نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: بازار کار در زمینه نوسازی،معماری, مهندسی ساختمان و مشاوره املاک و گرفتن تسهیلات بانکی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD,Architecture, Construction Management

پیش فرض بازار کار در زمینه نوسازی،معماری, مهندسی ساختمان و مشاوره املاک و گرفتن تسهیلات بانکی

با عرض ادب و احترام ،
    این موضوع جهت تبادل اطلاعات، دانش و تجربه دوستان عزیز به هدف آشنایی با بازار کار درامر مسکن و ساختمان اعم از ساخت، بهسازی ویا فعالیت در قالب معمار و مهندس ساختمان و شرایط اخذ تسهیلات بانکی جهت خرید و تعمیرات ، ایجاد گردیده ، امیدوارم که فضای مناسبی در جهت کمک به ارتقاء سطح علمی، اقتصادی و اجتماعی هموطنان عزیز آریایی به وجود بیاید.

پیش فرض پاسخ : بازار کار در زمینه نوسازی،معماری, مهندسی ساختمان و مشاوره املاک و گرفتن تسهیلا

با سلام به دوستان عزیز.
    می خواستم بدونم کار بازسازی و نوسازی در کدام ایالت یا شهر کانادا شرایط بهتری دارد. من و همسرم تحصیلات معماری داریم و قصد داریم پس از ورود به کانادا این شغل را در پیش بگیریم.در ایران هم به همین کار مشغولیم.
    با تشکر از راهنمایی دوستان.

پیش فرض پاسخ : بازار کار در زمینه نوسازی،معماری, مهندسی ساختمان و مشاوره املاک و گرفتن تسهیلا

با سلام به همكارارن عزيز

من هم در زمينه كار معماري تو ايران مشغول بكارم.انشا... بعد از ورود به كانادا من هم ميخوام اين كارو انجام بدم.
    يكي از دوستان با سرمايه حدود 50 هزار دلار در زمينه نوسازي ساختمان در تورنتو كارشو شروع كرده و يك بخشي از سرمايه را هم از بانك وام گرفته .
    من ميدكالمو دسامبر 2011 انجام دادم.4 ژانويه هم رسده پاريس.لندينگ هم پرداخت كردم.اميدوارم هر چه زودتر pass req هم صادر بشه.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseini8139 نمایش پست ها
    با سلام به همكارارن عزيز

من هم در زمينه كار معماري تو ايران مشغول بكارم.انشا... بعد از ورود به كانادا من هم ميخوام اين كارو انجام بدم.
    يكي از دوستان با سرمايه حدود 50 هزار دلار در زمينه نوسازي ساختمان در تورنتو كارشو شروع كرده و يك بخشي از سرمايه را هم از بانك وام گرفته .
    من ميدكالمو دسامبر 2011 انجام دادم.4 ژانويه هم رسده پاريس.لندينگ هم پرداخت كردم.اميدوارم هر چه زودتر pass req هم صادر بشه.

ارادت
    ببخشید می توانید یک کمی بیشتر در مورد این دوستتان توضیح بدهید که مثلا ایشان کی وارد کانادا شدند؟ و چقدر وام گرفتند؟ و امثال این که بشه یه برآوردی از هزینه های این شغل در کانادا داشت . چون من از کسی شنیدم که الان باید حدود 200 هزار دلا ر داشت تا بشه این کار را شروع کرد تازه این مبلغ با در نظر گرفتن وام برای خرید مسکن است اگر وام نباشه باید روی 400 تا 500 هزار دلار حساب کرد. می خواستم بدونم این مطلب چقدر واقعیت دارد؟
    ممنون از اطلاعاتتان
    NOC :4121/ ارسال به سیدنی سپتامبر 2009 / فایل نامبر دوم فوریه 2010 / ارسال به ورشو 12 دسامبر / اینپراسس واقعی: 2012/7 feb / دریافت مدیکال: 20 می 2013/دریافت مدارک آپدیت توسط ورشو 27 جون 2013/ پاس ریکوئست 23 آگوست 2013
    http://fsw.apphb.com/

Junior Member Erik آواتار ها

به نظر منم با ۵۰ هزار دلار (به فرض اینکه ۱۰۰ هزار تا هم وام بگیری بازم) شروع این بیزینس کار ساده ای نیست.
    Visa office: Paris - QFN:APR.2011 - CSQ:NOV.2013 - FFN:APR.2014 - MEDICAL SENT:17.MAY.2014 - Received:14.June.2014 - PR: 25.06.2014? zzz

Junior Member

سلام
    من نامزدم دانشجوی دکتراست تو کانادا، من هم قراره برم، تحصیلات من کاردانی شهرسازی و 11 سال سابقه نقشه کش معماری و تا سیسات برق و مکانیک و شهرسازی دارم. میخواهم بدونم برای من کار پیدا می شود؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urban Management (Erasmus University Rotterdam

والا من که آرکیتکت هستم و Revit و VRAY یاد گرفتم با مدارک بین المللی قبل رفتن و در Toronto برای 200 جا اپلای کردم 1 نفر هم برای مصاحبه باهام تماس نگرفت

:-( But Good Luck for you
    ویرایش توسط M1KE : April 19th, 2013 در ساعت 05:03 PM دلیل: برگردان از پینگیلیش
    Applied from NL through Berlin Aug 2004 - Sent to Damuscus Feb 2005
    Update Letter June 2009 Sent to Damuscus Aug 2009 Application sent ot Warsaw April 2010
    Medical Request 14th Sep 2011 Received to London 28 sep
    PassR 8 Nov - Visa 31 Dec =83 months

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

واقعا بازار کار معماری داغونه؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز .من فایل نامبرمو گرفتم .من رشته م کارشناسی معماری هست و تا حدودی با مکس آشنایی دارم اما نه به صورت حرفه ای و از آنجاکه به کارهای هنری (مثل طراحی دوخت و کارهای دستی مثل سوزن دوزی و شیرینی پزی )علاقه دارم .میخوام قبل مهاجرت خودمو آماده بازار کار کنم.
    حالا دو تا سوال دارم .ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
    1.آیا کارهایی مثل خیاطی و شیرینی پزی بازار کارش در کبک ترجیحا مونترال خوبه که به صورت حرفه ای شروع کنم؟؟؟
    2.یا خودمو تو همون رشته ی معماری و مکس تقویت کنم؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)