا هنوز در مورد دارو اونم بدون نسخه به نتیجه کاملی نرسیدم. چون از قرار معلوم قضاوت مامور در این زمینه مهمه که فکر کنه طرف داره منطقی دارو می بره یا نه.
    وبسايت گمرك آمريكا رو بخونيد به نتيجه مي رسيد. شنيدن تجربيات ديگران ضررش اينه كه به جاي خوندن قوانين روي شانس حساب باز مي كنيد. در ضمن زرشك و سبزي خشك رو طبق مقررات نبايد دور بندازن ولي در اين مورد سليقه اي عمل ميشه. شما به فرض تجربيات شونصد نفر رو هم خونديد، از كجا مي تونيد پيش بيني كنيد كه افسري كه بار شما رو چك مي كنه، چه جور سليقه اي داره؟ يا به فرض چند نفر بيان اينجا بنويسن ما به اندازه مصرف يك سال آموكسي سيلين بدون نسخه با خودمون برديم و كسي چمدون ما رو نگشت يا اينكه گير نداد. شما چه جوري مي تونيد مطمئن باشيد كه با شما هم همين برخورد ميشه؟ با آمارگيري از كساني كه شانس آوردن و به پست افسر سختگير نخوردن؟ تكليف داروهاي نسخه اي كه مشخصه. بايد نسخه داشته باشيد. داروهاي غيرنسخه اي يا OTC هم كه در حد مصرف معمول ميشه برد. اين مقدار مصرف معمول رو با چه روش آماري ميخواهيد متوجه بشيد؟
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)