صفحه 51 از 110 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

بچه ها به نظرتون مي تونم ١٥ساعت تو فرودگاه هيوستون خودمو سرگرم كنم؟ جايي داره كه بتونم چمدون هامو بزارم تا با خودم اينور اونور نكشم ؟

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelsoosoo نمایش پست ها
    بچه ها به نظرتون مي تونم ١٥ساعت تو فرودگاه هيوستون خودمو سرگرم كنم؟ جايي داره كه بتونم چمدون هامو بزارم تا با خودم اينور اونور نكشم ؟
    ١٥ ساعت؟ خيلي عجيبه كه هيچ پرواز ديگه اي زودتر از اين پيدا نكرديد.

چند تا كار ميشه كرد. يكي اينكه بعد از اتمام كارهاي كنترل پاسپورت و گمرك مراجعه كنيد به ايرلاين پرواز ادامه مسير و ببينيد براي پرواز زودتري بهتون جا ميده يا نه. حتي اگه جا نده، معمولا ايرلاينها قبول مي كنن بار رو در چنين شرايطي ظرف ٢٤ ساعت مونده به پرواز تحويل بگيرن. علاوه بر اين، در صورتيكه دو تا پرواز ورودي و خروجي به هيوستون با يك ايرلاين (يا ايرلاينهاي همكار) باشه، شما حتي قبل از انجام پرواز ورودي به هيوستون ميتونيد ازشون بخواهيد كه بار رو براي مقصد نهايي تگ بزنن. هرچند به هر حال در هيوستون بايد بار رو تحويل بگيريد و بعد از نشون دادن به گمرك دوباره تحويل ايرلاين بعدي بديد. در تاپيك سوالهاي متداول بليت آمريكا در مورد اين چيزا توضيح دادم. خود من در هر دو بار مسافرتم به آمريكا بليتم دو تكه بود و بارم رو براي مقصد نهايي تگ زدم و در نهايت هم همونجا تحويل گرفتم بدون اينكه نيازي باشه در فرودگاه شيكاگو چمدون كشي بكنم. توي همون تاپيك فوق الذكر توضيح مفصل دادم در اين مورد.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

خوب پس کلا در اینجا رو ببندین هر کی بره بشینه خونه اش دیگه!!! فایده این انجمن و صد تا تاپیک که هر کدوم 70-80% همپوشانی دارن هم چیه پس؟ در ضمن ممن وقتی می بینم زرشک یکی رو می ریزن دور، ولو این که سلیقه ای بوده، عمرا حتی 200 گرم از بارم رو هم صرف زرشک نمی کنم. این رو به عنوان نمونه گفتم، فقط برای این که بگم واقعا بعضی وقتها به جای قوانین باید رو شانس حساب باز کرد. در ضمن ایشون نفر اولی نبودن که گفتن نذاشتن زرشک ببرن امریکا.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    وبسايت گمرك آمريكا رو بخونيد به نتيجه مي رسيد. شنيدن تجربيات ديگران ضررش اينه كه به جاي خوندن قوانين روي شانس حساب باز مي كنيد. در ضمن زرشك و سبزي خشك رو طبق مقررات نبايد دور بندازن ولي در اين مورد سليقه اي عمل ميشه. شما به فرض تجربيات شونصد نفر رو هم خونديد، از كجا مي تونيد پيش بيني كنيد كه افسري كه بار شما رو چك مي كنه، چه جور سليقه اي داره؟ يا به فرض چند نفر بيان اينجا بنويسن ما به اندازه مصرف يك سال آموكسي سيلين بدون نسخه با خودمون برديم و كسي چمدون ما رو نگشت يا اينكه گير نداد. شما چه جوري مي تونيد مطمئن باشيد كه با شما هم همين برخورد ميشه؟ با آمارگيري از كساني كه شانس آوردن و به پست افسر سختگير نخوردن؟ تكليف داروهاي نسخه اي كه مشخصه. بايد نسخه داشته باشيد. داروهاي غيرنسخه اي يا OTC هم كه در حد مصرف معمول ميشه برد. اين مقدار مصرف معمول رو با چه روش آماري ميخواهيد متوجه بشيد؟

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    خوب پس کلا در اینجا رو ببندین هر کی بره بشینه خونه اش دیگه!!! فایده این انجمن و صد تا تاپیک که هر کدوم 70-80% همپوشانی دارن هم چیه پس؟ در ضمن ممن وقتی می بینم زرشک یکی رو می ریزن دور، ولو این که سلیقه ای بوده، عمرا حتی 200 گرم از بارم رو هم صرف زرشک نمی کنم. این رو به عنوان نمونه گفتم، فقط برای این که بگم واقعا بعضی وقتها به جای قوانین باید رو شانس حساب باز کرد. در ضمن ایشون نفر اولی نبودن که گفتن نذاشتن زرشک ببرن امریکا.
    همونطور که در این سایت هم اشاره شده، زرشک مشکلی نداره ولی خب متاسفانه بعضی از افسران سلیقه ای عمل میکنند؛

https://help.cbp.gov/app/answers/det...r-personal-use
    ویرایش توسط smonabav : August 10th, 2013 در ساعت 08:12 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vita_nuova نمایش پست ها
    دليل عصبانيت شما رو درك نمي كنم. مقصر همپوشاني تاپيكها كه من نيستم. من در اين مورد بارها به مديران فروم يادآوري كردم كه ترتيب اثر داده نشده. اينكه ملت در تاپيك مدارك مورد نياز موقع ورود به آمريكا ملت در مورد زرشك و خاكشير مي پرسن مقصرش منم؟ در مورد برخوردهاي سليقه اي افسران گمرك آمريكا هم من مقصر نيستم. اين برخورد سليقه اي رو از اولين پستهام در اين تاپيك تاكيد كردم. حتي در يكي از پستهام نوشته بودم كه افسره به يكي از دوستام گفته do you have any tokhmeh. اين رو هم چند بار تا به حال گفتم كه كار من توضيح مقررات هست به صورت مستند و مستدل و اينكه هر كسي با ريسك خودش تصميم مي گيره چي ببره و چي نبره. همين دوستمون هم كه اين همه چيزاش توقيف شده، بهش گفته بودم كه به جاي پرسيدن از بقيه و اينكه به چند نفر گير ندادن يا گير دادن، بشينه مقررات رو دقيق بخونه و بر اساس مقررات عمل كنه. كه به حرفم گوش نكرد. حالا ببينيد بعد از تجربه اين دوستمون چند نفر ديگه ميان پست ميذارن كه "نه آقا ما وارد آمريكا شديم كسي چمدون ما رو نگشت، هر چي ميخواهيد بياريد".
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

با تمام این اوصاف به قول دوستی : اونجا خیلی شبیه ایرانه . مثلا پارتی بازی اسمش کانکشن و نتورک هست!....
    به هر حال میدونیم همه جا ممکنه سلیقه ای برخورد بشه.
    من همچنان منتظرم ببینم سلیقه اون مأمور در مورد دوستمون چطوری بوده. برای اینکه ریسک تفاوت برداشت از قانون رو کم کنم! نه اینکه مسخره بازی بخام در بیارم یا هرچیزی....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faudiS8 نمایش پست ها
    با تمام این اوصاف به قول دوستی : اونجا خیلی شبیه ایرانه . مثلا پارتی بازی اسمش کانکشن و نتورک هست!....
    به هر حال میدونیم همه جا ممکنه سلیقه ای برخورد بشه.
    من همچنان منتظرم ببینم سلیقه اون مأمور در مورد دوستمون چطوری بوده. برای اینکه ریسک تفاوت برداشت از قانون رو کم کنم! نه اینکه مسخره بازی بخام در بیارم یا هرچیزی....
    حالا به فرض سليقه اون مامور ناشناس رو به طور دقيق فهميديد. سليقه n تا مامور ناشناس و رندم ديگه رو در فرودگاههاي x و y و z به طور دقيق فهميديد. از اين چه نتيجه اي ميشه گرفت؟ همون مامورها ميان چمدون شما رو مي گردن يا مامور رندم n+1 در يك فرودگاه ديگه؟ من علاوه بر توضيح قوانين، موارد برخورد سليقه اي رو هم با توجه به ارتباط چند ساله ام با دوستام در ايالتهاي مختلف آمريكا نوشتم. برخي از مواردي كه از اين دوستمون توقيف شده، بحث سليقه نيست. به طور مشخص در پستهاي قبليم نوشته بودم كه نبايد مي برده ولي تصميم گرفته كه ببره و توقيف كردن. حالا خيليها هم اين چيزا رو مي برن و اصلا كسي چمدونشون رو نمي گرده.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

من از شما به خاطر تمام پست های پرباری که گذاشتید ممنونم، اینم بگم که من تقریبا تمام پست های شما رو خوندم. خیلی از چیزها رو از شما و جناب pearson یاد گرفتم که واقعا سپاسگزار هر دو شما هستم. ولی این که من حتی به طور سلیقه ای دوست داشته باشم بدونم برای یکی دیگه چه اتفاقی افتاده بعد شما بیاید من رو دعوا کنید که چرا نمی ری قوانین رو بخونی و بجاش نظر بقیه رو می خونی، برام غیر قابل تحمله و عصبانیم می کنه. من دوست دارم تو این فروم گشت بزنم و نظر دو نفر آدم دیگه رو هم بدونم (همونطور که گفتم مقررات و پستهای شما رو خوندم) ولی از قرار معلوم باید دعوا شم!!! شما جای من بودید عصبانی نمی شدید؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    دليل عصبانيت شما رو درك نمي كنم. مقصر همپوشاني تاپيكها كه من نيستم. من در اين مورد بارها به مديران فروم يادآوري كردم كه ترتيب اثر داده نشده. اينكه ملت در تاپيك مدارك مورد نياز موقع ورود به آمريكا ملت در مورد زرشك و خاكشير مي پرسن مقصرش منم؟ در مورد برخوردهاي سليقه اي افسران گمرك آمريكا هم من مقصر نيستم. اين برخورد سليقه اي رو از اولين پستهام در اين تاپيك تاكيد كردم. حتي در يكي از پستهام نوشته بودم كه افسره به يكي از دوستام گفته do you have any tokhmeh. اين رو هم چند بار تا به حال گفتم كه كار من توضيح مقررات هست به صورت مستند و مستدل و اينكه هر كسي با ريسك خودش تصميم مي گيره چي ببره و چي نبره. همين دوستمون هم كه اين همه چيزاش توقيف شده، بهش گفته بودم كه به جاي پرسيدن از بقيه و اينكه به چند نفر گير ندادن يا گير دادن، بشينه مقررات رو دقيق بخونه و بر اساس مقررات عمل كنه. كه به حرفم گوش نكرد. حالا ببينيد بعد از تجربه اين دوستمون چند نفر ديگه ميان پست ميذارن كه "نه آقا ما وارد آمريكا شديم كسي چمدون ما رو نگشت، هر چي ميخواهيد بياريد".

سلام دوستان

من این 49 صفحه رو خوندم و مواردی رو که فکر میکردم بیشتر به درد میخوره کپی کردم در یک فایل ورد.

امیدوارم کارتون رو راحت تر کنه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    آزمودم عقل دوراندیش را بعد از این دیوانه سازم خویش را

مولانا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Okstate

سلام من هم چند روزی هست اومدم آمریکا خواستم تجربم را به شما بگم. من از فرودگاه دیترویت وارد خاک آمریکا شدم کل کارم 1 ساعت طول کشید ولی حسابی سوال پیچ شدم انگار دوباره دارم مصاحبه سفارت واسه ویزا رو طی می کنم. ضمنا تمام چمدون رو ریخت بیرون گشت. پولها رو هم تا قرون آخرش شمرد حتی پولهای ایرانی. یکمی لیمو امانی داشتم که ازم گرفت بهم پس نداد گفت ممنوعه!خلاصه سوالی بود در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)