صفحه 14 از 97 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

سلام، من هنوز از پایان نامه ی ارشدم دفاع نکردم و می خوام به جای دانش نامه، نامه ی اشتغال به تحصیل ببرم. با این اوصاف در قسمت education برای to تاریخی رو که قراره فارغ التحصیل بشم رو بنویسم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jamasb نمایش پست ها
    ببخشید منظورم اینه که در اون سوال که گفته: زبان مصاحبه ، اگر مصاحبه ای در کار باشد، به چه زبانی می خواهید مصاحبه کنید؟
    1- انگلیسی 2- فرانسه 3- فارسی

من فارسی بزنم، اشکالی داره؟
    ردم می کنند؟
    بهتره انگلیسی بزنی. چون داری واسه تحصیل میری نه واسه تفریح و سفر دیداری. پس از دید اونا حتماً انگلیسیت خوب بوده که میخوای بری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nusha13 نمایش پست ها
    سلام، من هنوز از پایان نامه ی ارشدم دفاع نکردم و می خوام به جای دانش نامه، نامه ی اشتغال به تحصیل ببرم. با این اوصاف در قسمت education برای to تاریخی رو که قراره فارغ التحصیل بشم رو بنویسم؟
    آره، تاریخ تخمینی فراغت از تحصیلتو بنویس. میتونی در ضمن یه note هم بنویسی که مثلاً در فلان تاریخ قراره دفاع کنم و اون موقع فارغ التحصیل خواهم شد.

Junior Member

سلام.
    من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و در عین حال همسرم هم برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده که با توجه به منتقل شدن دفتر سفارت کانادا از دمشق فعلا ها نوبت بررسی پرونده مهاجرتیمون نمیشه. بنظر شما باید تو فرمهای سفارت که مربوط به همراه هستش بنویسم که ما همچین کاری کردیم و مثلا file number مون اینه؟ تو این شرایط صداقت بهتره یا .....؟

سلام دوستان عزیز
    سوال من در مورد فرم student additional info sheet هست:
    1- جدولی که در فرم هست خیلی کوچیک هست و وقتی که در فایل word آدرس و ... تایپ می کنم، باکس مربوطه بزرگتر می شه و باعث میشه که 1 صفحه به 2 صفحه تبدیل بشه. از آنجایی که هر جدول 3 ردیف داره و من فقط به 1 ردیف احتیاج دارم به نظرتون اگه 2 ردیف دیگه رو حذف کنم اشکالی نداره؟ نمی گن فرمت را چرا تغییر دادی؟
    2- در قسمتی که در مورد guarantor سوال کرده(سوال 19)ازآنجایی که من فاند هم دارم، هم اسم پدرم و هم دانشگاه را بنویسم یا فقط مشخصات پدرم کافیه؟
    3- در سوال 23 لیست تمام اسناد و deeds را بنویسم؟ یعنی دیگه لازم نیست برگه اضافی بزارم و deeds را در آن لیست کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، عجله دارم!!

Junior Member

در فرم IMM1294E قسمتی که پرسیده Funds available for my stay چی باید نوشت.
    اینم ذکر کنم که من 11500 دلار کمک هزینه از دانشکاه دارم و حدود 16000 دلار کانادا هم خودم تو حساب بانکی دارم.
    اگر بنویسیم 27500 موردی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behi06 نمایش پست ها
    خوب دوباره validate کن. نمیشه؟
    همونطور که جواب دادن دوباره validate کنید و بارکد جدیدی رو که میده همراه بقیه صفحه ها پرینت کنید. من قبلا اینکار رو کردم مشکلی پیش نیومده.

نقل قول نوشته اصلی توسط r.rasi نمایش پست ها
    سلام.
    من برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و در عین حال همسرم هم برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده که با توجه به منتقل شدن دفتر سفارت کانادا از دمشق فعلا ها نوبت بررسی پرونده مهاجرتیمون نمیشه. بنظر شما باید تو فرمهای سفارت که مربوط به همراه هستش بنویسم که ما همچین کاری کردیم و مثلا file number مون اینه؟ تو این شرایط صداقت بهتره یا .....؟
    ببین دوست عزیز
    دو تا احتمال هست 1-اینکه اینا بیان و از ویزا آفیس دمشق یا ورشو یا هر جای دیگه برای Security check استعلام کنن و در این صورت اگه دروغ گفته باشین 100% ریجکت میشین
    2- اینکه اصلا استعلام نکنن و متوجه نشن که شما برا مهاجرت اپلای کردین که در این صورت هیچ تاثیری روی پرونده Study permit نداره
    حالا در زمینه اینکه این فایل مهاجرتی چه تاثیری روی Study permit داره هم بین علما اختلاف هست
    به نظر بعضیا میگی داشتن فایل مهاجرتی باعث ریجکت میشه(به علت داشتن تناقض با بحث Social tie) ولی به نظر بنده داشتن فایل مهاجرتی یه جور نکته مثبته چون اگر قرار بر این باشه که بخوان کسی رو به خاطر اینکه می خواد در کانادا بمونه ریجکت کنن که اصلا اجازه مهاجرت نمی دادن و اینکه اونا خیییییلییییی بهتر از ما می دونن و آمار دارن که چند درصد دانشجوهای خارجی در کانادا میمونن. پس این قضیه پیچیده ای براشون نیست. و حالا اگر کسی شرایط مهاجرتو داشته و تونسته اپلای کنه پس چه بهتر که بهش ویزا بدن چون حداقل این آدم شرایط اولیه موندنو از نظر دولت کانادا داشته و امتیاز اولیه کسب کرده.

Junior Member

من در مورد مهاجرت صداقت رو انتخاب كردم و نوشتم كه پرونده مهاجرت دارم و فايل نامبرم رو هم نوشتم. در اين مورد خيلي از اينور اونور پرسيدم با چند تا وكيل هم صحبت كردم. وكلا معتقد بودند كه ممكنه آفيسر به علت نقض tie to iran ويزاي دانشجويي رو نده اما اين فقط يه احتماله و ساير شرايط پروندتون اهميت بيشتري داره مثلا اينكه از چه دانشگاهي پذيرش داريد،‌ميران فاندتون و كلا تمكن ماليتون چقدره و ساير شرايط پروندتون. كلا وكيل به من گفت آفيسر بايد قانع بشه كه شما در حال حاضر قصد تحصيل داريد، و خودتون هم مي‌دونيد با وضعيتي كه پرونده هاي مهاجرت داره نمي‌تونند خيلي گير بدند چون وضعيت نامشخص مهاجرت كه نمي تونه زندگي آدم رو مختل كنه!در ضمن يه وكيل به من گفت كه چند تا كيس داشته كه با پرونده مهاجرت ويزاي تحصيلي گرفتند.و ميدونيد كه از لحاظ قانوني بر اساس قانون Dual intent كانادا اين كار كاملا قانونيه.يعني با وجود پرونده مهاجرت شما مي‌تونيد از طريق ديگه مثلا تحصيلي براي ورود به كانادا اقدام كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsh نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    سوال من در مورد فرم student additional info sheet هست:
    1- جدولی که در فرم هست خیلی کوچیک هست و وقتی که در فایل word آدرس و ... تایپ می کنم، باکس مربوطه بزرگتر می شه و باعث میشه که 1 صفحه به 2 صفحه تبدیل بشه. از آنجایی که هر جدول 3 ردیف داره و من فقط به 1 ردیف احتیاج دارم به نظرتون اگه 2 ردیف دیگه رو حذف کنم اشکالی نداره؟ نمی گن فرمت را چرا تغییر دادی؟
    2- در قسمتی که در مورد guarantor سوال کرده(سوال 19)ازآنجایی که من فاند هم دارم، هم اسم پدرم و هم دانشگاه را بنویسم یا فقط مشخصات پدرم کافیه؟
    3- در سوال 23 لیست تمام اسناد و deeds را بنویسم؟ یعنی دیگه لازم نیست برگه اضافی بزارم و deeds را در آن لیست کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، عجله دارم!!
    هیچ کس جواب این سوالها رو نمیدونه؟!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)