صفحه 54 از 97 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

سلام دوستان،

فرم IMM1294 اولش یه سوال پرسیده که آیا تا بحال از نام دیگه ای استفاده کردی؟ از اونجایی که من فامیلیم خیلی طولانیه تو مقاله هام خلاصش کردم! به نظرتون اونو بنویسم تو اون قسمت؟؟؟

Junior Member

سلام

من چون تا به حال شغلی نداشتم قسمت employment رو خالی گذاشتم ولی ستاره دار هست و اجباریه و به خاطر همین وقتی validate رو می زنم گیر می ده و validate نمی کنه. چی کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsshh نمایش پست ها
    سلام

من چون تا به حال شغلی نداشتم قسمت employment رو خالی گذاشتم ولی ستاره دار هست و اجباریه و به خاطر همین وقتی validate رو می زنم گیر می ده و validate نمی کنه. چی کار کنم؟
    باید تا 10 سال گذشته هر وضعیتی داشتید (بیکار، دانشجو، ...) بنویسید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط glasshouse نمایش پست ها
    سلام دوستان،

فرم IMM1294 اولش یه سوال پرسیده که آیا تا بحال از نام دیگه ای استفاده کردی؟ از اونجایی که من فامیلیم خیلی طولانیه تو مقاله هام خلاصش کردم! به نظرتون اونو بنویسم تو اون قسمت؟؟؟
    به نظر من بنویسید بهتره. مخصوصن چون CV رو هم می ذارید و مقاله هاتون توش هست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

من برای دکترا پذیرش گرفتم ولی توی ادمیشن لتر فعلا برای 3 سال فاند داده و شهریه ی سال اول رو هم نوشته که چقدره. من توی فرم IMM1294 گفتم که چهار سال دوره طول می کشه

حالا توی فرم من باید شهریه رو برای مجموع چهار سال بنویسم ولی فاند همون فاندی که برای 3 سال هست؟

Junior Member

من و همسرم هر دو پذیرش داریم و جداگانه داریم برای ویزا اپلای می کنیم.
    در فرم IMM5645 باید همسرم رو بنویسم که همراهم کانادا میاد یا نه؟ اگه بزنم yes می ترسم فکر کنن به عنوان همراه می خواد بیاد.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

من و همسرم هر دو پذیرش داریم و جداگانه داریم برای ویزا اپلای می کنیم.
    در فرم IMM5645 باید همسرم رو بنویسم که همراهم کانادا میاد یا نه؟ اگه بزنم yes می ترسم فکر کنن به عنوان همراه می خواد بیاد.
    نه در هر صورت اگر همراهتون بودند هم باید اپلیکیشن جدای ایشون (به عنوان بازدیدکننده!) رو میدیدن... مشکلی نداره Yes بزنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

من برای دکترا پذیرش گرفتم ولی توی ادمیشن لتر فعلا برای 3 سال فاند داده و شهریه ی سال اول رو هم نوشته که چقدره. من توی فرم IMM1294 گفتم که چهار سال دوره طول می کشه

حالا توی فرم من باید شهریه رو برای مجموع چهار سال بنویسم ولی فاند همون فاندی که برای 3 سال هست؟
    توی راهنمای پر کردن اون فرم گفته برای طول دوره بنویسید، ولی وقتی شما برای یک سال بنویسید هم خودشون متوجه میشن. من باشم، برای یک سال می نویسم که گیج کننده نباشه!

Junior Member

سلام دوستان
    من دارم فرم اطلاعات خانوادگی IMM5645E رو پر می کنم ولی فقط میشه تو این فرم تاریخ زد نمیشه برای امضا چیزی نوشت فکر می کنید لازمه حتما از یک نرم افزار دیگه کمک بگیرم خواستم از PDF EDITOR استفاده کنم ولی اونم نتونست ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی

Senior Member soheil136 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Waterloo

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم فرم اطلاعات خانوادگی IMM5645E رو پر می کنم ولی فقط میشه تو این فرم تاریخ زد نمیشه برای امضا چیزی نوشت فکر می کنید لازمه حتما از یک نرم افزار دیگه کمک بگیرم خواستم از PDF EDITOR استفاده کنم ولی اونم نتونست ممنون میشم راهنماییم کنید مرسی
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=740&t=23
    خدایا نگویم دستم بگیر... عمریست گرفته ای ... مبادا رها کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)