صفحه 65 از 110 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehditfa نمایش پست ها
    سلام دوستان جریان این port of entry چی هست ؟ من میتونم با پرواز qataraiways بیام فرودگاه بین المللی دالاس در واشنگتن دی سی؟ میگن تو لیست poe نیست!!! لطفا دوستانی که این مسیر رو رفتن یا اطلاعی دارن خبر بدن
    ضمنا احتیاجی به ویزا ترانزیت قطر که ندارم درسته؟
    ممنونن
    ویزا نیاز ندارید.شما در فرم یه شهری که اول پروازتون میشینه رو بنویسید، اگه عوض هم شد مشکلی نیست
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRosha نمایش پست ها
    سلام من كلاس هام كاليفرنيا است ولى از نيويورك وارد ميشم. قبلا همينجا پرسيدم و دوستان گفتن كه مشكلى نيست. حالا سوال ام اينه كه تو فرم هايى كه تو هواپيما و فرودگاه من چه ادرسى رو بايد وارد كنم؟ ادرس دانشگاه رو و يا ادرس ام تو شهرى كه بهش وارد ميشم؟ (ادرس برادرم)
    به خصوص سوال ام در مورد فرمى هست كه براى ورود بيش از ١٠ هزار دلار پر ميكنيم. ممنون
    آدرس جایی که قراره long term بمونید. سکونت چند روزه مهم نیست
    Fall seven times, stand up eight. – Japanese proverb
    No act of kindness, no matter how small, is ever wasted. – Aesop

Junior Member

سلام دوستان، معمولا مدت زمان لازم برای چک کردن مدارک در فرودگاه در بدو ورود به امریکا چقدر هست؟ اگه پرواز بعدی 2.5 ساعت بعدش باشه این زمان کافیه؟ ممنون

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

خود چک کردن چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشه. ولی‌ اگه در ساعت شلوغی وارد فرودگاه بشید، ممکنه بیش از یک ساعت توی صف بایستید تا نوبتتون بشه. دفعه دومی‌ که برمی‌گشتم آمریکا، حدود ساعت ۴ بعد از ظهر وارد فرودگاه شیکاگو شدم و حدود یک ساعت و ربع توی صف کنترل پاسپورت علاف بودم تا نوبتم شد. علاوه بر این صف بازرسی امنیتی هم ممکنه طولانی باشه. برای همین توصیه میشه بین پرواز‌هاتون در آمریکا ۳ ساعتی فاصله بذارید. ۲.۵ ساعت هم انشا‌الله اوکی هست اگه ساعت شلوغی وارد فرودگاه نشید. پست‌های قبلی‌ همین تاپیک و همچنین تاپیک سوال‌های متداول بلیت آمریکا رو برای توضیح بیشتر بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    خود چک کردن چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشه. ولی‌ اگه در ساعت شلوغی وارد فرودگاه بشید، ممکنه بیش از یک ساعت توی صف بایستید تا نوبتتون بشه. دفعه دومی‌ که برمی‌گشتم آمریکا، حدود ساعت ۴ بعد از ظهر وارد فرودگاه شیکاگو شدم و حدود یک ساعت و ربع توی صف کنترل پاسپورت علاف بودم تا نوبتم شد. علاوه بر این صف بازرسی امنیتی هم ممکنه طولانی باشه. برای همین توصیه میشه بین پرواز‌هاتون در آمریکا ۳ ساعتی فاصله بذارید. ۲.۵ ساعت هم انشا‌الله اوکی هست اگه ساعت شلوغی وارد فرودگاه نشید. پست‌های قبلی‌ همین تاپیک و همچنین تاپیک سوال‌های متداول بلیت آمریکا رو برای توضیح بیشتر بخونید.
    ممنون از راهنماییتون، ساعت 3 بعد از ظهر میرسه، پرواز دیگه ای هم هست که 4.5 ساعت فاصلشه، پس فک کنم اون بهتر باشه ،،، فقط یه سوال، وقتی همه پروازها مال یه ایرلاین باشه و خودش اینطور برنامه ریزی کرده باشه، باز ممکنه به پرواز بعدیش نرسیم؟

رشته و دانشگاه

شلوغی فرودگاه و علاف شدن در صف‌های کنترل پاسپورت و بازرسی امنیتی که تحت کنترل ایرلاین نیست. لطفا پست‌های قبلی‌ رو بخونید. البته همونطور که گفتم ۲.۵ ساعت فاصله بین پرواز‌ها انشاالله اوکی هست، ولی‌ اگه فاصله بیشتر بذارید، مطمئن تره.
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

I enetered US through Newark Liberty airport yesterday. At POE the officer checked my i20 and visa and made the fingerprints then asked me to follow him into another room which at first I thought it's because I declared that I have food with me (I had some dried fruits and vegetables) . There were about 50 passengers in the second room mostly from middle east and india but also a few from russia and western euope. There were 4,5 officers reviewing the documents and calling the passengers one by one. It took almost 45 minutes until they called me. I was asked the routine questions again (why are you in US?) and also about the fruits and vegetables with me and specifically asked if I have any spices with me! the officer even said they are going to open your suitcses downstairs so if you have any spices declare now! which I didn't have any! Then I was allowed to go to baggage claim. When I got my baggage i had to take them for inspection (again for the dried vegetables! damn those!) In this step the officer filled in the forms about the money I had with me but didn't open my bags just asked what kind of food do I have. I don't know about other POEs but next time I won't bring any foods with me. not worth the trouble.

Junior Member

بچه ها این فرمی رو که برای ورود به آمریکا باید پرکنیم، تو هواپیما میدن بهمون ؟؟ آخه من چند جا خوندم که اینترنتی باید پرش کرد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhooon نمایش پست ها
    بچه ها این فرمی رو که برای ورود به آمریکا باید پرکنیم، تو هواپیما میدن بهمون ؟؟ آخه من چند جا خوندم که اینترنتی باید پرش کرد
    اگه منظورتون فرم گمرک هست، ممکنه توی هواپیما بدن، یا شاید توی سالن فرودگاه دم جایی‌ که برای کنترل پاسپورت توی صف می‌‌ایستید.

اگه منظورتون فرم I94 هست. بساط اون خیلی‌ وقته که جمع شده و قرار نیست جایی‌ پرش کنید. نه توی هواپیما نه توی اینترنت. خود اداره مهاجرت موقع کنترل پاسپورت شما اطلاعات رو وارد سیستم میکنه. بعد از اون هم هر وقت احتیاج به I94 پیدا کردید، با مراجعه به وبسایت اداره مهاجرت می‌تونید ازش پرینت بگیرید. پست‌های قبلی‌ همین تاپیک رو بخونید توضیح کافی‌ هست.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alifilm2002 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من ویزام دانشجویی هست دارم میرم سانفرانسیسکو . توی ویزام هم زده سانفرانسیسکو . فقط میخوام بدونم اگر از پرت نیویورک وارد آمریکا بشم مشکلی ایجاد میشه ؟ آخه توی سفارت هم ازم پرسید از کدوم پرت وارد میشی گفتم سانفرانسیسکو . لطفا راهنمایی کنید .
    ورود از طريق هر يك از فرودگاههاي بين المللي آمريكا قانوني هست و مانعي نداره. اين هم كه يك دانشجو سعي كنه ارزونترين بليت ممكن رو از هر مسيري بگيره قابل دركه. فوقش اينه كه در فرودگاه ورودي ازتون مي پرسن كه چرا از اينجا وارد شديد و براشون توضيح ميديد. اين هم ليست فرودگاهها:

http://www.dhs.gov/how-do-i/locate-p...y-air-land-sea

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)