صفحه 53 از 110 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Member samare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Control

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    خیر..درست نیس..وارد آمریکا که بشید با ویزای سینگل، باطل میشه دیگه ویزاتون ! میتونید تا موقعی که وضعیت دانشحویی خودتون را حفظ کردید تو آمریکا بمونید....
    پس اون زمان که تازه قانون ویزای مالتیپل اومده بود، اون دانشجوهایی که پیش از اون ویزای سینگل داشتن و داخل آمریکا بودن، نتونستن برن درخواست بدن که با قانون جدید شرایطشون دوباره بررسی بشه؟
    گاه آن چه ما را به حقیقت می رساند، خود از آن عاری است...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط samare نمایش پست ها
    پس اون زمان که تازه قانون ویزای مالتیپل اومده بود، اون دانشجوهایی که پیش از اون ویزای سینگل داشتن و داخل آمریکا بودن، نتونستن برن درخواست بدن که با قانون جدید شرایطشون دوباره بررسی بشه؟
    یعنی داخل خود آمریکا برن جایی درخواست بدن ؟! نمیدونم..بعیده... ...

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط avirgo نمایش پست ها
    سلام دوستان...من اگه خدا بخاد امشب داره میرم US، میشه سریع راهنمایی کنید این فرمI-94 رو الان باید پر کنیم یا تو هواپیما یا تو فرودگاه..یا کلا چه فرم دیگه ای رو باید حاضر کنیم از لان...ممنون میشم...خواهشا سریع فقط..مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadhpp نمایش پست ها
    الان لازم نیست، فکر کنم یا تو هواپیماست (احتمال زیاد) و یا بعد از اون...
    Form I-94 is only online. You can fill it online ONLY after entering USA
    Sometimes it takes a few days after your arrival , to be available for filling
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط samare نمایش پست ها
    نمتونید تا زمانی که در داخل آمریکا هستید برای ویزا اقدام کنید! باید حتما خارج بشید. تغییر نوع ویزا و این داستان ها موارد دیگری هستند.

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه به من نامه late arriival داده، ازشون پرسیدم که برای همسرم هم که به عنوان F2 میاد نامه لازمه؟! گفتند نه، اگه با هم وارد امریکا می شوید همین نامه تو کافیه!! درست می گن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_zephyr نمایش پست ها
    سلام من هم چند روزی هست اومدم آمریکا خواستم تجربم را به شما بگم. من از فرودگاه دیترویت وارد خاک آمریکا شدم کل کارم 1 ساعت طول کشید ولی حسابی سوال پیچ شدم انگار دوباره دارم مصاحبه سفارت واسه ویزا رو طی می کنم. ضمنا تمام چمدون رو ریخت بیرون گشت. پولها رو هم تا قرون آخرش شمرد حتی پولهای ایرانی. یکمی لیمو امانی داشتم که ازم گرفت بهم پس نداد گفت ممنوعه!خلاصه سوالی بود در خدمتم
    سلام دوست عزیز
    پولی که همراهتون بود بیشتر از ده هزارتا بود؟ declare کردین؟

دوستانی که از طریق فرودگاه آمستردام می‌رن آمریکا، توی فرودگاه قبل از سوار شدن ازتون چند تا سوال می‌پرسن، خیلی هم عادی!!
    کجا می‌ری؟
    خونه داری؟
    کجا می‌مونی؟
    کی میاد دنبالت؟
    توی فرودگاه از اینترنت استفاده کردی؟
    با وسیله شخصی از اینترنت استفاده کردی؟
    گوشی و لپ تاپ به کسی دادی یا نه؟
    ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام
    من روز دومم هست که رسیدم
    با قطری از دوحه یک سره به نیویورک
    توی دوحه گیت های به مقصد امریکا جداست و کارکنان امریکا و حتی 2 تا افسر homeland security اونجا هستند و همه چیز رو یه نگاه میندازند. مخصوصا ویزا و یه نگاه به i-20 . بعدشم چک کامل امنیتی. بعدشم پرواز.:دی 11 ساعت توی پرواز با 777 بعدش که رسیدم ساعت 2:40 بود. قرار بود 3 برسیم :دی. تا تاکسی بشیم و بریم برسیم به CBP شد 2:55. 30 دقیقه توی صف تا رسیدم. ویزا و i-20 و i94 رو چک کرد. یه مقدار شوخی کرد(به این مضمون که دکتری مهندسی؟ منم گفتم seems like a geek?ha? اونم یه نگاهی کرد که یعنی خدا زده تو رو من دیگه اذیت نمیکنم)))) ) بعدشم چمدونام آماده بود بلافاصله برداشتم و زدم از ترمینال 8 بیرون و سوار تاکسی شدم (از قبل از رسیدنم دوستم shuttle رزرو کرده بود برام و من فقط تماس گرفتم که من رسیدم:دی) خیلی هم خوب و عالی.
    نکته اول: توی پر کردن فرم 94 تقریبا همه تیک ها no هستند اگر چیزی از قسمت های duty free نخریده باشید.
    نکته دوم: توی هواپیما به اندازه تمام عمرتون هندی میبینید نه به خاطر مسافرا! به خاطر اینکه همه شون فیلم هندی نگاه میکنن.
    نکته سوم: مواظب باشید نسبت به غذاهای هواپیما. به 2 دلیل. حلال بودن اگر مثل من حساس هستید. قطری همه غذاهاش حلاله. خودش هم یادآوری میکنه. دوم غذاهای قطری همه اش ته مزه تند و بعضا خیلی تند داره. یه برنج نارنجی آورد که حتی بوی فلفل میداد. اگه غذای تند نمیخورید مواظب باشید.
    نکته چهارم. توی رسیدن: افسر CBP یه کچل خوشکلی بود. خلاصه خوب شوخی میکرد. کلا خوب بود. فقط اگه تونستید خیابون دانشگاه رو یادتون باشه. من محل ورودم نیویورک بود و دانشگاه فیلادلفیا و ایرادی که یکی از بچه ها داشت که ایراد بگیرند نبود.
    چمدونهام حتی اثری از گشتن نداشت. البته چیزی هم نداشتم. بعد از افسر CBP یه افسر گمرک هست که یه مهر زد و فرم 94 رو از من گرفت. تموم شد همه چیز.
    نکته 5: توی ساعتی که من وارد شدم باجه های JFK داشتن با تقریبا 40 درصد ظرفیت کار میکردند. ولی بازم 30 دقیقه بیشتر و صف نبودیم.
    شماره های toll free رو با برداشتن اولین گوشی تلفنی که برداشتید میونید بگیرید. مثل من 10 تا ندید برای کارت تلفن.
    فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه. ولی من عاشق استارباکسم:دی جت لگ ندارم)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشدهوافضا-آیرودینامیک- شریف

سلام دوباره.
    الان روز چهارم و روز دوم اداری رو تموم کردیم. برای ssn رفتم که متاسفانه چون CBP فرم 94 من رو آپ نکرده بود نتونستن برام صادر کنن... توی خدمات اجتماعی یا همون social security services براش عجیب بود ولی تو دانشگاه گفتن اخیرا نزدیک به 10 درصد موارد اینجوریه. پشت سر من هم یه پسر کره ای بود اینجوری شد.
    حساب باز کردن ظرف 10 دیقه انجام شد. فعلا دارم میدووم دنبال استاد.....
    فکر کنم دیگه دارم حرف بیخود میزنم.... توی این تاپیک آخریش بود.
    موفق باشید همه.

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فوری من می تونم چمدونام رو قفل کنم یا اینکه قفلو میشکنن و کاره بیهوده ای؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    کسی به چمدون شما کاری نداره و اگر نیاز به بازدید باشه در حضور شما این کار رو می کنند
    لازم باشه قفل چمدون رو هم مي شكنن و داخلش رو نگاه مي كنن. توي وبسايت TSA نوشته. لينك مربوط به اين چيزا رو در پستهاي قديميم گذاشته بودم. TSA-approved lock رو گوگل كنيد متوجه ميشيد قضيه قفل كردن چمدون چيه.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)