صفحه 99 از 110 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1093

موضوع: ورود به آمریکا

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ورود به آمریکا

اگر از ایران میاید JFK که چمدون ها رو IKA تحویل میدی و وقتی از JFK بارتون رو تحویل گرفتید (مراحل CBP رو هم باید طی کنید)، میرید LGA (یا هر فرودگاه دیگه ای)، اونجا دوباره چمدون رو باید تحویل بدید، فقط در فرودگاه 2 چون پرواز شما پرواز دامستیک حساب میشه، حواستون باید به تعداد چمدون های مجازی که میتونید حمل کنید باشه (این رو باید با ایرلاینی که سفر میکنید چک کنید)

توجه کنید که بین JFK و LGA (اگر فرض کنیم فرودگاه 2 شما در NYC باشه) مسافت زیادی هستش (البته میتونید با شاتل هایی که مسیرشون از JFK به LGA و بلعکس، برید - سابقا 13 دلار میگرفتند)
    ویرایش توسط smonabav : June 29th, 2016 در ساعت 06:32 PM
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member

دوستان گواهی مالی رو سر مرز افیسر میخواد که چک کنن؟ اگر از سه ماه پیش قدیمی تر باشه چی؟
    من 5000 تا نقد همرام هست، ولی TA بودنم و فاندم در i-20 قید نشده!
    نیاز دارند به گواهی؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط dread_lord نمایش پست ها
    دوستان گواهی مالی رو سر مرز افیسر میخواد که چک کنن؟ اگر از سه ماه پیش قدیمی تر باشه چی؟
    من 5000 تا نقد همرام هست، ولی TA بودنم و فاندم در i-20 قید نشده!
    نیاز دارند به گواهی؟
    مرسی
    نه. فقط I 20 روچک می کنه نه گواهی مالی. ممکنه 5 هزار تا نقد رو هم چک کنه.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir77s نمایش پست ها
    نه. فقط I 20 روچک می کنه نه گواهی مالی. ممکنه 5 هزار تا نقد رو هم چک کنه.
    پس means of financial proof منظورش چیه؟ منظورم از پول نقدی که قید کردم این بود پول برای اینکه ساپورت رو نشون بدم بود نه چیز دیگه، ولا شما 200 هزار تا رو هم از گیت میتونی رد کنی، من نقد نمیارم ندزدن ازم
    مرسی

Junior Member

You should be prepared to present the following documents to the United States Customs and BorderProtection (CBP) Officer: passport with a valid nonimmigrant visa and internet receipt verifying Studentand Exchange Visitor Information System (SEVIS) fee payment, original I-20 and evidence of financialresources.You are required by law to verify sufficient funds to cover the period of your stay in the United States.In most cases, the documentation required by the United States Embassy or Consulate are the samewhen applying for the F-1 visa (keep a copy for that purpose). For the College of Coastal Georgiarequirements, applicants seeking an F-1 Visa must show sponsorship and financial independence bysubmitting a financial affidavit from a banking institution.

یک سوال دیگه هم داشتم هارد کپی i-94 به من داده میشه سر مرز؟ چه بهم میدن کلا؟
    متشکر

پس means of financial proof منظورش چیه؟ منظورم از پول نقدی که قید کردم این بود پول برای اینکه ساپورت رو نشون بدم بود نه چیز دیگه، ولا شما 200 هزار تا رو هم از گیت میتونی رد کنی، من نقد نمیارم ندزدن ازم
    مرسی
    اولا شما نمی تونی 200 هزارتا نقد تو جیبت بگذاری و از گیت رد کنی. باید برای تک تک دلاراش به پلیس فرودگاه امریکا توضیح بدی.اون 5 هزارتا رو هم به دلیل مشابه برای پول شویی چک می کنه. دوما اینجا معمولا از تجربه عملی افراد می پرسند.قانونا پلیس فرودگاه این حق رو داره که حتی ویزا شما رو رد کنه و اجازه نده وارد خاک امریکا بشی. اگه واقعا برات مقدور نیست اون پول فاند که به سفارت معرفی کردی رو دوباره از بانک ایرانی با تاریخ جدید بگیری همون قبلی رو با خودت ببر. معمولا کسی اون نامه رو چک نمی کنه.بیشتر پول نقد ومساله پول شویی براشون مهم هست.
    ویرایش توسط amir77s : July 6th, 2016 در ساعت 03:43 PM
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

ApplyAbroad Guru Mehrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sociology, MA / Electrical Engineering, BSc

مرسی
    اون بیشتر برای ویزاهای توریستی هست هر چند برای اونها هم نشنیدم که ازشون گواهی مالی بخوان. برای شما همون I20 کافیه. اگه پرسید اینکه فاند نداره می تونید نامه فاند دانشگاه رو نشون بدید و بگید که بعد از صدور I20 فاندتون درست شده. ولی به طور کلی تا سؤالی ازتون نپرسیدن توضیح اضافی ندید. اگه پرسید چقدر پول همراهتونه بهش میگید چقدر. ممکنه بگه ببینم که چیز مهمی نیست و جای نگرانی نداره.

I94 کاغذی هم خیلی وقته که منقرض شده و فقط آنلاین هست. توی هواپیما فقط فرم گمرک بهتون میدن. توضیح بیشتر در این مورد رو می تونید در پستهای قبلی همین تاپیک بخونید.
    (and whoever trusts in God, He is sufficient for him ... (65-3 ...
    لطفا پیش از گذاشتن پیام، موضوعهای مرتبط و بخش ویکی رو ببینید. شرمنده، امكان پاسخگويى فورى به سوالها رو ندارم. پاسخ بسیاری سوالها درباره تحصیل در آمریکا رو در پیوست اولین پستم يا تاپيكهاى مرتبط نوشتم.

Junior Member

سلام
    من کل مباحثو خوندم اما راجب ورود طلا به آمریکا چیزی ندیدم میخوام که یکم از طلاهامو واسه مصرف شخصی ببرم خواستم بدونم چقدر مجازم که ببرم و اینکه مالیات اینا قرار نیس بدم؟ میدونم هر خانم تا 150 گرم میتونه از کشور خارج کنه اما اون ورو نمیدونم

Junior Member

سلام دوستان،
    من اطلاعات خيلي کمي از سفر به آمريکا دارم. ممنون مي شم راهنماييم کنيد.
    مقصد نهايي من شهر ال پاسو در تگزاس هست.
    تا اينجا مسير تهران به فرود گاه بين المللي لس انجلس و از اونجا به ال پاسو رو انتخاب کردم. سوالم اينکه فرودگاه لس انجلس
    port of entry داره و درسته که اول از اونجا وارد امريکا بشم؟
    راستش يه سايت پيدا کردم که ليست اين پورتها بود ولي اسمي از فرودگاه ها توش پيدا نکردم.
    ممنون ميشم کمکم کنيد.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsm نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من اطلاعات خيلي کمي از سفر به آمريکا دارم. ممنون مي شم راهنماييم کنيد.
    مقصد نهايي من شهر ال پاسو در تگزاس هست.
    تا اينجا مسير تهران به فرود گاه بين المللي لس انجلس و از اونجا به ال پاسو رو انتخاب کردم. سوالم اينکه فرودگاه لس انجلس
    port of entry داره و درسته که اول از اونجا وارد امريکا بشم؟
    راستش يه سايت پيدا کردم که ليست اين پورتها بود ولي اسمي از فرودگاه ها توش پيدا نکردم.
    ممنون ميشم کمکم کنيد.
    بله، فرودگاه لوس انجلس یا همون LAX یکی از POE های ورودی به امریکاست. به طور کلی وقتی فرودگاهی "بین المللی" باشه، یعنی POE هم هست

پ.ن: بنظرم مسیر تهران به دالاس و بعد ال پاسو، مسیر معقول تری میتونه باشه یا مثلا تهران به دنور و بعد ال پاسو (از نظر بُعد مسافتی و قیمت بلیط و ...)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)