صفحه 7 از 110 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mashsamin
    سلام
    من یک سوالی داشتم، تو فرودگاه اول که وارد خاک امریکا میشیم هزینه ای هم باید پرداخت کنیم؟ اگر جواب مثبت هستش جقدر؟
    سپاس
    خیر- هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید. مگر برای استفاده از trolley
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    خیر- هزینه ای نیاز نیست پرداخت کنید. مگر برای استفاده از trolley
    trolley توی فرودگاه شیکاگو رایگان بود اما فرودگاه سنت لوییس سه دلار هزینه استفاده از trolley بود
    توصیه میشود یک عدد پنج دلاری دم دست داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi
    سلام:
    من يك سوال دارم.من اول وارد واشستگنتون مي شم و 4 ساعت بعدش پرواز دارم به اورلاندو با توجه به اينكه فرودگاه اورلاندو هم جز اون 116 تا فرودگاه هست آيا فرآيند Registration و Inspection من توي فرودگاه واشينگتون انجام مي شه يا اورلاندو؟ و اگر در واشينگتون انجام مي شه آيا 4 ساعت كافيه كه من از پرواز دومم جا نمي نم؟
    اولین فرودگاهی که وارد می شید ،registration شما رو انجام می دهند ،نگران جا موندن نباشید اگه بیشتر طول بکشه خودشون پروازتون رو جابجا می کنند.

باشد که از کسانی باشیم که این جهان را تازه می گردانند
    اشو زردشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, EE, University of Pennsylvania

I recalled about I-94 and customs papers right before you land in united states and also the special registration that all iranians have to do.

Make sure if you have a connecting flight inside US, have at least 4-5 hour time slot in between for special registration!

Before flight landing they will bring I-40 and customs paper for everybody to fill. Take the "white" I-94, fill it and keep it inside your passport. For the customs paper when they ask what you have with you (meat, seed, guns, etc.) answer no to all of them and don't bring any of these.

The officer will take your I-94, stamp it and give you back a portion of it which is "very IMPORTANT" to keep it safe and stapled to your passport all the time. After this, there is the special registration.
    When you are waiting for special registration if there are so many people waiting and it takes you long ask the officer to let you go and pick up your luggages first. This way you make sure nothing will be lost after your registration is done. Since they keep your passport until you are done with special registration, then they let you go and pick you lugggages!
    Good luck

Junior Member

سلام
    ر من دقیقا آخرین روزی که توی I20 نوشته که باید تااین روز وارد امریکا بشم بلیط دارم. حالا اگه به هر دلیل مثل تاخیر و اینا من دیر تر از 12 شب برسم عملا ورود به آمریکام میشه روز بعد از آخرین روز I20 . به نظرشما این مشکلی داره یا نیاز به نامه Late arrival هست؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarhb
    سلام
    ر من دقیقا آخرین روزی که توی I20 نوشته که باید تااین روز وارد امریکا بشم بلیط دارم. حالا اگه به هر دلیل مثل تاخیر و اینا من دیر تر از 12 شب برسم عملا ورود به آمریکام میشه روز بعد از آخرین روز I20 . به نظرشما این مشکلی داره یا نیاز به نامه Late arrival هست؟
    به نظر من اهمیتی نداره

Senior Member emperial آواتار ها

من هم فکر میکنم با این تفاسیر به خاطر طولانی شدن کارهای گمرک از پرواز connection جا بمونم. با ایرلاین هم چک کردم پرواز بعدی به شهر مقصد روز بعد میره. یعنی من باید شب رو تو فرودگاه بمونم یا برم هتل؟ در این حالت چه باید کرد؟

Senior Member

به دوتا چیز (حالا شاید مسائل دیگه هم باشه، اما الان من این دوتا اومد تو ذهنم) بستگی داره، اول اینکه چک ورودت در فرودگاه چقدر طول بکشه و پرواز بعدی چه ساعتی باشه. کار من تو فرودگاه شیکاگو نزدیک هفت ساعت طول کشید! و نزدیک ساعت 3 شب تموم شد و پرواز بعدی هم ساعت 7 صبح بود. دیگه هتل رفتن نه امکان داشت، نه خیلی معنایی داشت چون با کم کردن مدت رفت و برگشت کلا 1 ساعت میتونستم تو هتل باشم. با توجه به اینکه از اینجا نمیشه فهمید چک ورودت چقدر طول میکشه، نمیشه در رابطه با لزوم هتل رفتن یا نرفتن هم تصمیم قطعی گرفت.

مسئله دوم اینه که اصولا دلت بخواد بری هتل، یا بخوای همونجا تو فرودگاه بخوابی یا بگردی. فرودگاهها کلا امن هستند و میشه توشون خوابید، ولی هتل هم آرامش و آسایش هتل رو داره دیگه. با توجه به این مسئله حتب اگر چک ورود مثلا ساعت 10 شب هم تموم بشه و پرواز بعدی 7 صبح باشه، بعضیها ممکنه ترجیح بدن برن هتل و بعضیهای دیگه تو همون فرودگاه بمونن و بخوابن یا بچرخن.

مهم مهم مهم
    سلام
    تاریخ روی I-20 من 24 آگوست هست. حالا سوال من اینه که آیا من میتونم همون 24 آگوست وارد آمریکا بشم یا اینکه چون تاریخ report date روی I-20 تاریخ report to school هست باید قبل از 24 آگوست وارد آمریکا شد؟
    ادب مرد به ز دولت اوست...
    ما زنده از آنیم که در خدمت خلق جهانیم...

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadromina
    مهم مهم مهم
    سلام
    تاریخ روی I-20 من 24 آگوست هست. حالا سوال من اینه که آیا من میتونم همون 24 آگوست وارد آمریکا بشم یا اینکه چون تاریخ report date روی I-20 تاریخ report to school هست باید قبل از 24 آگوست وارد آمریکا شد؟
    يادمه که پارسال يکي از بچه ها همين حالتو داشت. مشکل نيست و واقعا فکر نميکنم که واسه اين چيزها اصلا اذيت کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)