صفحه 11 از 97 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه شیراز

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    دوستان عزیز دیگه شما مثلا افراد تحصیلکرده این جامعه هستید، یه مقدار فکر کنید بعد سوال کنید!!!معلومه که لازم نیست موقع پر کردن فرم آنلاین باشید!! فقط وقتی validate میکنید باید کانکت باشید
    اصلا نیازی نیست انلاین باشید! شما روی چه حسابی اینو میگید! وقتی که مشخصات وارد کردید بعدش validate رو میزنید و اون بارکد رو براساس اطلاعات ورودی تولید میکنه نیازی هم به اینترنت نیست اصلا!

Junior Member mseraji آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MeaN5990 نمایش پست ها
    اصلا نیازی نیست انلاین باشید! شما روی چه حسابی اینو میگید! وقتی که مشخصات وارد کردید بعدش validate رو میزنید و اون بارکد رو براساس اطلاعات ورودی تولید میکنه نیازی هم به اینترنت نیست اصلا!
    من هم الان تو چند پست دیدم که دوستان روی این حرف پافشاری میکنن که باید در هنگام validate کردن online باشید. دوستان عزیز، این فرم کاملا بصورت offline کار میکنه و نیازی به internet connection برای validate کردن فرم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aa6864 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا جايي كه من فهميدم تو فرم 1294 در اونجايي كه بايد tuition و اينا رو بنويسيم هزينه هاي يك سال رو بايد نوشت. حالا من پذيرشم بدون فاند هست. پس گزينه parents‌رو بايد انتخاب كنم. حالا قسمت فاندشو بايد كل BS كه قراره ارائه بدم باشه مثلا اگه BS 50K داشته باشم بايد 50k بنويسم؟
    این سوال منم هست. البته با این تفاوت که من 20k فاند دارم. حالا با این شرایط و این مسئله که هزینه سالیانه من تقریبا 30k هست، باید در قسمت funds available for my stay باید کمی بیش از 30k بزنم یا چون دارم BS 40k میدم، باید 40 رو به اضافه اون 20 تای فاند بنویسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط zrnn نمایش پست ها
    این سوال منم هست. البته با این تفاوت که من 20k فاند دارم. حالا با این شرایط و این مسئله که هزینه سالیانه من تقریبا 30k هست، باید در قسمت funds available for my stay باید کمی بیش از 30k بزنم یا چون دارم BS 40k میدم، باید 40 رو به اضافه اون 20 تای فاند بنویسم؟
    والا به نظر من منظورشون از فاند فقط فاند هستش نه مبلغ BS.پس به نظر من مبلغي كه دانشگاه فاندتون كردرو بنويسيد چون اونها خودشون مبلغ BS رو كه ميبينن.اونها مي خوان تخمين بزنن كه چقدر اونجا پول خرج خواهيد كرد و چقدر كمك هزينه داريد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tojar نمایش پست ها
    من فکر میکردم فقط خودم خیلی وسواسی هستم. به نظر میاد از من وسواسی ترم هست
    بله برادر. بنویس CONSCRIPT. اونا خودشون میدونن که شما سربازی بودی و در ضمن این عبارتی که به شما گفتم بنویسی بچه ها برای فرم DS-160 امریکا هم مینویسن و سفارت کانادا که دیگه خیلی پرواضح میدونه سربازی بوده.
    برادر از جوابت ممنون . ولی فرم 5257‌B رو هم باید پر کرد.
    اونجا باید توضیح داد.
    Did you serve in any military, militia, or civil defence unit or serve in an intelligence organization or police force (including obligatory national service, reserve or
    volunteer units)?

نقل قول نوشته اصلی توسط paryaj نمایش پست ها
    والا به نظر من منظورشون از فاند فقط فاند هستش نه مبلغ BS.پس به نظر من مبلغي كه دانشگاه فاندتون كردرو بنويسيد چون اونها خودشون مبلغ BS رو كه ميبينن.اونها مي خوان تخمين بزنن كه چقدر اونجا پول خرج خواهيد كرد و چقدر كمك هزينه داريد.
    سلاو دوستان،
    راستش من هم موافق ZRNN هستم. این رو توی IMM 5269 E نوشته که عینا اینجا منتقل کردم:
    Write the amount of funds (money) in Canadian dollars that you have available for your stay in Canada.
    اگر منظورشون فاند دانشگاه بود که عینا می نوشتن. از اون طرف برا قسمت 6 هم نوشته:
    a) From the list, select who will be responsible for your expenses in Canada:
     Myself
     Parents
     Other
    b) If you chose „„Other‟‟, indicate who will cover your expenses (e.g., a relative, a scholarship, a business, etc.).
    کلمه scholarship رو هم در این گزینه آورده. بنابراین من خودم فکر می کنم که بهتریا حالت اینکه جمع کل را در قمست فاند بنویسیو (Fund&BS) و در قسمت 6 هم other رو انتخاب کنیم و منبع کمک هزینه رو بنویسیم (RA and Parents..)

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_apply83 نمایش پست ها
    سلاو دوستان،
    راستش من هم موافق ZRNN هستم. این رو توی IMM 5269 E نوشته که عینا اینجا منتقل کردم:
    Write the amount of funds (money) in Canadian dollars that you have available for your stay in Canada.
    اگر منظورشون فاند دانشگاه بود که عینا می نوشتن. از اون طرف برا قسمت 6 هم نوشته:
    a) From the list, select who will be responsible for your expenses in Canada:
     Myself
     Parents
     Other
    b) If you chose „„Other‟‟, indicate who will cover your expenses (e.g., a relative, a scholarship, a business, etc.).
    کلمه scholarship رو هم در این گزینه آورده. بنابراین من خودم فکر می کنم که بهتریا حالت اینکه جمع کل را در قمست فاند بنویسیو (Fund&BS) و در قسمت 6 هم other رو انتخاب کنیم و منبع کمک هزینه رو بنویسیم (RA and Parents..)
    حالا با توجه به اینکه در فرم راهنما گفته هزینه مربوط به مدت اقامت در کانادا را وارد کنید یعنی برای من که مستر پذیرش دارم باید هزینه 2 سال رو بزنم دیگه و فاند رو هم برای 2 سال در نظربگیرم و بنویسم دیگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    حالا با توجه به اینکه در فرم راهنما گفته هزینه مربوط به مدت اقامت در کانادا را وارد کنید یعنی برای من که مستر پذیرش دارم باید هزینه 2 سال رو بزنم دیگه و فاند رو هم برای 2 سال در نظربگیرم و بنویسم دیگه؟
    بله هزینه کل دوره تحصیل رو بنویسید.

سلام. دوستان من فروم رو خوندم چند بار. اما گفته ها ضد و نقیضه. چند تا سوال دارم. لطفا (شما بخونید تورو خدا! دیرم شده!) راهنماییم کنید.

توی فرم IMM 1294 من اینا رو نمیدونم باید چی کار کنم؟

1. توی current country of residance وقتی citizen رو انتخاب میکنم to و from اش رو هم باید پر کنم؟

2.قسمت fund available و Tuition و سایر هزینه ها رو مربوط به یک سال رو بزنم یا 4 سال (phD)؟ هرکی یه چی میگه!

3.اگه فاند و BS دارم other رو بزنم و بنویسم Scholarship and Savings ؟

4.برای آدرس pobox رو نباید پر کنیم؟

مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط homa61 نمایش پست ها
    سلام. دوستان من فروم رو خوندم چند بار. اما گفته ها ضد و نقیضه. چند تا سوال دارم. لطفا (شما بخونید تورو خدا! دیرم شده!) راهنماییم کنید.

توی فرم IMM 1294 من اینا رو نمیدونم باید چی کار کنم؟

1. توی current country of residance وقتی citizen رو انتخاب میکنم to و from اش رو هم باید پر کنم؟

2.قسمت fund available و Tuition و سایر هزینه ها رو مربوط به یک سال رو بزنم یا 4 سال (phD)؟ هرکی یه چی میگه!

3.اگه فاند و BS دارم other رو بزنم و بنویسم Scholarship and Savings ؟

4.برای آدرس pobox رو نباید پر کنیم؟

مرسی.
    1- وقتی citizen انتخاب می کنی from و to غیر فعال می شوند
    2- تا الان من فکر می کنم باید برای 1 سال را بزنیم ولی هنوز مطمئن نیستم
    3- نمی دانم

اکه در مورد سوال 2 و 3 دوستان اطلاع دقیقی دارن لطفاً راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)