صفحه 3 از 97 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

سلام دوستان دو قسمت سوال 6 در فرم 1294 رو چی باید بزنیم؟
    a) Immigration status of applicant(s) in country where applying:
    b)valid until

سوال 11 رو چی بنویسم با توجه به این که فاند ندارم؟
    Funds available for my stay in Canada

ممنون

Junior Member

سلام
    از دوستای با تجربه یه سوالی داشتم.
    من الان دانشجوی دکتری ام و واسه دکتری از کانادا پذیرش گرفتم.
    به نظرتون الان تو فرم سفارت بنویسم که دانشجوی دکتری ام؟ و مدارک هم باید ببرم؟
    این تاثیر منفی نداره؟ چون میگن طرف الکی میره کانادا و مدرکشو داره اینجا میگیره. بعدش هم اگه اینو ننویسم، اونوقت از فارغ التحصیلی فوق لیسانس ام 3 سال میگذره و این هم میتونه تاثیر منفی بزاره.
    لطفا یکی راهنمایی ام کنه.

سلام
    من در مورد پر كردن فرم ويزا چند تا سوال دارم ممنون ميشم راهنماييم كنين:
    ١- سوال شماره ١٠ "The cost of my studies will be" بايد هزينه هاي زندگي براي خودم تنها رو بنويسم يا هزينه هاي زندگي خودم و همسرم؟ هزينه ها رو بايد براي يك سال نوشت يا براي كل دوره (٤ سال)؟
    ٢- قسمت دوم سوال ١١ "My expenses in Canada will be paid by" من كه فاند دارم و مادر خانمم رو مي خوام اسپانسر معرفي كنم كدوم گزينه زير رو بايد انتخاب كنم:
    1Myself or my parents
    2 Other (provide details below
    با تشكر

دیدیم در فروم نظرات مختلفی در مورد سوال 11 بیان می شود گفتم نکته زیر را که در سایت های راهنمای دیگر یافتم برای کمک دوستان قرار بدم:

Question 11 -- Funds available for my stay in Canada -- must equal or be greater than tuition plus annual living expenses. So if your tuition is C$20,000 per annum and your living expenses $9,600 and travel expenses C$3000 -- Funds available for my stay in Canada will be equal to or greater than C$32,600/per annum.

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet نمایش پست ها
    سلام. در مورد فرم پر کردن چند تا سوال دارم. احتمالا اینطوری همه راحت تر می تونن تکمیل کنن.

2- سوال 19نوشته که Guarantor رو بنویسین اگه فاند داریم و حساب پدر مادر رو هم می بریم باید همون اسم اونها رو بنویسیم؟ یا چون فاند پوشش می ده ننویسیم؟

3- نوشته زبان مصاحبه تون رو مشخص کنین تو سوال 22. اگه برامون فارسی و انگلیسی فرق نداره کدوم رو بزنیم؟ جفتش می شه؟

5-توی بخش تحصیلات دیپلم رو هم باید بنویسیم؟ یعنی دبیرستان و دانشگاه لیسانس و دانشگاه فوق؟ اگه فوقمون کامل نشه هم باز باید اونجا نوشته بشه به عنوان master؟
    من هم این سوال ها را دارم. به ترتیب:

2) من که فاندم کامله و حساب خودم را برای BS میخواهم ببرم باید اسم Guarantor را خالی بگذارم یا بنویسم Graduate studies...؟

3) اگر بنویسیم فارسی توی روند کار تاثیر منفی میذاره؟

5) من هیچ مدرک ترجمه کردهای از دیپلمم ندارم. واقعا لازمه؟ دانشگاه ها که همچین چیزی نمی خواستن! بچه هایی که ویزا گرفتن کمک کنن.

٢- به نظر من بايد خالي بزارين
    ٣- براي دانشجويي بهتره انگليسي رو انتخاب كنيد.
    ٥- شما براي چه مقطعي اقدام كردين؟ اگه PhD يا MSc باشه ديپلم هم بايد بهشون بديم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط انسان نمایش پست ها
    ٥- شما براي چه مقطعي اقدام كردين؟ اگه PhD يا MSc باشه ديپلم هم بايد بهشون بديم؟
    برای PhD اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123 نمایش پست ها
    5) من هیچ مدرک ترجمه کردهای از دیپلمم ندارم. واقعا لازمه؟ دانشگاه ها که همچین چیزی نمی خواستن! بچه هایی که ویزا گرفتن کمک کنن.
    آن ها هم همان اصل مدارک دانشگاه را می خواهند که شرط ثبت نام کردن در انجا هست. (طبق فرم های سفارت : اصل آخرین مدرک تحصیلی (last educational degree) )

پس برای phd و Master دیپلم دبیرستان منظور نیست، دیپلم (diploma) یک لغت انگلیسی هست که به همه دوره ها اختصاص داده می شود و برای دانشگاه آنها می گویند post secondary diploma

من يك سوال دارم: موقع registration دانشگاه در كانادا اصل مدارك تحصيلي قبلي رو مي گيرن؟

در سوال 16 نوع موسسه رو فقط باید بنویسیم university یا منظور دیگه ای داره؟؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)