صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 598

موضوع: اجاره خانه در آمريكا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هر آنچه كه براي اجاره خانه در امريكا بايد بدانيم

yepp craigslist is the best...

you can also check out housingmaps.com for some cities.

Condo is an apartment in a big building. The difference between condo and apartment is in the ownership and stuff (no big deal)

a townhouse is a home that is attached to adjacent houses

a house is simply a house...

you will need to sign a one year "lease" (contract) and if you need to be out of town you can sublease (bring somebody in for a temporary term)

Gas is currently really expensive in the US so finding a place with electrical heating is much better. otherwise you might need to buy an electric heater if you don't wanna see a $500 gas bill in winter time.

typical prices for utilities (which are shared between roommates are

Gas: $30 in summer...at least $100 in winter
    Electricity: $50 in winter...100 in summer
    Cable TV: $50
    Cable internet: $40
    Water: $40

these are approximate...

امکان گرفتن خونه با رهن کامل در امریکا وجود داره ؟

Junior Member

سلام

اگر در مورد campus apartment نوشته بشه unfurnished منظور چیه؟ چون مثلا نوشته که آشپزخانه هم گاز داره و هم یخچال و ماشین ظرفشویی ولی در ضمن نوشته که آپارتمان unfurnished هست. مثلا تخت و کمد نداره؟؟؟؟ ???

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_b
    سلام

اگر در مورد campus apartment نوشته بشه unfurnished منظور چیه؟ چون مثلا نوشته که آشپزخانه هم گاز داره و هم یخچال و ماشین ظرفشویی ولی در ضمن نوشته که آپارتمان unfurnished هست. مثلا تخت و کمد نداره؟؟؟؟ ???
    not equipped with what is needed especially furniture; "an unfurnished apartment"

پس شاید بشه نتیجه گرفت که نداره!!!
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

راستی می تونید در مورد بحث گرمایش در قرارداد باصاحب خونه بیشتر توضیح بدین؟ آخه من خودم دارم می رم قطب شمال آمریکا!!!!!!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_b
    سلام

در آمریکا گاز، یخچال/فریزر و کلا وسایل آشپزخونه روی خونه است و شما لازم نیست بخرید، اما سایر وسایل مثل مبل و صندلی و میز و تخت و ... جزو وسایل خونه است که شما باید خودتون بخرید و خونه‌های unfurnished این وسایل رو ندارند. کمد البته دارند. منظورم کمدیه که در دیوار کار گذاشته می‌شه و عملا جزو خونه است. کمد بعضی از خونه‌ها تعداد کشو هم داره که شما رو از خرید dresser بی‌نیاز می‌کنه، اما این موضوع شامل همه‌ی خونه‌ها نمی‌شه.

yer
    Guest

مي شه بقيه دوستاني كه الان آمريكا هستن مثل آقا بابك اطلاعات بيشتري در مورد هزينه آب و برق و ... بگن.
    اين طور كه بعضي ها بالا گفتن خيلي گرونه!
    ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط AKM
    راستی می تونید در مورد بحث گرمایش در قرارداد باصاحب خونه بیشتر توضیح بدین؟ آخه من خودم دارم می رم قطب شمال آمریکا!!!!!!
    بعضی از خونه‌ها سیستم گرمایش مرکزی دارند و شما غیر از اجاره خونه مبلغی برای گرم کردن خونه پرداخت نمی‌کنید، اما خیلی از خونه‌ها هم چنین سیستمی ندارند و سیستم گرمایششون برقیه. اگر برق روی اجاره خونه نباشه، هر موقع که بخاری رو روشن می‌کنید برق بیشتری مصرف می‌کنید و طبیعتا قبض برقتون بیشتر خواهد شد. این موضوع رو باید قبل از اجاره‌ی خونه از صاحب خونه پرسید.
    چیزهایی که در آمریکا و کانادا ممکنه روی اجاره‌ی خونه باشه عبارتند از:
    آب (غالباً هست)، برق، گاز، آب گرم، سیستم گرمایش و در موارد کمی سرویس اینترنت و کابل تلویزیون.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط yer
    مي شه بقيه دوستاني كه الان آمريكا هستن مثل آقا بابك اطلاعات بيشتري در مورد هزينه آب و برق و ... بگن.
    اين طور كه بعضي ها بالا گفتن خيلي گرونه!
    ممنون
    راستش من تا به حال پول آب نداده‌ام و همیشه آب جزو اجاره خونه بوده. هزینه‌ی برق متغیره و بستگی به میزان مصرفتون داره. برای یک خونه‌ی یک خوابه معمولا چیزی بین ۲۰ تا ۵۰ دلار در ماه می‌شه. در خیلی از جاهای آمریکا، گاز آشپزخونه برقیه و برق زیادی مصرف می‌کنه. بسته به میزان مصرف از وسایل پرمصرف مثل گاز، بخاری و کولر هزینه‌ی برق متفاوت خواهد بود.
    هزینه‌ی اینترنت پرسرعت حدود ۳۰ الی ۴۰ دلار ماه می‌شه و کابل تلویزیون هم بستگی به تعداد کانال‌ها فرق می‌کنه. معمولا کابل تلویزیون و اینترنت پرسرعت رو از یک شرکت می‌گیرند تا هزینه‌ها کمتر بشه. هر دو رو با هم می‌شه با حدود ماهی ۵۰ تا ۶۰ دلار دریافت کرد.

yer
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    راستش من تا به حال پول آب نداده‌ام و همیشه آب جزو اجاره خونه بوده. هزینه‌ی برق متغیره و بستگی به میزان مصرفتون داره. برای یک خونه‌ی یک خوابه معمولا چیزی بین ۲۰ تا ۵۰ دلار در ماه می‌شه. در خیلی از جاهای آمریکا، گاز آشپزخونه برقیه و برق زیادی مصرف می‌کنه. بسته به میزان مصرف از وسایل پرمصرف مثل گاز، بخاری و کولر هزینه‌ی برق متفاوت خواهد بود.
    هزینه‌ی اینترنت پرسرعت حدود ۳۰ الی ۴۰ دلار ماه می‌شه و کابل تلویزیون هم بستگی به تعداد کانال‌ها فرق می‌کنه. معمولا کابل تلویزیون و اینترنت پرسرعت رو از یک شرکت می‌گیرند تا هزینه‌ها کمتر بشه. هر دو رو با هم می‌شه با حدود ماهی ۵۰ تا ۶۰ دلار دریافت کرد.
    خيلي ممنون.
    شما كه توي كاليفورنيا زندگي مي كنيد آيا هزينه گاز هم مي دين؟ يا همه چيز برقيه؟
    اين قيمت 20 تا 50 دلار براي برق با در نظر گرفتن گاز آشپزخونه، كولر و گرم كننده بود؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)