صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 848495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

پیش فرض پاسخ : اجاره خانه در آمريكا

Airbnb.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    دوستان لطفا من را راهنمایی کنید
    من میخوام آپارتمانی را در Fort Worth اجاره کنم که utilities پرداخت نشده و باید خودم شرکتی را پیدا کنم , ولی از انجایکه شرکت های مختلفی هستن نمیتونم تصمیم گیری کنم , لطفا من را راهنمایی کنید.
    برای برق reliant گاز atmos و اینترنتtwc . آب هم باید برید شهرداری در محدوده دالاس اینطوره.

سلام.
    به نظرتون خوبه توی مجتمع یه خونه 2خوابه گرفت و اون Living room رو جدا کرد (با پرده) و اونم به مبلغی کمتر اجاره داد به یه نفر دیگه تا هزینه اجاره بیاد پایین؟
    عاقلانه هست؟
    کل اجاره 1725 هست (میدونم نفر سوم باید کم تر اجاره بده) ولی میشه یه جای دیگه یه دو خوابه کوچیک تری گرفت به نفری 720 دلار...
    البته این ایده رو یکی از بچه های ساکن در اونجا مطرح کرده و خودش یک سال در همین مجتمع اینطوری زندگی کرده و راضی بود...
    ممنون
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: png 2 b.png (29.1 کیلوبایت, 59 views)
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member pjabbarzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universiti Putra Malaysia

با سلام

من قصد دارم برای یک ماه بیام آمریکا. واشنگتون. ایا امکانش هست بشود برای یک ماه یک اتاق اجاره کرده یا به شکل استودیو و یا کسی باشد که حاضر باشه برای مدت کوتاه یک اتاقش را اجاره دهد؟ حدودا چقدر اجاره می شود؟ اگر هم کسی آمادگی دارد یک ماه اینجانب را برای اپریل 2017 بپذیرد لطفا اطلاع دهد. من برای چند تا کنفرانس اقامت خواهم داشت. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pjabbarzadeh نمایش پست ها
    با سلام

من قصد دارم برای یک ماه بیام آمریکا. واشنگتون. ایا امکانش هست بشود برای یک ماه یک اتاق اجاره کرده یا به شکل استودیو و یا کسی باشد که حاضر باشه برای مدت کوتاه یک اتاقش را اجاره دهد؟ حدودا چقدر اجاره می شود؟ اگر هم کسی آمادگی دارد یک ماه اینجانب را برای اپریل 2017 بپذیرد لطفا اطلاع دهد. من برای چند تا کنفرانس اقامت خواهم داشت. ممنون
    سایت های زیر رو چک کنید. و حتمن ریویو هاشون رو بخونید. فاصله شون رو با محل کنفرانس و میرهای ترددتون هم چک کنید. جاهایی که تعداد ریویور زیاد با امتیاز خوب دارن قابل اعتمادن.
    airbnb
    roomorama

نقل قول نوشته اصلی توسط borni نمایش پست ها
    از لطفتون سپاسگزارم. ممنونم که راهنمایی کردید. حدود قیمتی دارید بصورت تخمینی؟
    گست هاس هایی که من دیدم توی رنج 1200 بود ولی من دنبال 2خوابه بودم که به قیمت 2100 در منطقه وودلندهیلز گرفتم

قیمتهای استادیو 1400 و یک خوابه 1700 بود اینجا

سلام دوستان
    من و همسرم حدود 16 روزه که اومدیم ایالات نیوهمپشیر (دورهام) و دنبال خونه ایم. اینجا شغل و فاند نداریم و پول از ایران آوردیم. ضمن اینکه اکثر خونه ها تو این فصل سال خالی نیست، هر جا هم ک خالیه، میگن چون شما شغل و درآمد ندارین، نمیشه. میگیم کل اجاره یه سال رو الان بهتون می دیم بازم قبول نمی کنن. یکی از بچه ها گفت من co-sign میشم بازم قبول نکردن!!!!!!
    شما راه حلی ندارین؟؟؟؟؟
    تازه برای SSN اقدام کردیم ولی دو هفته طول می کشه.
    سایتی نمی شناسین که افراد بطور شخصی آگهی اجاره بزنن و با بنگاه سر و کار نداشته باشیم؟ CRAIGLIST و ... رو گشتم.
    پیشاپیش ممنون از لطف تون

سلام
    اگر لس انجلس منطقه ولی بودین خیلی میتونستم کمکتون کنم
    متاسفانه الان فقط میتونم چندتا پیشنهاد بهتون بدم

میدوم خیلی سخته ما هم اذیت شدیم ولی خداروشکر ماله ما خیلی زود نتییجه داد

در صورتی که کل پولی که همراهتون هست رو روز اول در فرودگاه توی برگه اضهارنامه گمرکی ذکر کردین همرو به حساب بانکی که اینجا بازکردین واریز کنین و بعدش پرینت مانده حساب درخواست بدین بعد با کمی تغییر مبلغ پول روو به حساب همسرتون انتقال بدین و مجدد پرینت بگیرین
    این خیلی میتونه کمکتون کنه

از سایتهای مثله zillow.com و airbnb.com میتونین کمک بگرین ولی کمی گرون در میاد

با گست هاوس کارتون راه می افته به راحتی،درصورتی که خیلی اذیت شدین میتونین چندماهی اونجا باشین و تو این مدت روی کردیت کارتتون کار کنین وبرای خودتون هیستوری بسازین

حداکثر دپازیتی که من دیدم اینجا قبول میکنن یک ماه اول و دیگه چی باشه یک ماه اخر هم بگیرن،یکسال و اینارو فقط از اونر های ایرانی میشه شنید

نقل قول نوشته اصلی توسط yasmary نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم حدود 16 روزه که اومدیم ایالات نیوهمپشیر (دورهام) و دنبال خونه ایم. اینجا شغل و فاند نداریم و پول از ایران آوردیم. ضمن اینکه اکثر خونه ها تو این فصل سال خالی نیست، هر جا هم ک خالیه، میگن چون شما شغل و درآمد ندارین، نمیشه. میگیم کل اجاره یه سال رو الان بهتون می دیم بازم قبول نمی کنن. یکی از بچه ها گفت من co-sign میشم بازم قبول نکردن!!!!!!
    شما راه حلی ندارین؟؟؟؟؟
    تازه برای SSN اقدام کردیم ولی دو هفته طول می کشه.
    سایتی نمی شناسین که افراد بطور شخصی آگهی اجاره بزنن و با بنگاه سر و کار نداشته باشیم؟ CRAIGLIST و ... رو گشتم.
    پیشاپیش ممنون از لطف تون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس معماری

سلام، اينجا كسي اطلاعاتي در مورد اجاره اپارتمان دوخوابه توي كالج پارك، مريلند، نزديك دانشگاه داره؟ ممنون ميشم پيام بديد.

سلام من به مدت شش ماه ميخوام برم New Orleans ، مي خواستم يه خونه أجاره كنم ، كسي هست كه در مورد محله هاي أمن و أين جور چيزا كمك كنه لطفا، من اولين باره ميرم اونجا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)