صفحه 7 از 97 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zrnn نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون،
    اما من مسترم اینجا دو سال پیش تمام شده و برای این دو سال سابقه کار جور کردم. اگه بخوام مستر رو ننویسم، باید برای اون دو سال و نیم هم یه چیزی جور کنم، چون فاصله لیسانس و مسترم خیلی زیاد میشه. برای توضیح این که چرا دوباره میخوام مستر بخونم، یه چیزایی در نظر دارم که بنویسم توی study plan. بیشتر سوالم در مورد دانشنامه و ریزنمرات بود. در هر صورت ممنون.
    پس ریز نمرات و دانشنامتم بده حالا که داری میگی مستر داری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mzz نمایش پست ها
    پس ریز نمرات و دانشنامتم بده حالا که داری میگی مستر داری
    مشکل اینجاست که من چون از همون اول به دلایلی میخواستم برای مستر اقدام کنم، مدرک ارشدم رو آزاد نکردم. حالا اگه بخوام این کار رو بکنم، حداقل یه ماهی طول میکشه. مدارک من همه آمادس (به جز این یه قلم) و میخواستم در چند روز آینده پست کنم برای سفارت. گواهینامه موقت هم که ارزش ترجمه نداره، ریزنمرات انگلیسی هم که نمیده دانشگاه تا مدرکمو آزاد نکنم، یه ریز نمرات فارسی دارم که یه مهر بزرگ خورده روش تحت عنوان "ریزنمرات غیر رسمی بنا به درخواست دانشجو". واقعا نمیدونم باید چکار کنم. فکر اینجاشو نکرده بودم دیگه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

در فرم 1294 يه جا داره employment history. من الان دانشجوام كار نكردم اينو بايد چي پر كنم؟ چون دورش كادر قرمز كشيده فك كنم به اين معني هست كه بايد پر شه!

Junior Member mseraji آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aa6864 نمایش پست ها
    در فرم 1294 يه جا داره employment history. من الان دانشجوام كار نكردم اينو بايد چي پر كنم؟ چون دورش كادر قرمز كشيده فك كنم به اين معني هست كه بايد پر شه!
    بالای همون قسمت نوشته شده : if retired, not working, or studying, please indicate

شما From رو تاریخ شروع آخرین دوره تحصیلتون و To رو تاریخ پایانش بنویسید. در قسمت current activity/occupartion هم بنویسید student . در قسمت employer هم اسم دانشگاهتون رو بنویسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

سلام دوستان

من سه شنبه ميرم سفارت
    بنده هم فرم هاي قديمي رو فرستاده بودم و جديدارو پر كردم كه ببرم تحويل بدم.
    اگر كسي كاري چيزي سئوالي داره بگه بپرسم براش.(قابل توجه عزيزان شهرستاني )

Junior Member

سلام، فرم STUDENT ADDITIONAL INFORMATION SHEET از سوال 15 شروع میشه. درسته این فرم؟ از سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng برش داشتم.ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

سلام، فرم STUDENT ADDITIONAL INFORMATION SHEET از سوال 15 شروع میشه. درسته این فرم؟ از سایت http://www.canadainternational.gc.ca....aspx?lang=eng برش داشتم.ممنون
    سلام

اين فرم تغيير نكرده همون قبليست.فكر كنم دسته.

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه، توی فرم IMM1294E، قسمت دوم Background Information، سوال c، پرسیده شده که Have you ever been refused admission or been ordered to leave Canada or any other country، یعنی من که حدود یه دو ماه پیش از یه دانشگاه کانادایی پذیرش گرفتم و خودم ردش کردم، باید اونو بنویسم؟ یا منظور دانشگاههایی هستن که خودشون منو ریجکت کردن؟ اگه مورد اوله، چه توضیحاتی باید بدم، باید بنویسم چرا رد کردم؟ و اگه مورد دومه، خوب 4 تا دانشگاه بودن، اسم همه رو باید بنویسم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

ببخشید یه سوال دیگه، توی فرم IMM1294E، قسمت دوم Background Information، سوال c، پرسیده شده که Have you ever been refused admission or been ordered to leave Canada or any other country، یعنی من که حدود یه دو ماه پیش از یه دانشگاه کانادایی پذیرش گرفتم و خودم ردش کردم، باید اونو بنویسم؟ یا منظور دانشگاههایی هستن که خودشون منو ریجکت کردن؟ اگه مورد اوله، چه توضیحاتی باید بدم، باید بنویسم چرا رد کردم؟ و اگه مورد دومه، خوب 4 تا دانشگاه بودن، اسم همه رو باید بنویسم؟
    نه اين منظورش اصلا دانشگاه نسيت،منظورش اينه كه تا به حال به دلايلي كانادا شما رو رد كرده باشه كه داخلش شده بشين با اينكه اخراجتون كرده.منظورش اينه.حتي منظورش يكي از انواع ويزا هم نيست چون اين سئوال رو قبلش پرسيده have you been refused any kind of visa to travle to canada?

Junior Member

سلام دوستان؛ فرم های بارکد دار چه فرم هایی هستند؟ همون فرمهای pdf داخل سایت سفارت هستند؟ منظور از بارکد چیه؟ باید فرم ها را تایپ کرد؟ ممنون از راهنمایی...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)