صفحه 52 از 110 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Junior Member c_feanor آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

بجه ها توی اون declaration form قسمت آدرس رو باید آدرس دانشگاهو بنویسیم اگه هنوز جا و مکانمون مشخص نیست؟ یا اگه ورودمون به خونه دوستی، آشنایی، چیزیه باید آدرس اونو وارد کنم. تقریبا مطمئنم که این سوال بارها پرسیده و جواب داده شده ولی من یکی یکی دارم صفحه ها رو میرم عقب و هنوز پیدا نکردم در نتیجه پیشاپیش معذرت میخوام

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط c_feanor نمایش پست ها
    بجه ها توی اون declaration form قسمت آدرس رو باید آدرس دانشگاهو بنویسیم اگه هنوز جا و مکانمون مشخص نیست؟ یا اگه ورودمون به خونه دوستی، آشنایی، چیزیه باید آدرس اونو وارد کنم. تقریبا مطمئنم که این سوال بارها پرسیده و جواب داده شده ولی من یکی یکی دارم صفحه ها رو میرم عقب و هنوز پیدا نکردم در نتیجه پیشاپیش معذرت میخوام
    آدرس دپارتمان خودتون در دانشگاه رو بنويسيد. اينها آدرسي ميخوان كه بدونن كجا ميريد در آمريكا و اگه لازم شد در روزهاي اول نامه اي بفرستن يا مراجعه كنن، بدونن آدرستون كجاست. البته اين آدرس موقتيه فقط براي ورود به آمريكا.

بعد از ثبت نام در دانشگاه بايد آدرس محل زندگيتون رو به دانشگاه بديد براي مكاتبات رسمي دانشگاه يا ادارات دولتي كه نياز دارن آدرس شما رو از دانشگاه بگيرن. معمولا توي وبسايت دانشگاه قسمتي هست براي وارد كردن آدرس منزل و تلفن تماس. از اينترنشنال آفيس دانشگاهتون بپرسيد راهنماييتون مي كنن.
    ویرایش توسط Mehrad : August 12th, 2013 در ساعت 03:47 AM
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه دانشگاه شیراز

سلام دوستان
    من دیروز از فرودگاه کندی وارد آمریکا شدم. تجربه بسیار راحت و خوبی بود. کارها خیلی سریغ انجام شد. اول کار پاسپورت و فرم I20 رو کنترل کرد و مهر ورود زد. فقط نمی دونم چه مشکلی بود که وضعیت خانومم رو دوباره بررسی کردن اینطوری که گفتن بیا تو یک اتاق دیگه و اونجا یک مقدار معطل شدیم تا یک بررسی هایی انجام دادن و مهر رو برای خانومم هم زدن. بعدش رفتیم توی صف گمرک و فرم اظهارنامه گمرکی (Declaration Form) رو تحویل دادیم. گزینه همراه داشتن غذا رو بلی زدم بودم و فکر می کردم به خاطر اون وسایلم رو بررسی کنند و یا دست کم سوال و جواب کنن ولی هیچی نپرسید و اصلن چمدون ها رو باز نکرد. البته شانسی بود به نظرم چون خیلی ها رو دیدم که باز کردن و دارن ریز به ریز بررسی می کنند. فقط چون گقته بودم بیشتر از ده هزار پول داریم یک فرم هم برای اون پر کردیم و خلاص! سر جمع یک ساعت و نیم شد تقریبن.
    نوشتم که دوستان نگرانی نداشته باشن. برخوردشون که بسیار مودبانه و دوستانه بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

میتونم ساعت ورودتون رو بپرسم؟
    طبق اظهار سایت خود CBP توی ۱۰ روز اول آگوست بین ساعت ۲ تا ۴ عصر(تقریبا ساعتی که من میرسم ۳ هست) حدود ۱۲۰ دقیقه تشریفات طول میکشه(متوسط).

Junior Member

من خيلي وقت پيش شنيده بودم كه امكانش هست كه در زمان ورود به خاك آمريكا ويزاي سينگل به مالتيپل تبديل بشه؟ صحت داره آيا؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Heidarim نمایش پست ها
    من خيلي وقت پيش شنيده بودم كه امكانش هست كه در زمان ورود به خاك آمريكا ويزاي سينگل به مالتيپل تبديل بشه؟ صحت داره آيا؟
    خیر..درست نیس..وارد آمریکا که بشید با ویزای سینگل، باطل میشه دیگه ویزاتون ! میتونید تا موقعی که وضعیت دانشحویی خودتون را حفظ کردید تو آمریکا بمونید....

سلام دوستان...من اگه خدا بخاد امشب داره میرم US، میشه سریع راهنمایی کنید این فرمI-94 رو الان باید پر کنیم یا تو هواپیما یا تو فرودگاه..یا کلا چه فرم دیگه ای رو باید حاضر کنیم از لان...ممنون میشم...خواهشا سریع فقط..مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط avirgo نمایش پست ها
    سلام دوستان...من اگه خدا بخاد امشب داره میرم US، میشه سریع راهنمایی کنید این فرمI-94 رو الان باید پر کنیم یا تو هواپیما یا تو فرودگاه..یا کلا چه فرم دیگه ای رو باید حاضر کنیم از لان...ممنون میشم...خواهشا سریع فقط..مرسی
    الان لازم نیست، فکر کنم یا تو هواپیماست (احتمال زیاد) و یا بعد از اون...

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

دوستان یه سوال فوری من می تونم چمدونام رو قفل کنم یا اینکه قفلو میشکنن و کاره بیهوده ای؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری من می تونم چمدونام رو قفل کنم یا اینکه قفلو میشکنن و کاره بیهوده ای؟
    کسی به چمدون شما کاری نداره و اگر نیاز به بازدید باشه در حضور شما این کار رو می کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)