صفحه 88 از 97 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 970

موضوع: سوال در مورد فرم سفارت کانادا

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد فرم سفارت کانادا

برای باز کردن فایل فرم کلیک راست کنید و اپن ویت را بزنید. اگر باز هم نشد فایل موجود بر روی سایت را برای دانلود با روش save asانجام بدهید. درست میشه حتما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeedrad نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا کمکم کنید من تا یک هفته دیگه میخوام برم ترکیه ولی میخوام انگشت نگاری هم انجام بدم به یه مشکلی بر خوردم دارم ثبت نام انلاین ویزای کاناد انجام میدم تمام مدارکم اپلود کردم ولی فرم IMM5257E هرکاری میکنم باز نمیشه اخرین ورژن Acrobat reader هم نصب کردم ولی پیغام میده که فرم باز نمیشه ممنون میشم راهماییم کنید .

بله تمام قسمت ها را پر کنید. اگر سابقه کار ندارید دوران تحصیل را بنویسید . در مورد سوال دوم تون یه جوری بنویسید بالاخره شما باید 10 سال را پوشش بدهید. کلا برای این ناپیوستگی مگر چند سال را پوشش میده!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arezu20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در فرم 1294 قسمت Employment که قراره سابقه کاری 10 سال اخیر نوشته شه، 1) آیا هر سه قسمت باید پر شن؟
    2) تو پر کردنش برا من که معلم هستم و تو دانشگاه هم یکی دو ترم آزمایشگاه بهم داده بودن آیا هر دو رو بنویسم؟ اون موقع دو قسمت رو آخه باید پرکنم یه قسمت میمونه. هم اینکه اون موقع تو قسمت current معلمی بودنم رو بنویسم و تو قسمت previous حقالتدریس دانشگاه رو؟ و 3) الان که این ترم تو دانشگاه حق التدریس دارم. ترم قبل مثلا نداشتم و ترم قبل تر ازون رو داشتم یعنی ناپیوستگی وجود داره، در آن صورت چظور اینا رو وارد کنم و از دانشگاه گواهی حقالتدریس رو مگه یه دونه نمیدن؟
    ممنون میشم راهنماییم بفرمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    برای فرصت مطالعاتی و در ویزای استادی، پر کردن فرم 5257 و 5816 الزامیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    باتشکر
    will is power

Thumbs up پاسخ : تایپ فارسی در فرمها

سلام
    جواب سوال چگونه فارسی تایپ کنیم در فرمها
    اگر فایل فرمها را آن لاین پر کنید میتوانید فارسی تایپ کنید

سلام
    من بعد از اینکه اکانت ساختم هیچ کدی دریافت نکردم و مسقیما گفته باید فایلارو آپلود کنم.و وقتی دوباره log in میشم سوالات سیکیوریتی رو میپرسه و میره سمت آپلود فایل میره.این مشکلی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_sadeh نمایش پست ها
    سلام
    من بعد از اینکه اکانت ساختم هیچ کدی دریافت نکردم و مسقیما گفته باید فایلارو آپلود کنم.و وقتی دوباره log in میشم سوالات سیکیوریتی رو میپرسه و میره سمت آپلود فایل میره.این مشکلی داره؟
    منظور شما کدوم کد هست؟ در چه وبسایتی اکانت ساختید؟ برای ویزای دانشجویی میخواهید اقدام کنید؟

مرسی از پاسخ شما
    بله برای روادید دانشجویی و وبسایتش www.cic.gc.ca
    منظورم کد ده رقمی و دو حرف الفبا چون یه جا خواسته بود کد personal code که برای log in شدن میشه از اون استفاده کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_sadeh نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ شما
    بله برای روادید دانشجویی و وبسایتش www.cic.gc.ca
    منظورم کد ده رقمی و دو حرف الفبا چون یه جا خواسته بود کد personal code که برای log in شدن میشه از اون استفاده کرد
    تا جایی که من میدونم شما برای ثبت نام در این وب سایت فقط باید یک یوزر نیم و پسورد انتخاب کنید و وقتی وارد اکانت میشید به همه اپشنها دسترسی دارید و من تا بحال چیزی به اسم کد ده رقمی یا پرسنال کد ندیدم.
    اگر وبسایت چنین چیزی نشون می ده و از شما یک کد ده رقمی میخواد لطفا متن یا تصویرش رو اینجا کپی کنید.

دوستان سلام،
    من دو سال میشه که ارشدم تموم شده، خب توی این مدت روی مقاله هام کار کردم و برای زبان خوندم و بعد هم دنبال استاد میگشتم. یعنی اصلا جایی مشغول به کار نبودم.حالا برای پرکردن فرمها راهنمایی میخوام.
    در فرم 5645 من باید present occupation رو چی بنویسم؟
    و در فرم 1294 برای قسمت employment من برای این دو سال اخیر چی باید بنویسم وقتی نه دانشجو بودم نه سرکاررفتم؟
    و درهمین فرم هزینه ها رو باید برای 4 سال نوشت یا فقط سال اول؟ من بورسی که میگیرم برای 4 سال هست و هزینه ها رو پوشش میده و سند خونه پدرم رو هم میذارم،دیگه لازم هست که BS هم جز مدارکم باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من دو سال میشه که ارشدم تموم شده، خب توی این مدت روی مقاله هام کار کردم و برای زبان خوندم و بعد هم دنبال استاد میگشتم. یعنی اصلا جایی مشغول به کار نبودم.حالا برای پرکردن فرمها راهنمایی میخوام.
    در فرم 5645 من باید present occupation رو چی بنویسم؟
    و در فرم 1294 برای قسمت employment من برای این دو سال اخیر چی باید بنویسم وقتی نه دانشجو بودم نه سرکاررفتم؟
    و درهمین فرم هزینه ها رو باید برای 4 سال نوشت یا فقط سال اول؟ من بورسی که میگیرم برای 4 سال هست و هزینه ها رو پوشش میده و سند خونه پدرم رو هم میذارم،دیگه لازم هست که BS هم جز مدارکم باشه؟
    دوستان من حدود 40 صفحه از پستهای این تاپیک رو خوندم اینجور که فهمیدم خیلی فرق نمیکنه که هزینه و فاند برای یک سال رو بذارم یا 4 سال، هر دو قابل قبول هستند.
    برای present occupation باید بنویسم not-employed و برای employment هم برای این دو سال اخیر باز بنویسم not-employed. ولی برای company/employer/facility name چی باید بنویسم؟ بنویسم My father's house??!!
    و حالا من اگه با وجود داشتن بورس بخوام BS پدرم رو بذارم باید لزوما مدرک تعهد محضری رو هم داشته باشم؟ خب پشتوانه اصلی من بورس هست که مبلغش از BS پدرم خیلی بیشتر هست.
    ممنونم میشم اگه راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)