صفحه 55 از 97 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

تو فرم 1294 مشخصات 10 سال اخیر من تو جدولهاش جا نشد . به چند جدول دیگه نیاز دارم. خودشون گفتن که یه باره دیگه پرینت بگیرین و اطلاعات اضافی رو تو جدوله دیگه ادامه بدین. میخوام بدونم که صفحه ي جدید رو بعد پر کردن باید به فرم 1294 وصل كنيم يا داخل letter of explanation بزاریم
    ؟

Junior Member

سلام دوستان

UCI در فرمها یعنی چی؟
    در فرم IMM5257E نوشته: Country where applying و از from تا To داره یعنی باید date قرار بگیره من وقتی می نویسم قرمز می کنه و اجازه نمی ده مپر اینکه یک تاریخ گذشته را وارد کنم. میشه بپرسم دقیقا چی باید بنویسم اینجا؟
    در قسمت country code باید 0098 را برای ایران بنویسم؟ یا فقط 98؟
    یک جا نوشته indicate how long you plan to stay در حالی که دقیق نمی دونم چه تاریخی بزنم؟
    یک جا نوشته funds available for my stay هنوز فاند نگرفتم چی بنویسم؟

ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

سلام،

۱- یکسال و دو ماه از فارغ ااتحصیلی من میگذرد و بعد از آن شاغل نبوده ام. توی قسمت Current employment، چه باید بنویسم. (شغل های قبلی رو پر کرده ام).
    ۲- در نامه پذیرش من تاریخ شروع قید نشده و فقط آمده minimum 4 years of full time studies. البته Late Registration Date قید شده ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴. حالا در فرم قسمت Duration of Expected Study را چه باید پر کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hvacengineer نمایش پست ها
    تو فرم 1294 مشخصات 10 سال اخیر من تو جدولهاش جا نشد . به چند جدول دیگه نیاز دارم. خودشون گفتن که یه باره دیگه پرینت بگیرین و اطلاعات اضافی رو تو جدوله دیگه ادامه بدین. میخوام بدونم که صفحه ي جدید رو بعد پر کردن باید به فرم 1294 وصل كنيم يا داخل letter of explanation بزاریم
    ؟
    در letter of explanation بذارید.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marzbar نمایش پست ها
    سلام دوستان

UCI در فرمها یعنی چی؟
    در فرم IMM5257E نوشته: Country where applying و از from تا To داره یعنی باید date قرار بگیره من وقتی می نویسم قرمز می کنه و اجازه نمی ده مپر اینکه یک تاریخ گذشته را وارد کنم. میشه بپرسم دقیقا چی باید بنویسم اینجا؟
    در قسمت country code باید 0098 را برای ایران بنویسم؟ یا فقط 98؟
    یک جا نوشته indicate how long you plan to stay در حالی که دقیق نمی دونم چه تاریخی بزنم؟
    یک جا نوشته funds available for my stay هنوز فاند نگرفتم چی بنویسم؟

ممنون میشم کمک کنید.
    1. Unique Client Identification ، اگر قبلن برای ویزا (یا مهاجرت) به کانادا اپلای نکردید، این شماره رو هنوز ندارید و باید خالی بذارید.
    2. اگر ایران هستید، جواب اون سوال که آیا کشوری که ازش اپلای می کنید با محل زندگیتون یکیه رو Yes می زنید و دیگه لازم نیست پر کنید. اگر ساکن جایی غیر از ایران هستید، تاریخ TO رو تاریخ روزی که فرم رو ولیدیت می کنید بزنید.
    3. 98
    4. تاریخ حدودی بزنید، بین چند هفته تا دو سه ماه.
    5. منظورتونو متوجه نمی شم از «فاند نگرفتم». اگر دارید 5257 رو پر می کنید، یعنی توریست هستید، دانشجو ها باید 1294 رو پر کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaminv نمایش پست ها
    سلام،

۱- یکسال و دو ماه از فارغ ااتحصیلی من میگذرد و بعد از آن شاغل نبوده ام. توی قسمت Current employment، چه باید بنویسم. (شغل های قبلی رو پر کرده ام).
    ۲- در نامه پذیرش من تاریخ شروع قید نشده و فقط آمده minimum 4 years of full time studies. البته Late Registration Date قید شده ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۴. حالا در فرم قسمت Duration of Expected Study را چه باید پر کنم؟
    1. بنویسید:
    Not employed--preparing for graduate studies
    2. از اول سپتامبر تا چهار سال بعدش.

Junior Member

سلام
    توی فرم اطلاعات خانوادگی نوشته اسم رو هم به فارسی و هم به انگلیسی بنویسیم....من فارسی نمیتونم تایپ کنم و ارور میده...چطوری میشه فارسی تایپ کرد؟
    یه سوال دیگه اینکه نیازی به پرینت فایل ها نیست؟ بعد از پر کردن و validate کردن آپلودشون کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    1. Unique Client Identification ، اگر قبلن برای ویزا (یا مهاجرت) به کانادا اپلای نکردید، این شماره رو هنوز ندارید و باید خالی بذارید.
    2. اگر ایران هستید، جواب اون سوال که آیا کشوری که ازش اپلای می کنید با محل زندگیتون یکیه رو Yes می زنید و دیگه لازم نیست پر کنید. اگر ساکن جایی غیر از ایران هستید، تاریخ TO رو تاریخ روزی که فرم رو ولیدیت می کنید بزنید.
    3. 98
    4. تاریخ حدودی بزنید، بین چند هفته تا دو سه ماه.
    5. منظورتونو متوجه نمی شم از «فاند نگرفتم». اگر دارید 5257 رو پر می کنید، یعنی توریست هستید، دانشجو ها باید 1294 رو پر کنند.
    ممنون از کمکتون، خیلی مفید بود
    در مورد همین فرم یک قسمت مونده: details of intended study in canada
    قسمت fund available for my study هنوز فاند نگرفتم. خالی بزارم؟
    قسمت ROOM AND BOARD و قسمت OTHER چی بنویسم؟
    ممنونم از راهنماییتون.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marzbar نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون، خیلی مفید بود
    در مورد همین فرم یک قسمت مونده: details of intended study in canada
    قسمت fund available for my study هنوز فاند نگرفتم. خالی بزارم؟
    قسمت ROOM AND BOARD و قسمت OTHER چی بنویسم؟
    ممنونم از راهنماییتون.
    مقدار پولی که فراهم کردید برای خرج تحصیل و زندگیتون رو بزنید. هزینه های زندگی رو با توجه به شهری که قراره برید باید توی این باکس ها تقریب بزنید.

Junior Member

سلام دوستان
    توی فرم IMM5645 برای آدرس باید حتما آدرس فعلی رو بنویسیم ؟ نمیشه آدرس دائمی رو نوشت ؟ آخه من و همسرم خونه اجاره ای هستیم و نمیدونم آدرس خونه پدر مادرم رو بنویسم یا نه؟ در ضمن برادرم دانشجو توی یه شهر دیگه س یعنی واسه اونم باید آدرس خوابگاهشو بنویسم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)