صفحه 63 از 97 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

سلام دوستان
    من دو تا فرم pdf رو اصلا نمیتونم دانلود کنم، Application for a Study Permit Made Outside of Canada [IMM 1294] (PDF, 334 KB)
    Schedule 1 – Application for Temporary Resident Visa [IMM 5257 – Schedule 1] (PDF, 367 KB)
    هرچقدر هم acrobat رو آپدیت میکنم فایده ای نداره
    ممنون میشم راهنمائیم کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط PejMoon نمایش پست ها
    اگه بازه های دانشجویی رو حذف کنیم، بخش اعظمی از این 10 سال دچار گپ میشه! درسته که رزومه رو می خونن ولی من فک میکنم تو این جدول خیلی شسته رفته می خوان آمار 10 سال اخیرتو داشته باشن. برای همینه که به سوابق تحصیلی هم اشاره می شه.
    اگر جا میشه که بنویسید قطعا واسا گپا خوبه، اما اگه جا نمیشه چون از اون شسته رفتگی که میفرمایید میفته در نتیجه به بازه های تحصیل اشاره نکنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط paria67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو تا فرم pdf رو اصلا نمیتونم دانلود کنم، Application for a Study Permit Made Outside of Canada [IMM 1294] (PDF, 334 KB)
    Schedule 1 – Application for Temporary Resident Visa [IMM 5257 – Schedule 1] (PDF, 367 KB)
    هرچقدر هم acrobat رو آپدیت میکنم فایده ای نداره
    ممنون میشم راهنمائیم کنین
    اصلا نمیتونید دانلود کنید یا دانلود میشه باز نمیشه ؟!
    اگر دانلود نمیشه که ربطی نداره به آکروبات.
    از این صفحه هم امتحان کنید، اگر نشد باز بگید تا دانلود کنم براتون میل کنم
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1313 نمایش پست ها
    اصلا نمیتونید دانلود کنید یا دانلود میشه باز نمیشه ؟!
    اگر دانلود نمیشه که ربطی نداره به آکروبات.
    از این صفحه هم امتحان کنید، اگر نشد باز بگید تا دانلود کنم براتون میل کنم
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...ions/index.asp

نه دانلود میشه ولی میگه باید آکروبات رو آپدیت کنی
    با این لینک هم نشد، جالبه که من آکروبات رو آپدیت هم کردم!

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

نه دانلود میشه ولی میگه باید آکروبات رو آپدیت کنی
    با این لینک هم نشد، جالبه که من آکروبات رو آپدیت هم کردم!
    چون اسم سایت دیگه ای رو برای دانلود باید میوردم نمیدونستم مطابق قوانین انجمن هست یا نه. اما لینک دانلود نسخه ای که من خودم باهاش فرم ها رو باز کردم براتون پ خ کردم.

دوستان من تو پر کردن فرم ها چندتا سوال دارم، ممنون میشم کمکم کنین.

1. Funds available for my stay اگه فاند نداشته باشیم، چی بنویسیم؟؟
    2. ?.....Have you had any post secondary education(سابقه تحصیلی) اینجا فقط یه جا گذاشتن که پر کنیم، ولی من دو تا مدرک دارم، یکی لیسانس و فوق...کدومش رو باید بنویسیم؟؟
    3. من 1 سال سابقه کارآموزی بدون حقوق دارم، تو قسمت Employment باید بنویسم یا نه؟؟
    4. فرم Family Information رو باید اول پر کنیم بعد save، و فایل save شده رو آپلود کنیم؟؟

با تشکر

Junior Member

سلام به همگی
    من قبل از ماه جون اکانت GCKEY رو ساختم و اون موقع اجازه ی کار از ابتدا برای دانشجوها نبود و من هم نگفتم که اجازه ی کار می خوام. الان هنوز سابمیت نکرده ام فرم ها رو. طبق این قانون جدید که دانشجو می تونه از همون ابتدا کار بکنه آیا من باید از نو اکانت بسازم؟ آیا فرم خاصی رو باید پر کرد یا به طور اتوماتیک این اجازه ی کار با استادی پرمیت میاد؟
    ممنون از اینکه راهنمایی می کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

دوستان من تو پر کردن فرم ها چندتا سوال دارم، ممنون میشم کمکم کنین.

1. Funds available for my stay اگه فاند نداشته باشیم، چی بنویسیم؟؟
    2. ?.....Have you had any post secondary education(سابقه تحصیلی) اینجا فقط یه جا گذاشتن که پر کنیم، ولی من دو تا مدرک دارم، یکی لیسانس و فوق...کدومش رو باید بنویسیم؟؟
    3. من 1 سال سابقه کارآموزی بدون حقوق دارم، تو قسمت Employment باید بنویسم یا نه؟؟
    4. فرم Family Information رو باید اول پر کنیم بعد save، و فایل save شده رو آپلود کنیم؟؟

با تشکر
    1- منظور از فاند اون فاند نیست ! منظور ساپورت مالی که دارید. با توجه به BS هایی که داخل اپلیکیشن میذارید باید مقدار پولی که دارید و قرار باهاش هزینه های کاناداتون رو پرداخت کنید وارد کنید. دقت کنید که این مقدار نباید کمترز هزینه یکسالتون باشه( کنار همین سوال هزینه یکسال رو هم از شما خواسته) دوستان اینجا معتقدا حدود 1ونیم برابر هزینه باید Fund available داشته باشید. اما من خودم هزینه سالم 24000 بود 28000 زدم و پریروزم ویزام اوکی شد البته 18k فاند داشتم
    2- زیرش کوچیک نوشته If you answered yes, give full details of you HIGHEST level. پس فقط ارشد رو اینجا بذارید
    3- بستگی به نظر خودتون داره و اینکه اون شرکت چه کاری انجام میده. مثلا حساسیت زا نباشه. اما باید ببینید دلیلتون از نوشتنش چیه؟ یه سری مزایا داره یه سری معایب
    4- متوجه این سوال نمیشم. مگه حالت دیگه ای هم هست ؟! فرم ها کاملا الکترونیکی پر میشن و امضا هم نمیخوان فقط تاریخ فراموش نشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق - امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط hajar57 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من قبل از ماه جون اکانت GCKEY رو ساختم و اون موقع اجازه ی کار از ابتدا برای دانشجوها نبود و من هم نگفتم که اجازه ی کار می خوام. الان هنوز سابمیت نکرده ام فرم ها رو. طبق این قانون جدید که دانشجو می تونه از همون ابتدا کار بکنه آیا من باید از نو اکانت بسازم؟ آیا فرم خاصی رو باید پر کرد یا به طور اتوماتیک این اجازه ی کار با استادی پرمیت میاد؟
    ممنون از اینکه راهنمایی می کنید.
    نیاز به ساخت اکانت مجدد نیست. اما میتونید با همون اکانت اپلیکیشن مجدد بسازید (یعنی سوال هایی که بررسی میکنه آیا اجازه اپلای کردن دارید یا نه رو دوباره جواب بدید) چون سوالات مقداری تغییر کرده. وارد اکانتتون بشید در بخش What would you like to do today?

اپلای برای استادی پرمیت رو انتخاب کنید و سوالاتو جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1313 نمایش پست ها
    1- منظور از فاند اون فاند نیست ! منظور ساپورت مالی که دارید. با توجه به BS هایی که داخل اپلیکیشن میذارید باید مقدار پولی که دارید و قرار باهاش هزینه های کاناداتون رو پرداخت کنید وارد کنید. دقت کنید که این مقدار نباید کمترز هزینه یکسالتون باشه( کنار همین سوال هزینه یکسال رو هم از شما خواسته) دوستان اینجا معتقدا حدود 1ونیم برابر هزینه باید Fund available داشته باشید. اما من خودم هزینه سالم 24000 بود 28000 زدم و پریروزم ویزام اوکی شد البته 18k فاند داشتم
    2- زیرش کوچیک نوشته If you answered yes, give full details of you HIGHEST level. پس فقط ارشد رو اینجا بذارید
    3- بستگی به نظر خودتون داره و اینکه اون شرکت چه کاری انجام میده. مثلا حساسیت زا نباشه. اما باید ببینید دلیلتون از نوشتنش چیه؟ یه سری مزایا داره یه سری معایب
    4- متوجه این سوال نمیشم. مگه حالت دیگه ای هم هست ؟! فرم ها کاملا الکترونیکی پر میشن و امضا هم نمیخوان فقط تاریخ فراموش نشه.

ممنون از جوابتون
    یعنی برای سوال اول باید مقدار تقریبی مانده حسابی که تو گواهی BS نشون میدیم را بنویسیم؟؟
    کار حساسیت زا نیست، شرکت ساختمانیه، جون از همون شرکت جاب آفر برای تای تهیه کردم، گفتم شاید بهتر باشه بنویسم؟
    فرم Family Information قسمت Validate رو نداره، به خاطر همین گیج شدم.
    بعد ممنون میشم یه نمونه Content برای Explanation Letter و مدارک مالی بهمون بدین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)