صفحه 11 از 60 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh002
    از دوستان كسي در مورد آپارتمان يا خونه در شيكاگو نزديك دانشگاه IIT تجربه اي داره؟

http://chicago.craigslist.org/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad84
    سلام
    در مورد وضع اجاره خونه تو Houston کسی چیزی میدونه؟ من امسال قراره برم اونجا، شنیدم اجاره ها خیلی بالاست؟؟؟!!
    مرسی
    http://houston.craigslist.org/

اطلاعانش هم دقیقه.

Junior Member

سلام
    در مورد وضع اجاره خونه تو Houston کسی چیزی میدونه؟ من امسال قراره برم اونجا، شنیدم اجاره ها خیلی بالاست؟؟؟!!
    مرسی
    اگه بخوای تنها زندگی کنی برای یه آپارتمان یک خوابه ماهی 500 600 تا و اگه بخوای هم تنها زندگی نکنی که کمتر. کلن یکی از ارزون ترین جاهای آمریکاست و خیلی ارزون تر از کالیفرنیا و east coast هست.

Senior Member emperial آواتار ها

من یک نفر رو پیدا کردم که الان تو دانشگاهیه که میخوام برم و میخوایم هم خونه بشیم. چیزای عجیبی میگه. فرق اینکه خونه رو از landlord بگیری یا از Property Manager چیه؟
    طبق قوانین اگر من (که درآمد دانشجوئی دارم) به تنهائی بخوام یک خونه 3 خوابه بگیرم امکانش هست؟
    اگر 3 نفر بخواند در یک آپارتمان دو خوابه زندگی کنند امکانش هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    من یک نفر رو پیدا کردم که الان تو دانشگاهیه که میخوام برم و میخوایم هم خونه بشیم. چیزای عجیبی میگه. فرق اینکه خونه رو از landlord بگیری یا از Property Manager چیه؟
    طبق قوانین اگر من (که درآمد دانشجوئی دارم) به تنهائی بخوام یک خونه 3 خوابه بگیرم امکانش هست؟
    سلام

Off-campus housing در دانشگاه من یک کتابچه قوانین و اطلاعات لازم درمورد اجاره خانه و مسایلی که سوالات شمارو پوشش میده، داره که میشه از توش اطلاعات لازم (البته برای ایالت هاوایی) را درآورد و چیزهایی که نمیدانیم را ازشون بپرسیم. به نظرم شما هم چنین چیزی را از بخش مربوطه در دانشگاهت بخواه تا با خیال اسوده به جواب سوال هایت برسی!

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita نمایش پست ها
    یکی از سایتهای خوب برای پیدا کردن خونه، ماشین دست دوم، و غیره این سایته:
    http://www.craigslist.org/about/sites.html
    یک بخشهایی داره نوشته Services !
    یه موقع زنگ نزنید بهشون.
    پلیس هستند . میان میگیرن میبرنتون زندان.
    از ما گفتن بود

Member
    رشته و دانشگاه
    University at Buffalo, Master of Architecture

I have received my admission offer from Iowa State University, Ames, Iowa. Does any body currently study at this university who can inform me about Ames housing? If i don't reserve on-campus housing and wait untill I get there (which I am not sure when it is) is a better idea? since it is an small town won't be hard to find a house in Agust?

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial نمایش پست ها
    You should show them that your are able to pay you monthly rent... if 3Bdr apartment is, for example, about 1000 and you are payed about 2000 by school, sure you can rent it. Otherwise they will not rent it to you.

Some times, they are very restrict about the number of people and they check the apartment. For example, my landlord has the permission (based on our lease) to come to our home regularly and check it. On the other hands, I know some indian students who live about 4-5 people in a 3Bdr.

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

با توجه به اینکه در امریکا در زمان تخلیه خانه به دقت همه چی را بررسی کرده و از مبلغ دپوزیتی که در ابتدا پرداخت کرده اید، تمام هزینه های احتمالی تعمیرات یا ... را میگیرند، اکیدا توصیه میکنم در زمان تحویل خانه، نهایت دقت را داشته و به قولی مو را از ماست بکشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering/ NEU

تو سايت on-campus living واسه بچه هاي graduate سه نوع آپارتمان گذاشتند با قيمتهاي مربوط به هر ترم در بوستون. كسي مي دونه هر كدوم از اينا يعني چي؟ اين نوع آپارتمانها چطوريند؟ تكي يا جفت؟ تازه چرا بعضي ها گرونتره؟

Below is information on the housing options we have for Graduate students. Please note that the prices listed are for the 2009-2010 academic year. We have not finalized the prices for the 2010-2011 academic year. Please expect a 3% - 5% price increase.

Studio Apartment ($5,605 per semester): A single studio apartment with a kitchenette and bathroom. *Internet, Phone, and Cable, NOT included in price.

Economy single bedroom ($3,835 per semester): A single bedroom in a shared apartment with a kitchen and bathroom and no common living area. *Internet, Phone, and Cable NOT included in price.

Enhanced single bedroom ($4,505 per semester): A single bedroom in a shared, new, or renovated apartment with a kitchen and bathroom but no common living area. *Internet, Phone, and Cable included in price

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)