صفحه 3 از 63 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 623

موضوع: همفکری در زمینه جلب توجه اداره مهاجرت برای افزایش سهمیه ویزا (فدرال)

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

پیش فرض پاسخ : هماهنگی و اقدام جهت اعتراض به عملکرد سیستم مهاجرتی کانادا

آماده ایم آماده

Banned

سلام
    من هم هستم. به نظرم به صورت هماهنگ عمل کنیم و به هر تعداد از افرادی که می شناسیم این موضوع را اطلاع بدهیم. من به چند نفر دیگه هم سفارش می کنم.

Banned

من هم هستم!

Banned

واقعا این حرکت بختر از غر زدن و آیه یاس خوندنه ،خسته شدم از بس حرفهای مایوس کننده خوندم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nsdarya1 نمایش پست ها
    منم هستم فقط سریعتر اگه متن و کامل کنیدو بگذارید می تونیم با اطلاع رسانی بیشتر تعداد ایمیلها رو زیاد کنیم .

سلام دوست عزیز،
    دیگه چه جوری باید کاملش کنیم، اگه کمک کنید همه بچه های forum ازتون ممنون میشن.
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    فایل نامبر اول ۳ مارچ ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰
    فایل نامبر دوم ۲۰ مارچ ۲۰۱۰

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط cupid15 نمایش پست ها
    سلام رفقا،
    در ادامه پست قبلی، با خودم فکر کردم شاید یه نامه به وزیر نوشتن، اونا رو مجبور به قبول تعهدات خودشون کردن بد نباشه.
    البته از دوستان انتقاد کننده خواهش میکنم نظرات خود را با اصلاحیه ارایه کنن تا بتونیم به یه جائی برسیم تا شاید با همفکری گره از کاره خودمون باز کنیم و گر نه تا ساله دیگه همین موقع هنوز اندر خم همین کوچه ایم.
    اینم متن نامه. سعی کنیم با هم هماهنگ باشیم و تو یک روز خاص اگر مهمه موافق بودن به وزیر بفرستیم. پس تا اون روز همه نظرشونو بگن.
    با تشکر.

[ Re: requesting to ameliorate your service

Your reference: FILE NUMBER

Dear honourable Minster,

I, YOUR NAME, am hereby writing to complain about the abysmal service and indiscriminate response from Canadian immigration department.

I submitted my immigration file to Damascus visa office on DEFINITE DATE and received an email bearing my file number and mentioning my application will be finalized within 12 months time.

However, apart from this procrastination, everyday thousands of emails are being sent to Damascus visa office claiming a case status for their files but unfortunately, there is no clear-cut response. All we are receiving is a kind of prefabricated response made ready to send to all applicants.

In most of cases, it has been observed that following the correspondence, the applicants’ status pages change to IN PROCESS without any supportive and further information.

Therefore, it has made me wondered whether you can provide some sort of information on the processing time for the FAST TRACk applicants since I do believe that the immigration department should Feel responsible toward all applicants and keep its promise as well.

Your prompt attention to my request is highly appreciated.
    Yours sincerely,
    سلامcupid15 عزیز این متنی هست که شما پیشنهاد دادید.
    و اینها هم ایمیل ها: Minister@cic.gc.ca و damascus-im-enquiry@international.gc.ca و dmcus-im@international.gc.ca
    دوستان اگه نظری در مورد محتوای نامه دارن سریعا بگن!
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_shahin نمایش پست ها
    فقط توی کبک چهار بار در تاپیک های مختلف اعلام شده. ... دیگه نمیشه توی انجمن امریکا این رو تذکر داد. (شوخی کردم!!!!)
    نظرم اینه: متن نهایی رو بگذارید دوباره بچه ها ببینن و تا آخر هفته که نهایی که شد، هر کسی توی بازه زمانی سه الی چهار روز نامه رو بفرسته!
    Moderator عزیز،
    اگه میخوایم نشون بدیم که این یک حرکت اعتراضیه، همه باید نامه رو نه تو بازده زمانی ۳ تا ۴ روز بلکه تو بازده زمانی ۳ تا ۴ ساعت بفرستیم،
    تا همه ایمیل های یک روز اونا عمدتا برا ما باشه.
    نمیدونم دوستان موافق هستن یا نه، که این حرکت رو تا ۲ یا ۳ روز بعدش هم تکرار کنیم تا همونجوری کا ما رو کلافه کردن خودشون هم کلافه بشن.
    سیدنی ۱۶ ژانویه ۲۰۱۰
    فایل نامبر اول ۳ مارچ ۲۰۱۰
    دمشق ۱۶ مارچ ۲۰۱۰
    فایل نامبر دوم ۲۰ مارچ ۲۰۱۰

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندس معدن - تربیت مدرس

منم موافقم متن پیشنهادی هم به نظرم متن کامل و روشنه
    دریافت فرم ها در سیدنی :2010 April - مديكال : 25 جون 2014 - ويزا : 19 دسامر 2014

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط cupid15 نمایش پست ها
    Moderator عزیز،
    اگه میخوایم نشون بدیم که این یک حرکت اعتراضیه، همه باید نامه رو نه تو بازده زمانی ۳ تا ۴ روز بلکه تو بازده زمانی ۳ تا ۴ ساعت بفرستیم،
    تا همه ایمیل های یک روز اونا عمدتا برا ما باشه.
    نمیدونم دوستان موافق هستن یا نه، که این حرکت رو تا ۲ یا ۳ روز بعدش هم تکرار کنیم تا همونجوری کا ما رو کلافه کردن خودشون هم کلافه بشن.
    ممنون از شما دوست عزیز
    درواقع من به عنوان یکی از کاربرهای عادی این پیشنهاد رو دادم که شاید یکی مثل من یه دفعه اینترنتش قطع بشه یا کاری براش پیش بیاد. ولی شما درست میگید که هر چقدر بیشتر و همزمان تر تاثیر بیشتری داره!
    ممنون و موفق باشید
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

سلام دوستان اگه امکان داشته باشه این حرکت رو بگذارید برای دوشنبه عصر هفته اینده در اولین روز کاری تا من بتونم به حداقل 25 تا 30 نفری که با هم در مهمونی جمع هستیم و همه پرونده مهاجرتی داریم اطلاع رسانی کنم تا حسابی تعداد ایمیلها بالا بره
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)