صفحه 8 از 110 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل نمایش پست ها
    مسئله دوم اینه که اصولا دلت بخواد بری هتل، یا بخوای همونجا تو فرودگاه بخوابی یا بگردی. فرودگاهها کلا امن هستند و میشه توشون خوابید، ولی هتل هم آرامش و آسایش هتل رو داره دیگه. با توجه به این مسئله حتب اگر چک ورود مثلا ساعت 10 شب هم تموم بشه و پرواز بعدی 7 صبح باشه، بعضیها ممکنه ترجیح بدن برن هتل و بعضیهای دیگه تو همون فرودگاه بمونن و بخوابن یا بچرخن.
    سلام
    اگه کسی بخواد شب رو داخل فرودگاه بمونه بارش رو باید چیکار کنه وقتی میخواد خودش استراحت کنه؟

Senior Member

اگه بلیط رو از ایران تا مقصد گرفته باشید و به دلیل جا موندن از پرواز مجبور شده باشید در فرودگاه بمونید، میتونید بارتون رو تحویل بخش بار هوایپیمایی مربوطه بدید.

Junior Member

نه تاخیر نداره. من پروازم طوریه که مجبورم شب تا صبح تو فرودگاه بمونم همچنین از طرف دیگه اینم برام سخته که با کلی بار بخوام برم هتل و برگردم

Junior Member

I think some international airports have a place called "lounge" to stay all night for those like you. The best way is to check this with the in-between airport (you said Heathrow I think). Also you can find information on its website.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali01 نمایش پست ها
    I think some international airports have a place called "lounge" to stay all night for those like you. The best way is to check this with the in-between airport (you said Heathrow I think). Also you can find information on its website.
    lounge ها معمولاً مخصوص کلاسهای ویژه ی مسافرتی (Business و First) و متعلق به خطوط هواپیمایی هستند نه فرودگاهها.... در بعضی فرودگاهها، امکانات ویژه ای برای مسافرین عادی که نیاز به توقف طولانی مدت دارند تدارک دیده شده که متاسفانه کمیتش زیاد نیست.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamm نمایش پست ها
    نه تاخیر نداره. من پروازم طوریه که مجبورم شب تا صبح تو فرودگاه بمونم همچنین از طرف دیگه اینم برام سخته که با کلی بار بخوام برم هتل و برگردم
    باز هم فکر کنم (ظن قریب به یقین) با توجه به اینکه بلیط یکسره دارید، می تونید چمدونهاتون رو همون شب تحویل بخش بار هواپیمایی مربوطه بدید.

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام.
    آیا F-2 اگه بخواد بعد از تاریخ I-20 بره واسه پیک آپ ویزا باید فرم جدیدی بگیره یا کار خاصی انجام بده؟ اگه ویزا رو گرفته باشه و بخواد بعد از تاریخ I-20 وارد آمریکا بشه (ویزا هنوز اعتبار داره) چطور؟
    من یه جا تو فروم خوندم که F-2 برای ورود بعد از تاریخ I20 مشکلی نداره. نمی دونم درسته یا نه.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    آیا F-2 اگه بخواد بعد از تاریخ I-20 بره واسه پیک آپ ویزا باید فرم جدیدی بگیره یا کار خاصی انجام بده؟ اگه ویزا رو گرفته باشه و بخواد بعد از تاریخ I-20 وارد آمریکا بشه (ویزا هنوز اعتبار داره) چطور؟
    من یه جا تو فروم خوندم که F-2 برای ورود بعد از تاریخ I20 مشکلی نداره. نمی دونم درسته یا نه.
    ممنون.
    بهترین کار برای اینکه مشکل پیدا نکنید، این است که از دانشگاه بخواهید برای اف.۲ یک ای.۲۰ جدید با تاریخ دیرتر صادر کرده و بفرستد. در غیر این صورت، یک late arrival permission letter نوشته و اسکن ان را بهتان ایمیل کند تا پرینتش را برای پیکاپ ویزا همراه داشته باشد. البته در نهایت، بسته به سفارتی که قرار است پیکاپ کنید، به احتمال خیلی زیاد، اصلا نیاز به هیچ نامه یا توضیح اضافه ای نیست و آنها فقط ویزا را صادر کرده و نیازی نیست نگران مسایل حاشیه ای باشد.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    بهترین کار برای اینکه مشکل پیدا نکنید، این است که از دانشگاه بخواهید برای اف.۲ یک ای.۲۰ جدید با تاریخ دیرتر صادر کرده و بفرستد. در غیر این صورت، یک late arrival permission letter نوشته و اسکن ان را بهتان ایمیل کند تا پرینتش را برای پیکاپ ویزا همراه داشته باشد. البته در نهایت، بسته به سفارتی که قرار است پیکاپ کنید، به احتمال خیلی زیاد، اصلا نیاز به هیچ نامه یا توضیح اضافه ای نیست و آنها فقط ویزا را صادر کرده و نیازی نیست نگران مسایل حاشیه ای باشد.
    خیلی ممنون.
    اگه ویزا اعتبار داشته باشه اما i20 واسه f2 تاریخش گذشته باشه هنگام ورود به آمریکا تو فرودگاه مشکلی درست می شه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    اگه ویزا اعتبار داشته باشه اما i20 واسه f2 تاریخش گذشته باشه هنگام ورود به آمریکا تو فرودگاه مشکلی درست می شه؟
    در مورد اف.۱ میدانم که نیاز به نامه اجازه با تاخیر است اما درمورد اف.۲ اطلاعی ندارم. حدس میزنم در این زمینه چون اف.۲ مثل اف.۱ در ورود قبل از ۱ ماه پیش از ترم، محدودیتی ندارد، در این مورد هم مثل ویزای توریستی بوده و اعتبار ویزا برای ورود به خاک برایش مهم است. با اینحال بهترین کار این است که این سوال را صریحا با همین جزیات از یکی از سفارت های امریکا ایمیلی سوال کنید. درمورد مسایل مرتبط با ویزا همیشه به خاطر داشته باشد، ایمیل بهتر از تلفن است چون اگر بعدا کسی بخواد گیر بدهد، پرینت ایمیل کار را درست میکند اما برای صدای پشت تلفن را هیچ کس کاری نمیتونه انجام دهد!
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)