صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 68

موضوع: آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Jönköping با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دانشجویان پذیرفته شده در Jönköping با یکدیگر

سلام
    با توجه به درخواست بعضی از دوستان اینجانب مسئول هماهنگی بیشتر میان هم دانشگاهیهای عزیز شدم - دراینجا ذکر چند نکته ضروری است :
    1- از تمامی دوستانی که تصمیم گرفتند تا از accommodation دانشگاه استفاده کنند سریعا تا قبل از 31 may آن را Confirm کنند .
    2- رزرو بلیط در مرحله بعدی قرار داره ( خوشحال میشیم که در روز پرواز به جمع ما که فعلا 4 نفر هستیم بپیوندید ) .
    3- درحال حاضر امکان برقراری میتینگ حضوری وجود نداره چون بعضی از دوستانمان شهرستانی هستند و هنوز پروسه ویزاشون رو انجام ندادند -طبیعیست فعلا برای انجام اینکار هم زوده ولی درآینده اگه فرصتش پیش بیاد حتما انجام خواهیم داد .
    4- هرگونه پرسش و یا نقطه نظرات خود رو برای هماهنگی بیشتر به ایمیل اینجانب بفرستید .
    با آرزوی موفقیت برای همه دوستان
    ویرایش توسط aida_11041 : April 17th, 2013 در ساعت 01:13 AM دلیل: ویرایش ایمیل

سلام خدمت دوستان
    من رشته international logistics and supply chain management تو این دانشگاه قبول شدم
    ویرایش توسط aida_11041 : April 17th, 2013 در ساعت 01:13 AM دلیل: ویرایش ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

من هم همین الآن یعنی 7 Jun موفق به گرفتن پذیرش شدم:
    Production Development and Management
    MR=888
    Reserve 15
    3rd Priority
    ...................
    خوب حالا دوستان باید چی کار کنم من برای پروسه ویزام؟؟ چه مدارکی می خواد؟؟ این تاریخ اشتباه تولد و چی کار کنم چون دانشگاه به همون تاریخ اشتباه برام نامه پذیرش صادر کرده......

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز من رشته Production Development and Management تونستم پذیرش بگیرم که رزرو 5 بودم . البته دانشگاه مالاردلن هم تو این رشته قبول شدم باید تا 5 روز دیگه جواب قطعی به یکیشون بدم و دیگری رو کنسل کنم . کسی از دوستان هست که بتونه کمکم کنه . کدام دانشگاهو انتخاب کنم ؟
    واقعا ممنون میشم .

با سلام
    من هم دیروز یعنی 7 Jun موفق به گرفتن پذیرش شدم:
    MR=999
    Reserve 7
    2rd Priority
    البته در دانشگاه نروژ Molde هم در رشته Logistics قبول شدم باید یکیشو بیخیال بشم .در ضمن از اونجاییکه جواب رزروها خیلی دیر اومد، واسه ویزای نروژ اقدام کرده ام. کسی از دوستان هست که بتونه کمکم کنه ؟هر کدوم از دانشگاهها هم معایب و مزایای خاص خودشونو دارن، همینطورم نروژ و سوئد. واقعا نمیدونم کدام دانشگاه رو انتخاب کنم
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Alireza نمایش پست ها
    با سلام
    من هم دیروز یعنی 7 Jun موفق به گرفتن پذیرش شدم:
    MR=999
    Reserve 7
    2rd Priority
    البته در دانشگاه نروژ Molde هم در رشته Logistics قبول شدم باید یکیشو بیخیال بشم .در ضمن از اونجاییکه جواب رزروها خیلی دیر اومد، واسه ویزای نروژ اقدام کرده ام. کسی از دوستان هست که بتونه کمکم کنه ؟هر کدوم از دانشگاهها هم معایب و مزایای خاص خودشونو دارن، همینطورم نروژ و سوئد. واقعا نمیدونم کدام دانشگاه رو انتخاب کنم
    ممنون از راهنماییتون
    در کل بخوای حساب کنی من یونشوپینگو ترجیح میدم . چراکه در بعضی موارد همچون تخصصی تر بودن دانشگاه واسه کورس های صنایع ، تامین accomodation ، رنک بالاتر ، موقعیت دسترسی به پایتخت و همچنین ارزانتر بودن کشور ( البته شهر مولد رو نمیدونم) ارجحیت داره . در مجموع من اگر جای شما بودم با بررسی دروس ارائه شده هر رشته و علاقه خودم به آنها تصمیم نهایی رو میگرفتم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production Systems - Jonkoping University

سلام دوستان کسی هست که خوابگاه نتونسته رزرو کنه و بخواد اتاق یا خونه بگیره؟؟؟ اگه هست به من خبر بده که منم دنبال هم خونه ایی یا هم اتاقی ام!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc in Prdution Systems, Jonkoping

سلام
    من رضا هستم. برای ترم August 2010 در دانشگاه Jonkoping پذیرفته شدم.
    رشته تحصیلی من Msc. Production Systems هست. خوشحال می شم که با کلیه دانشجویان جدید/فعلی این دانشگاه در تماس باشم.
    لطف کنید با این ایمیل تماس بگیرید
    ویرایش توسط aida_11041 : April 17th, 2013 در ساعت 01:12 AM دلیل: ویرایش ایمیل

Junior Member

سلام

کسی از دوستان در مورد خوابگاه خبر جدیدی نگرفته ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Stockholm University

دوستان منم jonkoping (information engineering and management) قبول شدم.
    یک آپارتمان توی یکی از این housing company ها گیر آوردم خیلی خوبه. 3 کیلومتر با دانشگاه فاصله داره. 70 متره!!! 3 خوابه. 5000 کرون در ماه. اینترنت و برق و تلویزیون کابلی هم مجانی!! اگه کسی پایه هست که اینو 2 نفری بگیریم خبر بده که من اینو درخواست بدم تو سایت. تا فردا 29 جولای هم بیشتر وقت نداره. کلا اگه کسی هم پایه بود این اول کاری خونه بگیریم با هم خبر بده. (even if july 29 has passed and u see this now! )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)